ثبت شرکت در لیتوانی

لیتوانی کشوری در شمال شرقی اروپا می باشد که از سمت شمال همسایه لتونی از جنوب شرقی به بلاروس و از سمت جنوب با کشور لهستان همسایه می باشد.شهر ویلنیوس بزرگترین و پایتخت این کشور می باشد. لیتوانی یکی از تنهاترین کشورهای اتحادیه اروپا می باشد که واحد پولی متفاوتی دارد. در حال حاضر واحد پول این کشور لیتاس می باشد و از ابتدای سال ۲۰۱۵ واحد پولی این کشور به یورو تغییر می کند.

کشور لیتوانی بزرگترین کشور حوزه بالتیک است. این کشور دارای اقتصاد پایه ای تورم پایین و هزینه های پایین در امور کسب و کار را ارائه می دهد و دارای نرخ مالیات بسیار کمی است.کشور لیتوانی حدود ۱۵% مالیات از مردمش دریافت می کند که این عدد در اروپا بسیار پایین بوده است که این کشور را به یکی از کم مالیات ترین کشورها تبدیل کرده است.

کشور لیتوانی در ۲۱ دسامبر سال ۲۰۰۷ میلادی به صورت رسمی به عضویت پیمان شینگن درآمد و در سال ۲۰۰۹ بعنوان پایتخت فرهنگی اروپا شناخته شد.

در کشور لیتوانی نام هر استان با نام شهری که مرکز آن استان است یکی می باشد. پرجمعیت ترین و بزرگترین استان این کشور، استان ویلنیوس می باشد. کشور لیتوانی بصورت کلی به ده استان تقسیم شده است. دومین شهر بزرگ این کشور، شهر کاوناس است. بندر مهم کلایپدا سومین شهر کشور لیتوانی می باشد. مهمترین شرکای اقتصادی کشور لیتوانی در زمینه صادرات و واردات طی سالهای گذشته را کشورهای روسیه، آلمان، لهستان و هلند تشکیل می دهند. صادرات لیتوانی را بیشتر تولیدات معدنی، تجهیزات مکانیکی، الکتریکی و شیمیایی تشکیل می دهد.

لیتوانی یکی بالاترین سرعت اینترنت در جهان را دارا می باشد. بیشتر مناطق این کشور تحت پوشش اینترنت پرسرعت هستند.

 

 ثبت شرکت:

علاقه مندانی که قصد اقامت در یکی از کشورهای عضو پیمان شنگن را دارند می توانند با ثبت شرکت در کشور لیتوانی به خواسته ی خود برسند.

افرادی که موفق به ثبت شرکت در کشور لیتوانی می شوند می توانند پس گذراندن ۵ سال اقامت دائم این کشور را کسب کنند. پس از دریافت اقامت دائم کشور لیتوانی و گذراندن سه سال در این کشور می توانند پاسپورت این کشور را بگیرند. این امر در صورتی محقق می شود که برخلاف تمام شرایط مهاجرتی یا همان ثبت شرکت در سایر کشورها می باشد. در سایر کشورها می توان براحتی برای ثبت شرکت اقدام کرد ولی نکته ی بسیار مهم برای گرفتن اقامت دائم سایر کشورها پیدا کردن فردی می باشد که پاسپورت کشور مورد نظر را داشته باشد: کشور لیتوانی برای متقاضیانی که قصد ثبت شرکت در این کشور را دارا می باشند. شرایط مناسب تری را فراهم کرده است. که افراد می توانند بصورت تنهایی شرکتی را در این کشور ثبت کرده و پس از آن اقامت دائم لیتوانی را کسب نمایند.

پروسه انجام ثبت شرکت در لیتوانی تخصصی می باشد و افراد براحتی قادر به انجام این کار نمی باشند فاز ۱ مؤسسه مهاجرتی آریانا پارس با بهره گیری از مشاورین حاذق امر مهاجرت شما را در راستای این امر یاری می رساند.

ثبت شرکت به دو صورت امکان پذیر می باشد. در روش اول فرد سرمایه گذار می تواند در کشور ایران اقدام به این کار کند بصورتی که تمامی مراحل کار را در ایران انجام دهد. سهامدار یا سهامداران می توانند با پرداخت مالیات سالانه خود مدت اقامت خود را تمدید کنند. مالیاتی که دولت لیتوانی برای ثبت شرکت در نظر گرفته اس بصورت سالانه مبلغی بالغ بر ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ یورو می باشد.

برای ثبت شرکت، اقامت های یک ساله داده می شود که هر سال قابل تمدید می باشد و پس از گذشتن ۵ سال تبدیل به اقامت دائم می شود.

در روش دوم افراد می توانند به کشور لیتوانی سفر کرده و در آنجا مشغول به کار شوند. این بدین معنا می باشد که برای تمدید اقامت فرد باید گردش مالی مثبتی را ارائه کند. در ابتدای کار یک ویزای ۳ ماهه به سهامداران داده می شود که به این کشور رفته و پس از آن به ویزای ۱ ساله تبدیل می شود. در این مبحث به افراد توصیه می شود که اگر قصد چنین کاری را دارند خانواده ی خود را هم جزو سهامداران کرده تا براحتی به عنوان همراه اجازه ورود به این کشور را داشته باشند.

در روش دوم، افراد به صورت رایگان می توانند در این کشور تحصیل کنند.

مدت زمان انجام این پروسه، ۶ ماه می باشد که متقاضیان پس از عقد قرار داد با مؤسسه مهاجرتی آریانا پارس می توانند در کشور لیتوانی ثبت شرکت کنند.در این روش با هزینه ای بسیار کم می توانید اقامت دائم کشور لیتوانی را کسب کرده و پس از آن در هر کدام از کشورهای شینگن مشغول به کار و زندگی شوید.

هزینه ی اولیه ای که برای ثبت شرکت در کشور لیتوانی در نظر گرفته شده است حدود ۲۰ هزار یورو می باشد که افراد با پرداخت ۲۲ هزار یورو می توانند کلیه کارهای مربوط به ثبت شرکت در این کشور را انجام دهند.

بدین صورت می باشد که افراد با پرداخت چنین هزینه ای که شامل مالیات اولیه ی کشور لیتوانی، اجاره آدرس، ۱ سالنامه شرکت، هزینه های جاری ثبت شرکت، طرح توجیهی اقتصادی و پروسه اقامتی می باشد.

از دیگر هزینه های جاری برای انجام این کار پرداخت مالیات و خرج های جاری می باشد که بصورت ماهانه مبلغی حدود ۳۰۰ یورو می باشد که با توجه به پایین بودن این مبلغ، امکان پرداخت آن مقدور می باشد.

یکی از نکات مثبت این پروسه مهاجرتی، ثبت شرکت کم خرج بودن و پائین تر بودن قیمت آن نسبت به سایر پروسه های مهاجرتی می باشد. ثبت شرکت در لیتوانی با شانس بسیار بالایی امکان پذیر می باشد. با توجه به پرونده های ارسالی، بالای ۹۰ درصد افراد موفق به کسب اقامت یک ساله این کشور شده اند و پس از گذشت ۵ سال اقامت دائم این کشور را کسب کرده اند.

مؤسسه مهاجرتی آریانا پارس شما علاقه مندان به امر ثبت شرکت در کشور لیتوانی را برای محقق شدن این امر یاری می نماید.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها ثبت دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *