شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

ویزا مولتیپل کانادا

شرایط ویزا مولتیپل کانادا

سالانه تعداد زیادی از ایرانی ها برای اخذ ویزا مولتیپل کانادا اقدام می نمایند تا با دریافت این ویزا شانس خود را برای مهاجرت به کانادا افزایش دهند. در ابتدای کار باید به شرایط اخذ ویزا مولتیپل پرداخته شود تا نکات مثبت و منفی این نوع ویزا مورد بررسی قرار گیرد. لازم به ذکر است که “مولتیپل” به معنای ویزای چند بار ورود می باشد و افراد در صورت اخذ این نوع ویزا می توانند چندین بار از کشور کانادا خارج شده و دوباره به این کشور برگردند.

مراحل و مدارک ویزا مولتیپل کانادا

برای دریافت ویزای توریستی یک قاعده کلی وجود دارد؛ فرد متقاضی باید کنسولگری یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود، در مدت زمان معین شده در ویزا، خاک آن کشور را ترک خواهد کرد.

شاید برخی از هموطنان گرامی قصد داشته باشند با اخذ ویزای توریستی دیگر کشورها، به آن کشور وارد شده و اقامت دریافت کنند. نکته قابل ذکر در این زمینه این است که حتی اگر فردی قصد دارد با گرفتن ویزای توریستی در کانادا بماند نیز باید در هنگام ارائه درخواست برای ویزای توریستی، با مدارک خود دال بر بازگشت، افسر ویزا را قانع نماید که به ایران باز خواهند گشت.

برای دریافت ویزا توریستی کانادا باید موارد زیر به سفارت ارائه شود:

 • پاسپورت
 • سابقه سفر به محدوده شینگن
 • شناسنامه و ترجمه آن
 • اسناد مالکیت که شامل منزل یا زمین می شود.
 • نامه های کاری فرد که نشان از اشتغال به کار وی دارد.
 • نامه اشتغال متقاضی به تحصیل در صورتی که در حین تحصیل می باشد
 • دعوت نامه معتبر

برای اطلاع از جزئیات و مراحل ویزای توریستی کانادا اینجا کلیک کنید.

نکته مهم این است که حتی در صورتی که تمام مدارک ذکر شده نیز فراهم شوند باز هم درصد موفقیت در اخذ ویزا ۱۰۰ درصد نیست؛ ولی با ارائه صحیح مدارک مالی، می توان شانس دریافت ویزا را به حداکثر رساند.

ویزا مولتیپل کانادا

واقعا ویزا مولتیپل کانادا مفید است؟

این سوالی است که همه افرادی که به دنبال اخذ ویزای مولتیپل کانادا می باشند، باید از خودشان بپرسند. برای اینکه بتوانیم پاسخ درستی به این سؤال بدهیم باید جنبه های مختلف اخذ ویزای توریستی و همچنین نگاه افراد مختلف به آن را در نظر بگیریم.

باورهای غلط

متاسفانه بسیاری از مردم با باورهای غلط بدنبال اخذ ویزای توریستی کانادا می روند و گفته های دیگران و شرکت های مهاجرتی و حتی آژانسها را بعنوان حجت در نظر می گیرند. توصیه مشاورین برند آریاناپارس که تنها دارنده مجوزهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ایران می باشد به این دسته از عزیزان، بررسی سایت رسمی سفارت CIC.GC.CA کانادا و تطبیق با شنیده های خود می باشد. مسلما سایت سفارت به عنوان مرجع اصلی اطلاعات شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه مهاجرتی در ارتباط باشید.

نکات مثبت ویزا

ویزا مولتیپل کانادا برای بسیاری از افراد مفید بوده و با توجه به فراهم سازی مدارک می توانند در راستای اخذ آن اقدام نمایند.

 • سرعت بالای اخذ ویزا

مسلما طبق قوانین موجود در کانادا، افراد برای اخذ ویزا مولتیپل کانادا بین ۲ تا ۳ ماه زمان نیاز دارند تا موفق به اخذ این ویزا شوند. فلذا افرادی که بدنبال سرعت ورود بالا به کشور کانادا می باشند، می توانند برای این نوع ویزا اقدام نمایند.

 • ویزا مناسب برای سرمایه گذاری

افرادی که بدنبال سرمایه گذاری یا کارآفرینی می باشند، می توانند با اخذ این نوع ویزا به بررسی و مکاشفه بپردازند. در ویزاهای کار آفرینی، متقاضیان در ابتدای کار باید ویزا توریستی را دریافت کنند.

 • بازدید و دیدار

با توجه به ماهیت ویزا مولتیپل که زیر مجموعه ویزا توریستی است، افرادی که بدنبال بازدید و یا دیدار می باشند از این نوع ویزا برای ورود به کانادا استفاده می کنند.

ویزا مولتیپل کانادا

نکات منفی ویزا

به صورت معمول نکات منفی ویزا مولتیپل کانادا با توجه به باورهای اشتباهی که افراد دارند در نظر گرفته می شود. از همین رو به باورهای اشتباه در زمینه ویزا مولتیپل  می پردازیم.

 1. افراد در صورت ویزا مولتیپل نمی توانند در کشور کانادا مشغول به کار شوند.
 2. افراد در صورت اخذ ویزا مولتیپل نمی توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. این نکته بدین معناست که در صورت اخذ ویزا و سپری کردن بازه های زمانی موجود موفق به اخذ اقامت دائم نمی شوند و فقط می توانند در این کشور حضور داشته باشند.
 3. در قوانین ویزای مولتیپل کانادا آمده است که افراد در هر بازه زمانی ۶ ماهه باید از کشور خارج شده و در صورت تمایل دوباره به این کشور بازگردند.
 4. بصورت معمول افراد در صورت اخذ ویزا مولتیپل نمی توانند برای شرکت در دوره های کالج و دانشگاه اقدام نمایند.
 5. در صورت برنامه های مهاجرتی این نوع ویزا توصیه نمی شود. زیرا قوانین تبدیل ویزا با سخت ترین شکل ممکن برای افراد اجرا می شود.

برای اطلاع از روش های مهاجرتی به کانادا اینجا کلیک کنید.

برند آریاناپارس تنها دارنده مجوزهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت علوم تحقیقات و فن آوری در ایران می باشد. اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار مؤسسه مهاجرتی آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی خود نیز خواهد بود.

3.5/5 ( 2 نظر )
برچسب‌ها:
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها
ثبت نظر

10 پاسخ به “ویزا مولتیپل کانادا”