موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی آتیه پردازان و موسسه سفیران حامی با نام تجاری آریاناپارس، دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره مجوز ۴۷۴۴۹۱ و وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به شماره مجوز ۴۲/۴۸۹۹۸


شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

ثبت شرکت در لهستان

ثبت شرکت در لهستان

 برای دریافت اقامت در لهستان هر فرد خارجی مجاز است طبق قانون شرکتی را در کشور لهستان راه اندازی کند و به تنهایی و فقط با یک سهامدار به ثبت برساند و آن را اداره کند. به افراد متأهل پیشنهاد می شود که شرکت را با دو یا سه نفر به ثبت برسانند.

حداقل سرمایه ی قانونی ، برای سرمایه گذاری در ثبت شرکت ۱۵۰۰۰ یورو بوده است.در صورتی که شرکت جهت اجرای پروژه هایی نیاز به وام بانکی داشته باشد می بایستی به نسبت ارزش پروژه اقدام به افزایش سرمایه نماید.

مدیر عامل شرکت به تنهایی می تواند شرکت را اداره کند.فقط چنانچه برای سایر مدیران و سهامداران شرکت که به صورت منظم در شرکت حضور دارند نیاز به اخذ اقامت می باشد می بایستی در وهله ی اول برای آنان مجوز کار اخذ گردد.در این صورت شرکت باید با آنان قرارداد کار منعقد نموده و ماهیانه مالیات حقوق و بیمه آنان پرداخت شود.در کشور لهستان مالیات بر درآمد سالیانه ۱۹ درصد می باشد.

پروسه ی انجام کار و ثبت شرکت در کشور لهستان ۳ ماه به طول می انجامد.شما با ثبت شرکت در لهستان می توانید برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال اقامت گرفت و درآن صورت هر دونفر می بایستی نه فقط به عنوان سهامدار ،بلکه به عنوان مدیران موظف شرکت در اساسنامه ثبت شوند و همچنین فرزندان بالای ۱۸ سال نیز به ترتیب فوق عمل نمایند.

طبق قوانین کشور لهستان محدودیتی درباره ی سرمایه در گردش و فعالیت شرکت گفته نشده است و اگر فعالیت شرکت در حد صفر و یا نزدیک به صفر هم باشد منع قانونی وجود ندارد فقط برای اخذ اقامت برای سایر سهامداران شرکت بهتر است با آنان قرارداد همکاری منعقد نموده و نسبت به پرداخت مالیات حقوق و بیمه آنان اقدام نماید.

اقامت با ثبت شرکت در وهله ی اول یکساله صادر می گردد و تا مدت ۵ سال هر سال تمدید می گردد.پس از ۵ سال در صورت احراز شرایط زیر اقامت دائم صادر می گردد.

–  حداقل ۲ سال اقامت در طول ۵ سال در لهستان و یا کشورهای اتحادیه اروپا

–  داشتن توانایی مالی برای تأمین معاش خود و خانواده

–  اثبات اینکه شرکت شما در لهستان در جهت کمک به اقتصاد کشور و اشتغال زایی فعالیت داشته و فاقد بدهی مالیاتی می باشد.

پس از اتمام مراحل ثبت شرکت ما تمام مدارک لازم را جهت اخذ ویزای بلند مدت یکساله با ورود و خروج مکرر در اختیار شما قرار می دهند.

شما با داشتن اقامت کشور لهستان می توانید از مزایای زیر استفاده کنید :

۱- خرید املاک به نام خود و همچنین اتومبیل با پلاک کشور اروپایی

۲- ورود و خروج مکرر به کشورهای اروپایی و بدون دریافت ویزا

۳- تحصیل در دانشگاه های اروپایی

۴- اخذ گواهینامه

۵- دعوت دوستان ، آشنایان و شرکای تجاری به لهستان با ارسال دعوت نامه

۶- برخورداری از تسهیلات بیمه و خدمات اجتماعی همچون سایر شهروندان اروپایی

۷- انتقال قانونی کلیه ی اعضای خانواده به اروپا

موسسه مهاجرتی آریانا پارس با بهره گیری از مشاورین حاذق در امر مهاجرت شما را در راستای اخذ اقامت کشور لهستان یاری می رساند.

0/5 ( 0 نظر )
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

32 پاسخ به “ثبت شرکت در لهستان”

 1. Mr Josh Hawley گفت:

  سلام،
  من آقای جاش هاولی، وام دهنده وام شخصی است که وام فرصت زندگی را برای افراد، مؤسسات، سازمان ها و غیره فراهم می کند فقط در نرخ بهره 2٪ بدون وثیقه …. آیا شما نیاز به وام فوری برای پرداخت بدهی خود و یا آیا برای کسب و کار شما نیاز به وام دارید؟ شما توسط بانک ها و سایر موسسات مالی رد شده اید؟ آیا به وام یا وام مسکن نیاز دارید؟ تمام نگرانی های شما به پایان رسیده است، زیرا ما اینجا هستیم تا تمام مشکلات مالی خود را از گذشته دور کنیم.
  با ما تماس بگیرید از طریق ایمیل (Joshhawleyloanfirm@gmail.com) برای اطلاعات بیشتر ..

  با احترام!

 2. حسین گفت:

  سلام آیا اگر یک شرکت اینترنتی ساده در ایران داشته باشیم می تونیم این شرکت را به عنوان بیزنیسنس پلن معرفی کنیم در لهستان ثبت کنیم؟ ( این شرکت نیاز به مکان فیزیکی خاصی نداره) آیا برای این کار لازمه که شرکت در ایرانه ثبت رسمی شده باشه؟و این نوع شرکت ها برای ثبت چه مقدار سرمایه لازم دارن؟

  • علی سعیدی گفت:

   سلام. شرکتی که در ایران ثبت شده و کار می کند، می تواند شعبه و دفتر خود را در دیگر کشورهای دنیا راه اندازی کند. اما این مسئله منجر به دریافت اقامت نخواهد شد. برای دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در لهستان باید قواعد خاص سرمایه گذاری در این کشور را رعایت کنید تا اقامت شما تمدید شده و منتهی به اقامت دائم گردد.

 3. parham گفت:

  سلام

  شما فرمودید در متن مقاله که با 15000 یورو می شوذ شذکت ثبت کرد و اقامت گرفت اما در پاسخ یکی از دوستان گفتید که باید 51 درصد سهام به نام لهستانی باشه و اقامت نمیشه گرفت.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   در قوانین جدید لهستان تضمینی بر دادن اقامت دایم از طریق قوانین گذشته ندارد و قوانین ثبت کشور در اروپا به صورت جامع یعنی همان سهم 51 درصدی در آمده است

 4. امیر گفت:

  سلام…ببخشید ایا برای ثبت شرکت می توان با ویزای شنگن به طور شخصی در لهستان ثبت شرکت کرد ؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای ثبت شرکت در لهستان باید 51%از سهام شرکت را به نام شخص لهستانی و 49%به نام خودتان باشد و نیاز به سرمایه اولیه 150 تا 200 هزار یورو می باشد.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   ثبت شرکت در کشور لهستان امکانپذیر می باشد ،اما منجر به اقامت دائم در کشور مقصد نمی شود.

 5. دریا گفت:

  با سلام.آیا با گرفتن اقامت لهستان میتوان در کشورهاسی دیگه مثلا آلمان زندگی و کار کرد؟در واقع اجازه کار وجود دارد؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   در صورت ثبت شرکت در کشور لهستان ، متقاضیان اجازه کار در کشور های اتحادیه اروپا را دارا نمی باشند و حق زندگی را در سایر کشورهای این محدوده دارند .

 6. الناز گفت:

  با سلام مي خواستم بدونم ثبت شركت براي ٥ نفر امكان پذير هست يا خير؟براي ٢ زوج و يك مجرد

 7. مجید گفت:

  با سلام و تشکر
  برای 4 نفر شریک متاهل که اقدام به ثبت شرکت نمایند آیا برای همسران و فرزندان زیر 17 سال نیز امکان اخذ اقامت فراهم است یا اینکه باید همسرانشان نیز به عنوان سهامدار و شریک در شرکت وارد شوند؟

 8. Shahrad گفت:

  چگونه میتوان بعد از ثبت شرکت وبدون اینکه شرکت فعالیتی داشته باشه اقامت دایم اروپا راگرفت یاواضحتر آنکه پس از دریافت اقامت باشرکتی که بنام خودم ثبت شده است وقصد فعالیت باشرکت ثبت شده را نداشته باشم نحوه نگهداری از این شرکتچگونه میباشد که بتوان فقط از اقامت اروپا استفاده کرد لطفا مبسوط راهنمایی فرمایید با تشکر واحترام.

 9. رو ح اله واشقانی فراهانی گفت:

  با سلام من فردی 38 ساله متاهل دارای یک پسر 5 ساله ومهندس مکانیک گرایش ساخت وتولید ودارای 14 سال سابقاه در شرکت خودرو سازی هستم ویک ویزا شینگن از آلمان سال 2004 در پاسپورتم دارم چگونه میتوانم مهاجرت به لهستان ویا کشور راحت تری داشته باشم ممنون

 10. انتصار گفت:

  سلام ايا مكر ميشود بدون اينكه شركت فعال باشد أقامت كرفت و ايا حتما بايد دو سالو اونجا باشيم يا ميشود فقط تردد كرد

 11. مختار بابائی گفت:

  با سلام
  من از هند با شما تماس میگیرم /تحصیل من اینجا تمام شده و قصد مهاجرت به کشوری که اقمت دایم و سیتیزنی بدن را دارم/لهستان از طریق ثبت شرکت را با شرایط خودم مناسب دیده بودم که متاسفانه اولین بار تست که متوجه شدم نیاز به شریک محلی دارد و این نکته را هیچ کس نگفته بود.لطف کنید راهنمایی کنید که این شرایط هنوز هم هست و دقیقا شریک محلی چه جوری است؟ایا کشور دیگری دارید که شریک محلی نخواهد و با همین رقمها بشود اقامت دام گرفت. با تشکر

 12. امین گفت:

  سلام
  برای ثبت شرکت داخل لهستان حتما لازمه که داخل ایران هم یکسال شرکت رو داشته باشیم
  و یا اینکه میشه با صرف هزینه تو لهستان یه شرکت تازه رو تاسیس کرد؟

 13. الناز گفت:

  آيا براي ثبت شركت نياز به سفر به لهستان داريم ؟
  آيا بعد از ثبت شركت ميتوانيد براي مديران اقامت يك ساله را بدون حضورشان در لهستان بگيريد ؟

 14. جاوید گفت:

  سلام. در حال حاظر برای ثبت شرکت چقدر سرمایه نیاز است؟ با تحقیق در سایت های مختلف قیمتهای متفاوتی دیده میشه. سرمایه واقعی برای ثبت شرکت واقعا چقدر است؟ ) برای من و همسرم، 30 و 24 ساله) آیا غیر از سرمایه اولیه هزینه های دیگری هم باید پرداخت بشه؟

 15. عباس گفت:

  سلام، برای ثبت شرکت به مدرک تحصیلی هم نیاز هست؟
  در صورتی که شرکت ثبت شد باید مکان مشخصی هم اجاره کرد و شرکت فعالیت روزانه داشته باشه؟
  چطور باید ثابت کنیم که شرکت در جهت اشتغال زایی موفق بوده؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای ثبت شرکت در کشور لهستان نیاز به مدرک تحصیلی نمی باشید . در صورتی انجام فعالیت باید مکان مشخص و درآمد مشخصی هم داشته باشید

 16. حمید گفت:

  سلام . چطور میشه شخصا اقدام به ثبت شرکت در لهستان کرد؟ باید به چه مرکزی مراجعه کرد؟

  • ariana گفت:

   سلام
   اگر بدنبال اقامت گرفتن از کشور لهستان می باشید باید فردی که پاسپورت این کشور را دارد پیدا کرده و این فرد را سهام دار کنید.در غیر اینصورت به شما اقامت دائم تعلق نمی گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *