موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی آریاناپارس، دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز ۴۷۴۴۹۱ با عنوان آتیه پردازان و وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به شماره مجوز 43/128986 با نام گروه آریانا


شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

کار در کرواسی

ویزای کار در کرواسی

علاقه مندان به کار در کشور های اروپایی می توانند کار در کرواسی را در صدر لیست خود قرار دهند. همه علاقه مندان به امر مهاجرت در ابتدای راه به دنبال شرایط کاری می باشند که این نکته در کشورهای اروپایی بیشتر دیده می شود. شرایط اخذ ویزای کار اروپا به این شرح می باشد که از سیستم job offer تبعیت می کنند و برای هرگونه اقدامی نیازمند پیشنهاد شغلی می باشند.

در تعریق کار به این نکته اشاره شده است که مسئولیتی که در قالب شغل، پیشه یا مسئولیت توسط فرد انجام می پذیرد و در زمینه مهاجرت کار نقش اساسی را ایفا می کند زیرا افراد به دنبال ویزای کار می باشند پس مقوله بسیار مهمی می باشد.

از آنجا که مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد. موسسه آریانا پارس با به کارگیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

شرایط کار در کرواسی

در حال حاضر افراد می توانند از ۳ روش برای ویزای کار در کرواسی اقدام نمایند. از همین رو به روش های موجود برای موفقیت در این امر می پردازیم.

 • روش تحصیلی

یکی از معمول ترین روش های موجود برای اخذ ویزای کار در کرواسی روش تحصیلی می باشد. دانشجویان علاقه مند به تحصیل می توانند با سپری کردن دوره ای در این کشور شانس خود را برای ویزای کار افزایش دهند.

دانشجویان برای مقاطع تحصیلی و تحصیل در دانشگاه های کرواسی اقدام نمایند و پس از اتمام تحصیل می توانند از فرصت ۶ ماهه که دولت در اختیار دانشجویان قرار می دهد استفاده کنند و در صورت پیدا کردن کار می توانند ویزای تحصیلی را به ویزای کار تبدیل کنند.

 • ویزای توریستی

افراد با مهارت می توانند برای ویزای توریستی کشور کرواسی اقدام نمایند و در مدت زمانی که در این کشور حضور دارند کارفرمای مورد نظر خود را پیدا کنند و در صورت جلب رضایت کارفرما در صورت برگشت به کشور مبدا از فرصت شغلی مورد نظر کارفرما بهره مند شوند و بواسطه ویزای کار کرواسی وارد کشور شده و پس از احراز شرایط موجود اقامت این کشور را دریافت کنن.

 • ویزای کار کرواسی

بصورت معمول ویزای کار مجوزی برای ورود به یک کشور و کار کردن در زمینه ی مشخص شده می باشد. در صورتی که شما دعوت نامه ی کاری از یک کارفرما را داشته باشید می توانید برای ویزای کار اقدام کرده و پس از عقد قراردادی وارد خاک کشور مورد نظر شوید و در شغل مشخص شده و مسئولیت خود را انجام می دهید.

بصورت کلی ویزای کار از چند طریق صورت می گیرد یکی از راه های اخذ ویزای کار بدین صورت می باشد که شخص در کشور مورد نظر یک دعوت نامه کاری از یک شخص واجد شرایط که دارای شرکت معتبر در اروپا است، دریافت نمایند که شخص نیز باید شرایط لازم را داشته باشد. شرط لازم الاجرا دیگر این است که مدت ۳ هفته یا ۳ ماه شغل مورد نظر در خود کشور و اتحادیه اروپا آگهی شود.

اگر شخصی که واجد شرایط باشد، پیدا نشود کارفرما می تواند نیروی لازمه خود را از افراد توانمند کشورهای دیگر اروپایی جذب کند. وقتی شخصی در آگهی ذکر شده، پذیرش شود می تواند برای اخذ ویزای کار اروپا اقدام نماید. لازم بذکر است که کارفرما باید نیاز به جذب نیروی کار داشته باشد تا توانایی ارسال آگهی برای او صادر شود.

شرایط ویزای کار در کرواسی

درپی رایزنی و هماهنگی های وزارت کار با آقای “مارکو پاویچ” وزیر کار کرواسی و متعاقبا طی مذاکره حضوری که با جناب آقای دکتر شریعتمداری وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیز دکتر پاک سرشت رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور انجام شد، موضوع بهره گیری کشورمان از ظرفیت پذیرش نیروی کار ایرانی در کشور کرواسی مورد توافق قرار گرفته است.

از همین رو افراد در زمینه های بخصوصی می توانند برای ویزای کار در کرواسی اقدام نمایند. دولت کرواسی بر اساس ماده ۷۴ قانون این کشور در خصوص اجازه کار خارجیان سهمیه اجازه کار خارجیان برای سال ۲۰۱۹ را به شرح زیر تصویب کرد:

 1. سهمیه کل اجازه کار برای خارجیان در جمهوری کرواسی ۶۵۱۰۰ نفر
 2. تمدید اجازه کار برای خارجیان در جمهوری کرواسی ۱۵۰۰۰ نفر
 3. سهمیه سالیانه اجازه کار جدید برای خارجیان ۴۱۸۱۰ نفر
 4. با توجه به وضعیت موجود در بازار کار، سهمیه کارگران فصلی برای کارهای فصلی ۶۵۴۰ نفر تعیین می شود، از این تعداد ۵۰۰۰ نفر در بخش گردشگری و رستوران ها و ۱۵۴۰ نفر در بخش کشاورزی و جنگلداری تعیین می شوند.
 5. به عنوان تعیین سهمیه سالانه در شرکت ها، ۲۵۰ مجوز کار صادر می شود.
 6. سهمیه مجوز سالانه در اجرای پروژه های سرمایه گذاری های استراتژیک برای ۱۵۰۰ نفر صادر می شود.

لیست رشته های مورد نیاز برای کار در کرواسی

زیر رشته های مشاغل مورد نیاز کار در کرواسی

کار در کرواسی

کار در کرواسی

کار در کرواسی

کار در کرواسی

کار در کرواسی

کار در کرواسی

کار در کرواسی

 

از همین علاقه مندان به ویزای کار در کرواسی در صورت احراز شرایط مورد نیاز می توانند برای کار در این کشور اقدام نمایند. متقاضیان برای بررسی شرایط کار در کرواسی با مشاورین موسسه مهاجرتی آریاناپارس در ارتباط باشند تا از تجربیات این عزیزان بهره مند شوند.

 

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها:
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

2 پاسخ به “کار در کرواسی”

 1. Gholamreza falahati گفت:

  من ارایشگری ومونتاژ کاری را بلدم کجا میتوانم بروم

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   شما از هر کشوری که بتوانید جاب آفر و یا پیشنهاد شغلی دریافت نمایید برای ویزای کار در خصوص حرفه ی خود می توانید اقدام کنید.البته کشور هایی مثل کرواسی در یک تایم مشخص اعلام نیاز برای یک سری از مشاغل می کنند که شما می توانید از آن طریق نیز اقدام نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *