بررسی شرایط مهاجرت به ایرلند

کشور ایرلند در شمال غربی اروپا واقع شده است و پایتخت این کشور شهر دوبلین می باشد. برای مهاجرت به ایرلند باید شرایط و نکات بخصوصی را رعایت کرد تا به اقامت ایرلند رسید. با توجه به این نکته که کشور ایرلند یکی از برترین کشورهای انگلیسی زبان اروپا می باشد، علاقه مندان زیادی قصد مهاجرت به این کشور را دارند. با بررسی تمام راه های ورود به کشور ایرلند از شرایط موجود این کشور مطلع شده و بهترین راه را انتخاب می کنیم.

۱- ویزای توریستی کشور ایرلند :

ویزای توریستی بصورت کلی سپری کردن دوره ای مشخص در یک کشور می باشد که منجر به اقامت نخواهد شد. فلذا افرادی که قصد اقامت کشور ایرلند را دارند، انتخاب ویزای توریستی مناسب نبوده و باید از راه های دیگر وارد خاک ایرلند شوند.

بصورت کلی برای اخذ ویزای توریستی، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود به کشور مورد نظر، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت و افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

افراد می توانند پس از ورود به کشور ایرلند یک فرصت شغلی مناسب و یا یک زمینه کارآفرینی را جهت اقامت این کشور برگزینند و پس از ورود به کشور خود برای آنها اقدام نمایند تا موفق به اخذ اقامت این کشور شوند.

۲- ویزای کالج زبان ایرلند :

با توجه به انگلیسی زبان بودن کشور ایرلند، می توان بعنوان یکی از برترین کشورهای دنیا برای سپری کردن دوره های زبان شناخت که از شانس ویزای بالاتری برای دریافت آن برخوردار می باشند.

فلذا علاقه مندان و زبان آموزان می توانند با سپری کردن دوره های ۳ تا ۶ ماهه زبان انگلیسی در کشور ایرلند به هدف مورد نظر خود رسیده و از خدمات موسسات این کشور بهره مند شوند.

با توجه به همکاری موسسسه مهاجرتی آریانا پارس با کالج های زبان کشور ایرلند شرایط فوق العاده ای را برای علاقه  مندان فراهم کرده است که در مدت ۶ ماه مشغول فراگیری زبان انگلیسی با  هزینه ای بالغ بر ۶ تا ۷ هزار یورو که شامل هزینه ی دوره و خوابگاه می باشد، می شود.

۳- ویزای کار کشور ایرلند :

کشور ایرلند با توجه به قرارگیری در حوزه اتحادیه اروپا، برای جذب نیروی کار از قوانین اتحادیه اروپا تبعیت می کند و می بایست ترتیب بخصوصی را دنبال کند. بصورت کلی قانون برای اخذ پیشنهاد کاری در اتحادیه اروپا، بدین صورت می باشد که حرفه مورد نظر می بایست در سایت کاریابی اتحادیه اروپا به مدت ۳ هفته تا ۳ ماه آگهی شود. قوانین اتحادیه اروپا بدین منوال تهیه و تنظیم شده است که در ابتدا نیروی کار لازمه از افراد همان کشور و سایر کشورهای اتحادیه اروپا تامین شود.

اگر هیچ داوطلبی در ۲۸ کشور اتحادیه اروپا، جهت قبول این شغل اقدام نکرد و یا واجد شرایط نبود. در این زمان سازمان ها می توانند نیرو های مورد نظر خود را از خارج این اتحادیه به خدمت گیرند.

۴- ویزای تحصیلی کشور ایرلند :

کشور ایرلند یکی از برترین کشورها در زمینه تحصیل و تجارب بین الملل می باشد که سالانه علاقه مندان خاص خود روانه این کشور می شوند. دانشجویان علاقه مند به تحصیل در کشور انگلیسی زبان می توانند این شرایط ذکر شده را در کشور ایرلند داشته و از آن بهره مند شوند.

دانشجویان برای ادامه تحصیل در کشور ایرلند مستلزم پرداخت هزینه می باشند که هزینه های جاری به دو روانه این کشور می شوند. دانشجویان علاقه مند به تحصیل در کشور انگلیسی زبان می توانند این شرایط ذکر شده را در کشور ایرلند داشته و از آن بهره مند شوند.

دانشجویان برای ادامه تحصیل در کشور ایرلند مستلزم پرداخت هزینه می باشند که هزینه های جاری به دو دسته هزینه زندگی و تحصیل تقسیم می شود. در ارتباط با هزینه های زندگی، نامه ای که بعنوان استطاعت مالی مطرح است بصورت معمول بین ۸ تا ۱۰ هزار یورو فرد دانشجو باید در حساب خود داشته باشد. هزینه های تحصیل با توجه به دانشگاه، رشته انتخابی و مقطع تحصیلی بین ۴ تا ۱۰ هزار یورو متغیر است.

لازم بذکر است، دانشجویان با حق کارهای هفتگی که بین ۱۰ تا ۳۰ ساعت می باشد، می توانند بخشی از هزینه های خود را تامین کنند.

مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه ی آریانا پارس با به کارگیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

 

  اگه میخواهید بصورت رایگان مشاوره شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید.

  به این مطلب امتیاز دهید!
  دیدگاه ها

  2 پاسخ به “مهاجرت به ایرلند”

  1. جلیل گفت:

   من یک ایرانی بازنشسته در تایلند هستم مایلم برای تکمیل زبان اینگلسی ام به یکی از کشورهای اینگلسی زبان برای تکمیل ان بروم و دو باره به تایلند برگردم لطفا مرا جهت پذیرش و ویزا یاری بفرمایید منتظر پیشنهادات محبت امیزه شما هستم.باتشکر

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    شما میتونید با یک دلیل قانع کننده و مجاب کردن آفیسر برای کشوری مثل انگلستان اقدام کنید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مهاجرت به ایرلند مهاجرت به ایرلند مهاجرت به ایرلند مهاجرت به ایرلند مهاجرت به ایرلند

  شبکه های اجتماعی

  arrow up