مهاجرت به دانمارک

شرایط و روش های مهاجرت به دانمارک

بصورت معمول افرادی که بدنبال رفاه اجتماعی و زندگی آرام هستند تصمیم بر مهاجرت به دانمارک گرفته و تمامی راه های ممکن را مورد بررسی قرار داده و برترین روش را انتخاب می کنند.

۱- ویزای توریستی کشور دانمارک

یکی از روش های ورود به کشور دانمارک، اخذ ویزای توریستی می باشد. بصورت کلی افراد از ویزای توریستی بعنوان ویزای کوتاه مدت برای سپری کردن یک مدت مشخص در کشور دانمارک استفاده می کنند.
برای اخذ ویزای توریستی، فرد متقاضی باید مدارکی را ارائه دهد که نشان دهنده برگشت به کشور مبداء است و در همین راستا سفارت و یا آفیسر را متقاعد کند.
با توجه به قرار گیری کشور دانمارک در محدوده شینگن، شرایط و مدارک برای اخذ ویزای دانمارک همانند سایر کشورهای شینگن می باشد و برای ورود به این کشور، نیاز به اخذ ویزای شینگن است.

۲- ویزای کار کشور دانمارک

برای کسب ویزای کار در کشور دانمارک، نیازمند دعوت نامه کاری از یک کار فرمای دانمارکی می باشید. شرط لازم الجرای برای دریافت دعوت نامه، به مدت ۳ هفته تا ۳ ماه شغل مورد نظر در کشور دانمارک و اتحادیه اروپا آگهی می شود. اگر شخص مورد نظر در بازه زمانی مشخص شده و در محدوده مورد بررسی قرار می گیرد. ویزای کار یکی از سخت ترین روش های مهاجرت به دانمارک می باشد که افراد در صورت احراز شرایط مورد نظر می توانند برای این پروسه مهاجرتی اقدام نمایند.

۳- ویزای تحصیلی کشور دانمارک

کشور دانمارک از جمله کشورهای برتر اروپایی می باشد که دانشجویان برای ادامه تحصیل مستلزم پرداخت هزینه می باشند. دانشگاه های دانمارک در صورتی که به زبان Danish دروس را ارائه دهند دانشجویان ملزم به پرداخت هزینه نمی باشند. لازم بذکر است مقطع دکترا در کشور دانمارک، شغل به حساب می آید و دانشجویان به ازای کارهای تحقیقاتی که انجام می دهند، حقوق دریافت می کنند.
یکی از بهترین روش های ورود به کشور دانمارک، مهاجرت تحصیلی است که علاقه مندان با سپری کردن یک دوره تحصیلی می توانند شانس خود را برای کسب دعوت نامه کاری افزایش دهند.

۴- ویزای سرمایه گذاری کشور دانمارک

یکی از دیگر روشهای ورود به کشور دانمارک سرمایه گذاری در این کشور می باشد که در حال حاضر افراد از طریق ثبت شرکت می توانند برای مهاجرت به دانمارک اقدام نمایند.
در کشور های توسعه یافته مخصوصا کشورهای حوزه اتحادیه اروپا تصمیم بر اشتغال زایی دارند، این مطلب بدین معناست که از طرح های توجیهی مناسب، استقبال می کنند. برای ثبت شرکت در دانمارک، افراد نیازمند یک شریک که پاسپورت کشور دانمارک را داشته باشد، می باشند.
لازم بذکر است ۵۱ درصد سهام شرکت که با این درصد تصمیم گیرنده اصلی شرکت را معرفی می کند، باید به نام شریک دانمارکی باشد.
با بررسی تمامی روش های ورود به کشور دانمارک، می توان انتخاب درستی را برای آینده زندگی هر شخص گرفت.
مهم ترین اصل در امور مهاجرتی، مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پرویه های مختلف می باشد. موسسه ی آریانا پارس با بهره گیری از چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها ثبت دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *