مهاجرت به فنلاند

مهاجرت به فنلاند

کشور فنلاند از جمله برترین کشورهای دنیا می باشد که رفاه اجتماعی بالایی را نسبت به سایر کشورهای اتحادیه دارد که پایتخت آن هلسینکی نام دارد. افرادی که قصد مهاجرت به فنلاند را دارا می باشند می توانند با بررسی تمام روش های ممکن، شانس خود را افزایش دهند.

۱- ویزای توریستی کشور فنلاند :

وکلای موسسه مهاجرتی آریانا پارس می توانند شما را در راستای اخذ ویزای توریستی کشور فنلاند یاری رسانند. بصورت کلی ویزای توریستی به معنای سپری کردن یک دوره مشخص در یک کشور و پس از آن بازگشت به مبداء می باشد. فلذا متقاضیان ویزای توریستی باید آفیسر و یا سفارت را متقاعد سازند که قصد بازگشت به کشور خود را دارند. از همین رو نیازمند مدارک متعددی برای اخذ روادید می باشند.
ویزای توریستی یکی از روش های موجود برای ورود به خاک کشور فنلاند می باشد. لازم بذکر است که این اتفاق فقط در مدت مشخصی صورت می گیرد و به اقامت دائم منجر نخواهد شد.

۲- ویزای کاری کشور فنلاند :

تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای جذب نیروی کار لازمه از قوانین مشترکی تبعیت می کنند. قوانین در کشور فنلاند بدین صورت می باشد که کارفرما، برای حرفه ی مورد نظر خود در سایت کاریابی به مدت ۳ هفته تا ۳ ماه آگهی کند. اگر در محدوده کشورهای اتحادیه اروپا هیچ فردی، حرفه ی مورد نظر را استقبال نکند درخواست افراد خارج از اتحادیه مورد بررسی قرار می گیرد.
با واسطه شرایط دشوار برای جذب نیروی کار، علاقه مندان به این کشور از پروسه ویزای تحصیلی برای کشور فنلاند اقدام می کنند تا فرصت شغلی بیشتری را مورد ارزیابی قرار می دهند.

۳- ویزای تحصیلی کشور فنلاند :

تحصیلات در حال حاضر در کشور فنلاند بصورت رایگان ارائه می شود و دانشجویان برای ادامه تحصیل فقط مستلزم پرداخت هزینه های زندگی می باشند که بصورت میانگین ماهیانه ۷۰۰ تا ۹۰۰ یورو باید پرداخت کنند.
از نکات حائز اهمیت می توان به پذیرش های کشور فنلاند اشاره کرد که به صورت معمول در سال یکبار اتفاق می افتد. فلذا برای ادامه تحصیل در کشور فنلاند، باید به زمان ها توجه بیشتری داشت.
تحصیلات در کشور فنلاند به زبان های فنلاندی و انگلیسی میسر می باشد. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل به زبان انگلیسی را دارند، می بایستی مدرکی دال بر تسلط زبان انگلسی ارائه دهند. موسسه زبان آریانا پارس با ارائه دوره های فشرده در کوتاه ترین زمان ممکن علاقه مندان به کسب نمرات ۶ تا ۵/۶ را آماده این آزمون بین المللی می کند.
مقطع دکترا در کشور فنلاند، شغل محسوب می شود و دانشجویان در این مقطع از حقوق های مکفی برخوردار هستند که فرصت مناسبی برای کسب اقامت دائم فنلاند خواهد بود.

۴- ویزای سرمایه گذاری فنلاند :

برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کور فنلاند، افراد باید طریق ثبت شرکت اقدام نمایند. قوانین در خصوص ثبت شرکت بدین منوال می باشد که در ابتدای راه، بدنبال شریک فنلاندی بوده و در صورت توافق می توانند شرکتی را در کشور فنلاند ثبت کنند و ویزای سه ساله این کشور را دریافت کنند. در صورتی که بیلان شرکت مثبت باشد و در سال آخر دو یا سه نیروی کار کشور فنلاند را مشغول به کار کنند با اقامت منجر می شود.
لازم به ذکر است که حداقل ۵۱ درصد سهام شرکت در نظر گرفته شده باید به نام شریک فنلاندی باشد تا تصمیم گیرنده اصلی شرکت یک فرد فنلاندی باشد.
افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در کشور فنلاند می باشند می توانند از طریق ثبت شرکت وارد خاک کشور فنلاند شوند و در صورت احراز شرایط لازمه، اقامت دائم این کشور را دریافت کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها ثبت دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *