شماره های تماس
021-44626418
021-44614190
021-44614035
021-44626415
021-44614125
021-44613569
021-44614717
021-44614197
#
021-44626418 021-44614190 021-44614035 021-44626415 021-44614125 021-44613569 021-44614717 021-44614197

بررسی شرایط مهاجرت به استرالیا

کشور استرالیا یکی از برترین کشورهای انگلیسی زبان می باشد که سالیانه میلیون ها نفر به دنبال مهاجرت به استرالیا می باشند. بصورت کلی استرالیا از جمله کشورهایی در دنیا محسوب می شود که همواره شرایط اقامتی مناسب را برای متقاضیان اخذ اقامت دائم استرالیا فراهم آورده است. از همین رو علاقه مندان به کشور استرالیا می توانند با فراهم آوردن شرایط مورد نظر برای مهاجرت به استرالیا اقدام نمایند.

از همین رو روش های مختلف برای ورود به خاک استرالیا را مورد بررسی قرار می دهیم.

۱- ویزای توریستی کشور استرالیا

ماهیت ویزای توریستی، بازدید از یک کشور یا دیدار از افرادی که داخل کشور مورد نظر می باشند، است. برای اخذ ویزای توریستی، مدارکی به آفیسر ویزا ارائه می شود که نشان دهنده بازگشت فرد به کشور مبداء می باشد.

اخذ ویزای توریستی کشور استرالیا، با فراهم آوردن مدارک متعددی میسر است. بصورت کلی برای اخذ ویزای توریستی هریک از کشورها، فرد متقاضی می بایست کنسولگری و یا سفارت کشور مورد نظر را متقاعد سازد که پس از ورود به کشور مورد نظر، فرد به طور حتمی به کشور خود باز خواهد گشت.

ویزای توریستی کشور استرالیا به چندین حالت تقسیم بندی می شود که شامل ویزای توریستی ، ویزای توریستی خانوادگی، ویزای توریستی کاری و ویزای توریستی پزشکی است. همانطور که از عنوان های این روادید مشخص است هر یک از عناوین ذکر شده برای هدف مشخص و زمان محدودی صادر می شود و دارندگان این ویزاها مجوز اقامت و کار در کشور استرالیا را نخواهند داشت.

ویزای توریستی از روش های مهاجرت به استرالیا نمی باشد. با توجه به قوانین کشور استرالیا کسب اقامت از طریق ویزای توریستی شانس بسیار پایینی دارد. تنها حالت ممکن درخواست پناهندگی می باشد که بصورت معمول مورد قبول نمی باشد.

فلذا افراد با اخذویزای توریستی کشور استرالیا بازه زمانی مشخصی را در این کشور سپری می کنند.

۲- ویزای کار کشور استرالیا

یکی از معمول ترین روش های مهاجرت به استرالیا، برنامه های نیروی متخصص در این کشور می باشد. کشور استرالیا همواره جزو کشورهایی بوده است که بدنبال نیروهای کاری متخصص در زمینه های مختلف است.

مهاجرت به استرالیا

این کشور در حال حاضر سه روش مهاجرتی را برای علاقه مندان به کشور استرالیا در نظر گرفته است. افراد متخصصمی توانند با بررسی شرایط مورد نظر، امتیازات خود را مورد بررسی قرار داده و در صورت به حدنصاب رسیدن اقامت استرالیا را دریافت کنند.

دو نوع ویزا برای افراد متخصص وجود دارد که به نام های ۱۸۹ و ۱۹۰دایر می باشند، در این روش های مهاجرتی، متقاضیان باید شرایط اخذ این کلاس های ویزا را احراز کنند تا از این روش بتوانند اقامت دائم کشور استرالیا را دریافت کنند.

از مزایای دریافت ویزاهای ۱۸۹ و ۱۹۰ می توان به تحصیل، کار و اقامت دائم استرالیا، بهره گیری از امتیازات بیمه درمانی  دولت استرالیا، بهره مندی از حقوق و مزایای اقامت دائم در این کشور و اقدام جهت پاسپورت استرالیا را نام برد.

آخرین حالتی که برای مهاجرت کاری وجود دارد از روش افراد متخصص تحت حمایت خویشاوندان خود در استرالیا می باشد که متقاضیانی که تحت این ویزا اقدام به اخذ اقامت دائم استرالیا می نمایند می بایست در ایالت محل زندگی خویشاوندان خود مشغول به کار شوند.

علاقه مندان مهاجرت به استرالیا می توانند با بررسی امتیازات، شانس خود را محک بزنند.

۳- ویزای تحصیلی کشور استرالیا

بصورت معمول چون شرایط اخذ ویزای کار در کشور استرالیا با دشواری هایی همراه است، متقاضیان مهاجرت به استرالیا تصمیم به سپری کردن دوره ای تحصیلی در این کشور گرفته و پس از اتمام تحصیل، مشغول به کار می شوند.

استرالیا از جمله کشورهای انگلیسی زبان محسوب می شود که دانشجویان برای تحصیل در استرالیا و اقامت دائم آن اقدام می نمایند. دانشگاه های استرالیا در زمره ی ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا هستند. از همین رو کشور استرالیا کانون بسیاری از علاقه مندان به تحصیل در خارج از کشور قرار گرفت.

برای اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور استرالیا اخذ نمره های مورد قبول در آزمون آیلتس و یا نمره مشابه در آزمون تافل الزامیست ولی داوطلب می تواند دوره های آموزش زبان انگلیسی را در کشور استرالیا و قبل از شروع دوره های تحصصیلی سپری کند.

مهاجرت به استرالیا

علاقه مندان به ادامه تحصیل در کشور استرالیا در صورت نداشتن مدرک زبان می توانند با سپری کردن دوره های کوتاه مدت در موسسه آموزش زبان آریانا پارس در کمترین زمان ممکن به بهترین نتایج دست پیدا کنند.

کشور استرالیا با بهره مندی از دانشگاه های برتر دنیا، خواستگاه علاقه مندان به تحصیل است. دانشجویان بین المللی می توانند برای دوره های تحصیلی درخواست ویزای دانشجویی دهند.

دانشجویان برای ادامه تحصیل در کشور استرالیا مستلزم پرداخت هزینه می باشند که متناسب با رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی و دانشگاه مورد نظر متغیر خواهد بود. دانشجویان برای سفارت نامه ای به عنوان استطاعت مالی تهیه شود که نشان دهنده تمکن مالی فرد برای کسال در کشور استرالیا می باشد. هزینه مورد نظر معمولا به ازای یک نفر ۱۹ هزار دلار برای زندگی بعلاوه هزینه دانشگاه می باشد.

اخذ نمایندگی از بسیاری  دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه آریاناپارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

۴- ویزای سرمایه گذاری کشور استرالیا

بسیاری از افراد علاقه مند به کشور استرالیا، به دلیل محدودیت های پیش رو فرصت ادامه تحصیل و یا کار در این کشور را دارا نمی باشند. فلذا بهترین روش برای مهاجرت به استرالیا ویزایسرمایه گذاری این کشور می باشد. کشور استرالیا یکی از برترین کشورهای دنیا محسوب می شود، سرمایه گذاری در کشور استرالیا دارای شرایطی خاص است و هر فرد متقاضی می بایست که این شرایط را داشته باشد تا بتوانند ویزای خود را اخذ نماید.

در حال حاضر بهترین روش برای سرمایه گذاری در کشور استرالیا ویزای ۱۸۸ است که به علاقه مندان ویزا و یا اقامت کشور استرالیا این امکان را می دهدکه با انجام این پروسه مهاجرتی PR کشور استرالیا را کسب نماید. موسسه مهاجرتی آریانا پارس به علاقه مندان کشور استرالیا این نوید را می دهد. که می توانند برای کسب ویزای ۱۸۸ با موسسه همکاری کرده و شانس خود را برای دریافت ویزا افزایش دهند.

مهاجرت به استرالیا

لازم ذکر است که دانش زبان انگلیسی، نکته بسیار مهم برای کشور استرالیا می باشد که در این پروسه مهاجرتی حداقل نمره ی مورد نیاز ۴٫۵ در امتحان آیلتس می باشد.

ویزای ۱۸۸ این امکان را به علاقه مندان به مهاجرت به استرالیا می دهد که کسب و کار موردپسند خود را در این کشور دایر کنند. هزینه های سرمایه گذاری در کشور استرالیا نسبت به سایر کشور های انگیسی زبان پایین تر می باشد. این نکته بعنوان مزیت این کشور شناخته می شود.

مهم ترین اصل در امور مهارتی،مقوله اطمینان و اعتماد در همه مقاطع پروسه های مختلف می باشد. موسسه مهاجرتی آریاناپارس با به کار گیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

0/5 ( 0 نظر )
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *