بررسی شرایط مهاجرت به امارات

کشور امارات متحده عربی اتحادیه ای مشتمل بر هفت امیر نشین است. مهاجرت به امارات طرق مختلفی دارد که به تحلیل و بررسی آنها پرداخته می شود. پایتخت این کشور ابوظبی نام دارد که مرکز صنعتی، سیاسی و فرهنگی امارت به شمار می رود. راه های ورود به کشور امارات را مورد بررسی قرار می داده تا بهترین انتخاب را علاقه مندان به این کشور داشته باشند.

۱- ویزای تورسیتی کشور امارات :

برای کسب ویزای توریستی کشور  امارات، افراد متقاضی می توانند براحتی برای ویزای توریستی این کشور اقدام نمایند و مدت زمان مشخصی را در این کشور سپری کنند و پس از به اتمام رسیدن زمان مقرر به کشور خود بازگردند.

بصورت معمول افراد کشور امارات را برای اماکن دیدنی و خرید انتخاب می کنند. از برترین اماکن دیدنی این کشور می توان به بزرگترین مرکز نگهداری دلفین در جهان اشاره کرد. برج خلیفه از دیگر اماکن شناخته شده کشور امارات می باشد که بعنوان بلندترین برج جهان مطرح است.

۲- ویزای تحصیلی کشور امارات :

تحصیل کردن در کشور امارات برای بسیاری از افراد قابل توجه و حائز اهمیت است، زیرا دانشگاه های کشور امارات پلی برای ادامه تحصیل در کشور های آمریکا، کانادا و انگلستان است.

بصورت معمول دانشگاه های کشور امارات به دو دسته تقسیم می شوند که دانشگاه های خصوصی که زیر نظر کشورهای انگلیسی زبان برتر دنیا می باشند. دسته دوم دانشگاه های دولتی می باشند که از حیث هزینه، هزینه کمتری را برای دانشجویان در بر خواهد داشت و رتبه بندی مناسبی هم در جهان برخوردار نمی باشند.

دانشجویان برای ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور امارات مستلزم پداخت هزینه می باشند که متناسب با دانشگاه مورد نظر، رشته انتخابی و مقطع تحصیلی متغیر است. از دانشگاه های برتر کشور امارات می توان به دانشگاه ACD، دانشگاه آمریکایی شارجه، دانشگاه دولتی شارجه، دانشگاه عجمان، دانشگاه دال هوزی و دانشگاه اوظبی اشاره کرد.

تمامی رشته های تحصیلی در کشور امارات به زبان انگلیسی ارائه می شود. متقاضیانی که مدرک دال بر تسلط زبان انگلیسی را دارا نمی باشند، می توانند قبل از شروع دانشگاه، دوره های زبان را در این کشور سپری کنند.

موسسه مهاجرتی آریانا پارس برای آن دسته از متقاضیانی که مدرک زبان ندارند پیشنهاد ویژه ای دارد. این موسسه با بهره گیری از اساتید مجرب و مسلط به زبان انگلیسی کورس های مختلف زبان در کوتاه ترین بازه ی زمانی را ارائه می دهد.

دیدگاه ها