دارندگان مدارک فنی حرفه ای

دارندگان مدارک فنی حرفه ای

دارندگان مدارک فنی حرفه ای که قصد ورود و مهاجرت به کشور استرالیا را دارند می توانند با داشتن و احراز کردن شرایط خاص ویزای این کشور را کسب کنند.معمولا این افراد تحصیلات فوق دیپلم و یا هنرستان های فنی می باشند.کسانی که قصد اقامت کشور استرالیا را دارند باید در ۸ رشته ی زیر تحصیلات داشته باشند.

۱-رشته ی اتومبیل که شامل برق،مکانیک و یا نقاشی می باشد.

۲-رشته ی هواپیما که شامل مکانیک و الکترونیک است.

۳-رشته ی تجاری و کابینت سازی

۴-برق صنعتی و عمومی

۵-رشته ی الکترونیک

۶-لوله کشی

۷-جوشکاری

۸-آهنگری

افراد با داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم فنی رشته های ذکر شده می توانند شرایط خود را برای ورود به کشور استرالیا محک زده و مورد بررسی قرار دهند.شرایط لازمه به این شرح می باشد که سن فرد متقاضی باید زیر ۵۰ سال باشد.شرط دوم داشتن سابقه ی کار حداقل ۳ ساله است در صورتی که مدرک تحصیلی نداشته باشید باید ۳ سال دیگر مسابقه ی کاری داشته باشید.زبان انگلیسی از نکات اصلی مهاجرت به کشور استرالیا می باشد و در این پروسه مهاجرتی حداقل مدرک زبان لازمه داشتن نمره ی ۶ در آزمون آیلتس می باشد که در تمامی مهارت کسب این نمره اجباری می باشد.پس از بررسی های صورت گرفته و کسب امتیازات که روند پروسه بین ۲ ماه تا ۲ سال به طول می انجامد در صورت موفقیت دعوت به مصاحبه می شوید که با توجه به پشت سر گذاشتن مصاحبه می توانید وارد کشور استرالیا شوید.

دیدگاه ها ثبت دیدگاه

6 پاسخ به “دارندگان مدارک فنی حرفه ای”

  1. ازاد گفت:

    با سلام من فوق دیپلم الکترونیک و لیسانس برق قدرت دارم سابقه ۴ سال در کار اسانسور دارم میخواستم ببینم برای کجا میتونم اقدام کنم

  2. الهام گفت:

    سلام وقت بخیر من لیسانس مکانیک دارم و لی سابقه ی کاری در این ندارم میخواستم ببینم اگر مدرک فنی حرفه ای بگیرم مثلا در رشته طراحی سایت و البته مدرک زبان امکان مهاجرت به کانادا رو دارم؟

  3. محمد گفت:

    با سلام و خسته نباشید. میخواستم سوال کنم که آیا با دیپلم کامپیوتر فنی و حرفه ای نمیشه برای استرالیا اقدام کرد؟ برای کانادا چطور؟ البته بنده سطح زبان و دانش فنی بالایی دارم و شغلم برنامه نویسی هست ولی مدرک دانشگاهی ندارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *