مهاجرت به ایرلند

امروزه بسیاری از افراد با هدف های مختلفی به عنوان کار و سرمایه گذاری و کارآفرینی مهاجرت به ایرلند را انتخاب می‌کنند.کشور ایرلند جزو کشورهای عضو اتحادیه اروپا میباشد و از دلایل بسیار زیادی که می‌توانیم بگوییم که باعث شده است که مهاجران این کشور را برای مهاجرت انتخاب کنند مربوط به دانشگاههای ایرلند می باشد که از رتبه بندی مناسبی برخوردار است.

اگر بخواهیم توضیحات بیشتری را در رابطه با کشور ایرلند در این قسمت برای شما بیان کنیممی‌توانیم بگوییم که این کشور در شمال غربی اروپا واقع شده است و به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم بندی شده است و مساحت این کشور حدود ۸۴ هزار کیلومتر مربع میباشد.به دلیل رشد اقتصادی بسیار خوبی که این کشور داشته است می‌توانیم بگوییم که مهاجرت به این کشور حدود ۳۵ درصد افزایش یافته است.

شرایط مهاجرت به ایرلند

افرادی که قصد دارند به کشور ایرلند مهاجرت کنند و اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند در ابتدا باید شرایط مهاجرت به ایرلند را به طور کامل مطالعه به نمایند که در این قسمت درباره این شرایط توضیحی را خدمت شما بیان می کنیم:

۱_اولین شرایطی که برای مهاجران وجود دارد و این است که طبق قانون کلی این کشور برای اینکه مهاجران بتوانند در این کشور زندگی کنند حداقل باید به پنج سال در این کشور حضور داشته باشند تا بتوانند اقامت دائم این کشور را نیز دریافت نمایند.

۲_شرایط دیگر مربوط به شرایط سنی می باشد که جزوه شرایط برای تمامی کسانی که می‌خواهند از راه‌های مختلفی به کشور ایرلند مهاجرت کنندوجود دارد و این شرایط به این صورت است که افرادی که می‌خواهند به کشور ایرلند مهاجرت نمایند باید رنج سنی آنها از ۱۸ سال تا ۴۵ سال باشد که این گزینه می تواند در ویزای آنها بسیار تاثیرگذار باشد.

۳_شرایط دیگر مربوط به داشتن پاسپورت های معتبر می‌باشد و اینکه حداقل پاسپورت فرد متقاضی باید دارای ۶ ماه اعتبار باشد تا در ابتدا ویزای موقت کشور ایران به آنها تعلق بگیرد و افراد متقاضی بتوانند برای رفتن به کشور ایرلند و گرفتن اقامت دائم این کشور از آن استفاده کنند.

روش های مهاجرت به ایرلند

روش های مهاجرت به ایرلند بسیار متنوع می باشد و متقاضیان بسته به شرایط خود هر کدام از روش هایی را که می‌خواهند انتخاب می‌کنند که در این قسمت می خواهیم در رابطه با چندین روش مهم سخنان کوتاهی را با شما داشته باشیم:

۱- ویزای توریستی کشور ایرلند :

ویزای توریستی بصورت کلی سپری کردن دوره ای مشخص در یک کشور می باشد که منجر به اقامت نخواهد شد. فلذا افرادی که قصد اقامت کشور ایرلند را دارند، انتخاب ویزای توریستی مناسب نبوده و باید از راه های دیگر وارد خاک ایرلند شوند.

بصورت کلی برای اخذ ویزای توریستی، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود به کشور مورد نظر، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت و افسر ویزا را قانع نمایند که به ایران باز خواهند گشت.

افراد می توانند پس از ورود به کشور ایرلند یک فرصت شغلی مناسب و یا یک زمینه کارآفرینی را جهت اقامت این کشور برگزینند و پس از ورود به کشور خود برای آنها اقدام نمایند تا موفق به اخذ اقامت این کشور شوند.

۲- ویزای کالج زبان ایرلند :

با توجه به انگلیسی زبان بودن کشور ایرلند، می توان بعنوان یکی از برترین کشورهای دنیا برای سپری کردن دوره های زبان شناخت که از شانس ویزای بالاتری برای دریافت آن برخوردار می باشند.

فلذا علاقه مندان و زبان آموزان می توانند با سپری کردن دوره های ۳ تا ۶ ماهه زبان انگلیسی در کشور ایرلند به هدف مورد نظر خود رسیده و از خدمات موسسات این کشور بهره مند شوند.

با توجه به همکاری موسسسه مهاجرتی آریانا پارس با کالج های زبان کشور ایرلند شرایط فوق العاده ای را برای علاقه  مندان فراهم کرده است که در مدت ۶ ماه مشغول فراگیری زبان انگلیسی با  هزینه ای بالغ بر ۶ تا ۷ هزار یورو که شامل هزینه ی دوره و خوابگاه می باشد، می شود.

۳- ویزای کار کشور ایرلند :

کشور ایرلند با توجه به قرارگیری در حوزه اتحادیه اروپا، برای جذب نیروی کار از قوانین اتحادیه اروپا تبعیت می کند و می بایست ترتیب بخصوصی را دنبال کند. بصورت کلی قانون برای اخذ پیشنهاد کاری در اتحادیه اروپا، بدین صورت می باشد که حرفه مورد نظر می بایست در سایت کاریابی اتحادیه اروپا به مدت ۳ هفته تا ۳ ماه آگهی شود. قوانین اتحادیه اروپا بدین منوال تهیه و تنظیم شده است که در ابتدا نیروی کار لازمه از افراد همان کشور و سایر کشورهای اتحادیه اروپا تامین شود.

اگر هیچ داوطلبی در ۲۸ کشور اتحادیه اروپا، جهت قبول این شغل اقدام نکرد و یا واجد شرایط نبود. در این زمان سازمان ها می توانند نیرو های مورد نظر خود را از خارج این اتحادیه به خدمت گیرند.

۴- ویزای تحصیلی کشور ایرلند :

کشور ایرلند یکی از برترین کشورها در زمینه تحصیل و تجارب بین الملل می باشد که سالانه علاقه مندان خاص خود روانه این کشور می شوند. دانشجویان علاقه مند به تحصیل در کشور انگلیسی زبان می توانند این شرایط ذکر شده را در کشور ایرلند داشته و از آن بهره مند شوند.

دانشجویان برای ادامه تحصیل در کشور ایرلند مستلزم پرداخت هزینه می باشند که هزینه های جاری به دو روانه این کشور می شوند. دانشجویان علاقه مند به تحصیل در کشور انگلیسی زبان می توانند این شرایط ذکر شده را در کشور ایرلند داشته و از آن بهره مند شوند.

دانشجویان برای ادامه تحصیل در کشور ایرلند مستلزم پرداخت هزینه می باشند که هزینه های جاری به دو دسته هزینه زندگی و تحصیل تقسیم می شود. در ارتباط با هزینه های زندگی، نامه ای که بعنوان استطاعت مالی مطرح است بصورت معمول بین ۸ تا ۱۰ هزار یورو فرد دانشجو باید در حساب خود داشته باشد. هزینه های تحصیل با توجه به دانشگاه، رشته انتخابی و مقطع تحصیلی بین ۴ تا ۱۰ هزار یورو متغیر است.

لازم بذکر است، دانشجویان با حق کارهای هفتگی که بین ۱۰ تا ۳۰ ساعت می باشد، می توانند بخشی از هزینه های خود را تامین کنند.

هزینه مهاجرت به ایرلند

هزینه مهاجرت به ایرلند شامل چند موارد بسیار مهم می شود که ما در این قسمت می خواهیم چند مورد از مهم ترین هزینه ها را برای شما توضیح دهیم.

هزینه ویزای کشور ایرلند با توجه به مدت اعتبار ویزای صادر شده برای فرد متقاضی متغیر می باشد و همچنین هزینه به طور معمول از هزینه گرفتن ویزای کشورهای دیگر کمی پایین تر می باشد اگر بخواهیم چند مورد از این هزینه ها اشاره مستقیم داشته باشیممی‌توانیم بگوییم اگر مدت اعتبار ویزای دریافتی فرد متقاضی ۶ ماهه باشد هزینه ویزا ۴۰۰ دلار می‌شود و اما اگر مدت اعتبار ویزای دریافتی فرد متقاضی دو ساله باشد مبلغ هزینه ویزا به هزار دلار می رسد.

فرد متقاضی اگر می‌خواهد اعتبار ویزای دریافتی خود را پنج ساله بگیرد باید دو هزار دلار بپردازد و اما اگر فرد متقاضی می خواهد اقامت طولانی مدت مانند ۱۰ سال را بگیرد این فرد باید ۲۵۰۰ دلار را بپردازد.

هزینه های دیگری نیز وجود دارد که فرد متقاضی باید آنها را بپردازد مانند هزینه ایجادیک زندگی در کشور ایرلند و همچنین هزینه ایجادیک کسب و شغل برای خود همه اینها هزینههایی می باشد که فرد متقاضی هنگام مهاجرت باید در نظر بگیرد و همچنین در مراحل اخذ ویزا و اقامت در ابتدا فرد مهاجر باید هزینههایی را بپردازد تا این ویزا به آنها تعلق بگیرد.

مزایای مهاجرت به ایرلند

مزایا زندگی در ایرلند بسیار زیاد می باشد که همین عامل سبب شده است که بسیاری از افراد این کشور را برای مهاجرت خود انتخاب نمایند که در این قسمت چند مورد از مهم ترین مزیت های آن را برای شما بیان می کنیم:

۱_اولین و مهم‌ترین مزیتی که زندگی در ایرلند دارد این است که افرادی که می‌خواهند از طریق تحصیلی به کشور ایرلند مهاجرت کنند به دلیل اینکه کشور ایرلند نظام آموزشی معتبر بر اساس استانداردهای بریتانیایی دارد و همین عامل می‌تواند مهمترین مزیت برای این افراد باشد.

۲_مزیت دیگر مربوط به امکان سرمایه‌گذاری مطمئن در زمینه‌های پایدار می باشد که افرادی که قصد دارند از طریقسرمایه‌گذاری وارد این کشور می‌شودمی‌توانند از این مزیتبهره‌مند شوند.

۳_یکی از مهمترین مزیتهایی که باعث شده است بسیاری از مهاجران این کشور را به عنوان کشور مقصد خود انتخاب کنند این است که در داخل کشور ایرلند امنیت و آزادی کاملاً برقرار است و همچنین رفاه نسبی در همه زمینه ها برایشهروندها و مهاجران نیز وجود دارد.

۴_از دیگر مزایای بسیار خوب زندگی در ایرلندمی‌توان به عدم افزایشقیمت‌ها به مرور زمان اشاره داشته باشیم که این مهم درین مزیت به حساب می آید.

آسانترین روش مهاجرت به ایرلند

اگر بخواهیم در این قسمت درباره آسانترین روش مهاجرت به ایرلند که در واقع می توانیم بگوییم بهترین روش نیز به شمار می آید توضیح مختصری را خدمت شما بیان کنیممی‌توانیم بگوییم که مهاجرت از طریقسرمایه‌گذاری است به دلیل اینکهسرمایه‌گذاری در این کشور دسته بندی های مربوط به خود را دارد و باعث می شود که روال مهاجرت برای فرد ساده تر و آسان تر صورت بگیرد.

اگر بخواهیم درباره یکی از روش های سرمایه گذاری توضیح دهیممی‌توانیم بگوییم که روش‌های صندوق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات از دیگر روشهای سرمایه گذاری در این کشور محسوب می‌شود و شما به این نکته باید توجه کنید که در کشور ایرلند سرمایه گذاری می تواند منجر به اقامت دائم برای مهاجران شود و به همین دلیل است که هم یک راه راحت و هم راهی مطمئن برای مهاجران در مهاجرت از طریقسرمایه‌گذاری به کشور ایرلند می باشد.

 

مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد، موسسه ی آریانا پارس با به کارگیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

 

  اگه میخواهید بصورت رایگان مشاوره شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید.

  به این مطلب امتیاز دهید!
  دیدگاه ها

  2 پاسخ به “مهاجرت به ایرلند”

  1. جلیل گفت:

   من یک ایرانی بازنشسته در تایلند هستم مایلم برای تکمیل زبان اینگلسی ام به یکی از کشورهای اینگلسی زبان برای تکمیل ان بروم و دو باره به تایلند برگردم لطفا مرا جهت پذیرش و ویزا یاری بفرمایید منتظر پیشنهادات محبت امیزه شما هستم.باتشکر

   • آریانا پارس گفت:

    سلام
    شما میتونید با یک دلیل قانع کننده و مجاب کردن آفیسر برای کشوری مثل انگلستان اقدام کنید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مهاجرت به ایرلند مهاجرت به ایرلند مهاجرت به ایرلند مهاجرت به ایرلند مهاجرت به ایرلند

  شبکه های اجتماعی

  arrow up