خبر ویژه تا پایان اردیبهشت ماه با ظرفیت فقط 100نفر!! با مجموعه تماس بگیرید طرح شتاب آریاناپارس خبر ویژه

مهاجرت کاری به کشورهای مختلف

شرایط مهاجرت کاری

Working Migration Terms

در حال حاضر به واسطه هزینه های بالای روش های سرمایه گذاری و تحصیل، علاقه مندان به دنبال مهاجرت کاری می باشند تا در ابتدای کار بدنبال کسب درآمد در کشور مقصد باشند. این نکته بعنوان خواسته اولیه تعداد زیادی از متقاضیان برای مهاجرت می باشد و بعنوان برترین روش ممکن در نظر گرفته می شود.

از همین مشاورین آریاناپارس به تحلیل انواع روش های مهاجرت کاری پرداخته اند تا متقاضیان با آگاهی از شرایط موجود، انتخاب های بهتری را داشته باشند. بصورت کلی مهاجرت کاری را به سه دسته کلی تقسیم بندی می کنیم.

مهاجرت کاری

۱-نیروی متخصص Skilled Worker

در حال حاضر روش های مهاجرت کاری به کشورهای استرالیا و کانادا با اقامت همراه است. این نکته بدین معناست که افراد در صورت احراز شرایط مورد نظر می توانند اقامت این کشورها را دریافت کنند.

الف-کشور کانادا

علاقه مندان به کشور کانادا می توانند از چندین روش برای اقامت دائم کشور کانادا اقدام نمایند. هر کدام از گزینه ها دارای شرایط به خصوصی هستند که در صورت امتیاز مورد نظر را کسب کردن به خواسته خود می رسند. در این متن به سه روش از معمول ترین حالت های مهاجرت کاری به کشور کانادا پرداخته می شود.

اکسپرس اینتری

معمول ترین روش برای ورود به کشور کانادا در حال حاضر روش مهاجرت کاری از طریق نیروی متخصص فدرال می باشد که متقاضیان در صورت کسب امتیازات لازم می توانند برای این روش اقدام نمایند. در مهاجرت کاری از روش اکسپرس اینتری چهار فاکتور بعنوان اصلی ترین رکن های امتیاز گیری شناخته می شود.

ردیففاکتور هاشرایط ایده آل
۱ سن معمولاً زیر ۳۰ سال
۲ تحصیلات کارشناسی ارشد
۳ سابقه کار ۳ سال مرتبط و قابل استناد
۴ مدرک زبان : نمره ۷ در هر مهارت و نمره ۸ در مهارت شنیدن

برای اطلاع از شرایط اکسپرس اینتری به این مطلب مراجعه فرمایید: اکسپرس اینتری

فاکتور های اقدام برای اکسپرس اینتری:

مهم ترین فاکتور برای موفقیت در برنامه اکسپرس اینتری، مدرک زبان می باشد که متقاضیان برای کسب امتیازات مناسب باید در آزمون آیلتس شرکت کنند و حداقل نمرات خواسته شده را بدست آورند. لازم بذکر است، آزمون مورد نیاز برای دولت کانادا آیلتس جنرال می باشد که در ایران بصورت ماهیانه برگزار می شود.

موسسه زبان آریاناپارس با برگزاری دوره های کوتاه مدت زبان انگلیسی این تضمین را می دهد که زبان آموزان با سپری کردن دوره های فشرده موسسه می توانند به بهترین نتایج در آزمون آیلتس دست پیدا کنند.

در سیستم اکسپرس اینتری که در حال حاضر اجرایی می باشد، متقاضیان در دو بخش وارد رقابت می شوند، این نکته بدین معناست که افراد با فاکتورهای حائز اهمیت خود می توانند ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز مرحله اول را کسب کنند تا وارد پول یا استخر و یا لیست انتظار دولت کانادا شوند. در مرحله دوم امتیازات از ۱۲۰۰ امتیاز محسوب می شود که حداقل ورود برای اکسپرس اینتری در حال حاضر ۴۷۰ امتیاز می باشد.

علاقه مندان به روش اکسپرس

علاقه مندان به روش اکسپرس اینتری می توانند به صفحه رسمی وب سایت موسسه آریاناپارس رفته و شرایط دقیق مهاجرت کاری به کانادا را مورد بررسی قرار دهند. مژده به متقاضیان روش اکسپرس اینتری که می توانند امتیازات خود را با ورود به صفحه امتیاز بندی که توسط موسسه مهاجرتی آریاناپارس طراحی شده است، محاسبه کنند.

لازم بذکر است که افراد در صورت تحصیل و یا کار در کشور کانادا امتیازات خود را افزایش می دهند. از همین رو در صورت به حداقل نرسیدن امتیازات می توانید برای دوره های تحصیلی این کشور اقدام کنید تا امتیازات خود را افزایش دهید. افراد در صورت کسب امتیازات مورد نظر می توانند در سریع ترین زمان ممکن اقامت کشور کانادا را دریافت کنند. بازه های زمانی معمول برای روش اکسپرس اینتری زیر یکسال می باشد.

لازم بذکر است در صورتی که فرد متاهل باشد، امتیازات همسر هم مورد بررسی قرار می گیرد و حائز اهمیت می باشد. سیستم ورود به کشور کانادا به صورت همزمان می باشد و تمامی اعضای خانواده در صورت قبولی در پرونده های مورد نظر می توانند همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود را به همراه داشته باشند. تمامی اعضای خانواده از امتیازات اقامت دائم بهره مند می شوند.

ایالت کبک

ایالت کبک بعنوان یکی از ایالت های شناخته شده کشور کانادا، برنامه مهاجرتی به خصوصی را برای متقاضیان ورود به این ایالت در نظر گرفته است که در صورت کسب حداقل ۵۹ امتیاز از امتیازات مورد نظر می توانند برای این روش اقدام نمایند. مهمترین فاکتور برای روش نیروی متخصص کبک، آشنایی به زبان فرانسوی می باشد که متقاضیان باید مدرکی دال به تسلط زبان فرانسوی را به سفارت ارائه دهند.

لازم بذکر است، برنامه مهاجرتی استان کبک دستخوش تغییر شده است و نمی توان نمره به خصوصی برای ورود به این استان در نظر گرفت و فقط حداقل آن در دسترس می باشد.

نیروی استانی

بصورت کلی هر یک از استان های کشور کانادا، برنامه های به خصوصی را برای ورود متقاضیان در نظر می گیرد. برنامه های استانی بدین گونه می باشد که در ابتدای کار لیستی به عنوان لیست مشاغل خود اعلام می کنند. متقاضیان در صورت وجود رشته تحصیلی خود در لیست مشاغل می توانند برای استان مورد نظر اقدام نمایند.

در برنامه های استانی مهمترین فاکتور، سابقه کار مرتبط و بالای ۶ الی ۸ سال می باشد که کمک شایانی به افزایش امتیاز افراد می کند. بصورت معمول استان ها، امتیازات خود را از ۱۰۰ امتیاز در نظر می گیرند و حداقل امتیاز ورودی را ۶۰ امتیاز اعلام می کنند. بصورت معمول نیروی کار ساسکاچوان بدین صورت است که افراد در حال حاضر باید در حدود ۶۳ امتیاز برای قبولی دریافت کنند.

لازم بذکر است که امتیازات هر استان دارای تفاوت های کوچکی می باشد که می توانید برای اطلاع از لیست استان ها و لیست مشاغل به وب سایت رسمی سفارت کشور کانادا مراجعه کنید تا از شرایط مطلع شوید.

بصورت معمول مدت زمان پروسه مهاجرت کاری به استان ها بین ۶ الی ۱۶ ماه به طول می انجامد. ذکر این نکته حائز اهمیت می باشد که متقاضیان تعهد اخلاقی به حضور در استان مورد نظر را دارند و باید ۲ سال اول را در خاک همان استان سپری کنند. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات مفید با مشاورین موسسه مهاجرتی آریاناپارس در ارتباط باشند.

ب-کشور استرالیا

شرایط مهاجرت کاری در کشور استرالیا همانند شرایط در کشور کانادا می باشد. بدین ترتیب که اگر متقاضیان شرایط خواسته شده را فراهم کنند می توانند اقامت استرالیا را دریافت کنند. بصورت کلی افراد از طریق ۲ روش معمول می توانند برای مهاجرت کاری در استرالیا اقدام نمایند.

مهاجرت کاری

ویزای ۱۸۹

نیروهای متخصص می توانند با کسب حداقل امتیازات شرایط ورود به کشور استرالیا را دریافت کنند. در حال حاضر حداقل امتیاز لازم برای ورود به لیست کشور استرالیا ۶۵ امتیاز می باشد. متقاضیان حداقل ۶۵ امتیاز را کسب کنند تا شانس خود را برای کسب اقامت امتحان کنند.

این دسته از متقاضیان اخذ اقامت استرالیا، افرادی هستند که از طرف کارفرما یا ایالت یا خویشاوندان خود حمایت می شوند و به صورت کاملاً مجزا و مستقل اقدام به شروع پروسه های مهاجرتی خود می نمایند.

بصورت معمول شرایط خواسته شده برای ویزای ۱۸۹ شامل:

ردیففاکتور هاشرایط ایده آل
۱ سن معمولاً زیر ۳۲ سال
۲ تحصیلات حداقل کارشناسی
۳ سابقه کار حداقل ۸ سال
۴ مدرک زبان آیلتس ۷ در همه مهارت ها

ویزای ۱۹۰

این ویزا برای افرادی صادر می شود که توسط استانی از کشور استرالیا برگزیده شده باشند. جهت اقدام برای اخذ ویزای ۱۹۰ استرالیا، افراد همانند ویزاهای استانی کانادا اقدامات لازمه را انجام می دهند. این بدین معناست که در ابتدا باید رشته تحصیلی خود را با لیست مشاغل منطبق کنید و سپس بدنبال کسب امتیازات لازم باشید.

متقاضیانی که از طریق این ویزا جهت اقامت دائم استرالیا اقدام می نمایند می بایست حداقل ۲ سال در ایالتی که ایشان را برگزیده است اقامت داشته باشند. لازم بذکر است که در روش های استرالیا سرعت عمل برای ورود به این کشور بیشتر است و افراد در سریعترین زمان ممکن می توانند از روش مهاجرت کاری وارد استرالیا شوند.

متقاضیان مهاجرت کاری به کشور استرالیا می توانند با مراجعه به صفحه امتیازبندی وب سایت موسسه مهاجرتی آریاناپارس با جواب دهی به سوالات طراحی شده امتیازات خود را محاسبه کنند و در صورت کسب حداقل ۶۵ امتیاز برای مشاوره با مشاورین این موسسه در ارتباط باشند.

لازم بذکر است که شرایط امتیازبندی هر رشته بصورت مجزا می باشد و همه رشته ها با یک امتیاز مشخص نمی توانند اقامت استرالیا را دریافت کنند. بعنوان مثال اکثر رشته ها در حال حاضر حداقل ۷۰ امتیاز را می خواهند و رشته هایی همچون حسابداری حداقل ۸۰ امتیاز برای تائید نیاز دارند.

برای اطلاعات از جزئیات ویزای ۱۹۰ استرالیا این مقاله را مطالعه نمایید.

۲-جستجوی کار یا Job Search

روش جستجوی کار یکی از حالت های متداول مهاجرت کاری می باشد که متقاضیان می توانند ویزای کار دریافت کنند و در صورت پیدا کردن کار برای اقامت خود اقدام نمایند. در حال حاضر سه کشور نیوزلند، آلمان و آفریقای جنوبی بعنوان برترین کشورهای ممکن برای جستجوی کار شناخته می شوند.

تحلیل مختصری از هر یک از کشورها خواهیم داشت تا متقاضیان در صورت صلاح دید برای هر یک از آنها اقدام نمایند. توصیه مشاورین موسسه مهاجرتی آریاناپارس با متقاضیان مهاجرت کاری، مشورت با افراد متخصص می باشد. فلذا پس از مطالعه مطلب گردآوری شده برای مشاوره با مشاورین موسسه مهاجرتی آریاناپارس در ارتباط باشید.

الف-کشور نیوزیلند

از دیگر کشورهای انگلیسی زبان می باشد که سیستم امتیازبندی به خصوصی را برای متقاضیان مهاجرت کاری در نظر گرفته است. افرادی که بالای ۱۶۰ امتیاز را کسب کنند می توانند بصورت مستقیم وارد کشور نیوزلند شوند و در صورت کسب امتیاز کمتر در لیست انتظار قرار می گیرند.

موارد مورد بررسی برای اخذ ویزای جستجوی کار در کشور نیوزیلند شامل موارد زیر می باشد:

ردیففاکتورهاشرایط ایده آل
۱ سن زیر ۴۰ سال
۲ مدرک تحصیلی معمولاً کارشناسی
۳ سابقه کار معمولاً بالای ۸ سال
۴ زبان آیلتس ۶٫۵

مهم ترین فاکتور برای سیستم امتیاز بندی نیوزیلند، سابقه کار می باشد، بدین صورت که سابقه کار اعلام شده حتماً تمام وقت و قابل ترجمه و تایید رسمی باشد. بصورت معمول قرارداد کاری، فیش حقوقی و یا سابقه بیمه احتیاج است.

برای اطلاع از شرایط و نحوه ی دریافت ویزای کاری نیوزیلند این مطلب را مطالعه فرمایید: کار در نیوزیلند

افراد در صورت اخذ ویزای کار می توانند یکسال در کشور نیوزلند حضور داشته باشند و قرارداد کاری دریافت کنند، در این صورت می توانند برای اقامت دائم خود اقدام نمایند. از همین رو در صورت متاهل بودن، بصورت تنها به این کشور سفر می کنید و پس از ثبت قرارداد درخواست ویزای همراه را ارسال می کنید.

ب-کشور آلمان

آلمان بعنوان تنها نماینده کشورهای اروپایی شناخته می شود که سیستم جستجوی کار را به صورت منظم همچنان ادامه می دهد. افرادی که تخصص و تحصیلات لازم که توسط قوانین مهاجرت کاری کشور آلمان ذکر شده است را داشته باشند و شغل مورد نظر را با حداقل حقوق تعیین شده بیایند، می توانند برای ویزای جاب سیکر اقدام نمایند.

مهم ترین فاکتورها برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان شامل موارد زیر می باشد:

ردیففاکتورهاشرایط ایده آل
۱ سن زیر۴۰ سال
۲مدرک تحصیلی لیسانس
۳ سابقه کار ۵ سال سابقه کار مرتبط
۴ زبان دانش زبان آلمانی

افراد در صورت اخذ ویزای جاب سیکر وارد کشور آلمان می شوند و در صورت اخذ قرارداد کاری می توانند بلوکارت آلمان را دریافت کنند که پس از آن به اقامت دائم منجر می شود.

برای اطلاع از شرایط ویزای جستجوی کار آلمان این مطلب را مطالعه فرمایید: جستجوی کار در آلمان

مدت زمان ویزای جاب سیکر بصورت معمول ۶ ماه می باشد و متقاضیان در بازه زمانی ذکر شده باید کار مورد نظر خود را پیدا کنند. با توجه به شرایط به وجود آمده، در حال حاضر پروسه زمانی اخذ بلوکارت در کشور آلمان بین ۲۱ تا ۲۶ ماه در نظر گرفته می شود.

لازم بذکر است، در صورت متاهل بودن فرد متقاضی، نفر اصلی به تنهایی مجوز ورود به کشور آلمان را دریافت می کند و پس از ثبت قرارداد درخواست ویزای الحاق به همسر را می دهد.

برند آریاناپارس، علاقه مندان به اخذ ویزای کار کشور آلمان را در راستای نیل به اهدافشان یاری می نماید. برای اطلاع بیشتر از نحوه انجام کار و مدارک مورد نیاز این پروسه با مشاورین آریاناپارس در ارتباط باشید.

ج-کشور آفریقای جنوبی

بصورت معمول افرادی که بدنبال مهاجرت کاری می باشند و با اسم آفریقای جنوبی روبرو می شوند، شامل دو دسته کلی می گردند:

 1. افرادی که شناخت کافی از این کشور دارند.
 2. افرادی که باورهای غلط از آفریقای جنوبی برای خود ساخته اند.

از همین رو شرایط موجود و مدارک مورد نیاز برای ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی را مورد بررسی قرار می دهیم و اطلاعات تکمیلی را می توانید در صفحه اختصاصی کشور آفریقای جنوبی در وب سایت موسسه مهاجرتی آریاناپارس مطالعه بفرمایید.

جهت اطلاع از شرایط ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی به این مطلب مراجعه فرمایید: کار در آفریقای جنوبی

کشور آفریقای جنوبی، انگلیسی زبان می باشد. مردم در این کشور به ۹ زبان دیگر صحبت می کنند ولی با توجه به این نکته که قبلاً مستعمره انگلستان بوده، زبان انگلیسی بعنوان زبان رسمی کشور شناخته می شود.

بیش از نیمی از مردم سه شهر ژوهانسبورگ، کیپ‌تاون و پریتوریا سفید پوست می باشند و این بعنوان نکته حائز اهمیت شناخته می شود که برای بسیاری از افراد مهم است. در حال حاضر افراد می توانند برای ویزای یکساله جستجوی کار کشور آفریقای جنوبی اقدام نمایند. ملزومات برای دریافت ویزا شامل موارد زیر می باشد.

مهاجرت کاری
 • مدرک تحصیلی: حداقل کاردانی
 • سابقه کار: بالای ۳ سال سابقه کار مرتبط
 • مدرک زبان: دانش زبان انگلیسی
 • سن: محدودیتی اعلام نشده

نکات ویژه

 • متاهلین می توانند به همراه همسر و فرزندان خود وارد این کشور شوند.
 • ویزای یکساله برای افراد صادر می شود.
 • شانس افراد برای کار پیدا کردن بسیار بالاست.
 • اقتصاد این کشور در میان ۱۰ کشور برتر جهان است.
 • شرایط زندگی مناسب در شهر کیپ تاون

۳-پیشنهاد شغلی Job Offer

بهترین و ساده ترین روش مهاجرت کاری از طریق پیشنهاد شغلی است. متقاضیان می توانند از ایران شغل مورد نظر خود را بررسی کنند و به صورت مستقیم از روز اول وارد بازار کار شوند. دید اشتباهی که در میان همه متقاضیان مهاجرت کاری وجود دارد، این حالت می باشد که از ابتدای کار می توانند شغل مورد نظر خود را در کشور مورد نظر داشته باشند. این روش بعنوان کم شانس ترین حالت مهاجرت کاری شناخته می شود، زیرا باید اثبات شود که هیچ فردی توانایی انجام دادن کار را در کشور مورد نظر نداشته باشد.

برند آریاناپارس که تنها دارنده مجوز های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت علوم تحقیقات و فناوری در ایران می باشد، برای تسهیل روند کار متقاضیان جستجوی کار، گروه تلگرامی را افتتاح کرده است و روزانه ۲ عنوان شغلی را معرفی می کند که افراد می توانند در صورت هماهنگی رزومه با کار مشخص شده، اقدامات لازمه را انجام دهند.

سوال های متداول شما


اگر بخواهید به عنوان نیروی کار در دیگر کشور های دنیا اقدام کنید حتما نیاز دارید که سطح زبان خوبی داشته باشید اما با توجه به قوانین برخی از کشورها و برخی شرکت ها (کارفرماها) برای دریافت درخواست شغلی و ویزای کاری و ورود به کشور مورد نظر نیاز است که مدرک زبان متناسب ارائه کنید.

هر کدام از کشورهای دنیا قوانین متفاوتی دارند اما با اینکه سابقه ی کار شما اهمیت زیادی برای دریافت ویزای کار دارد اغلب کشورهای دنیا الزام و حساسیت چندانی برای داشتن سابقه بیمه ندارند.

بله.
طبیعتا برای دریافت موقعیت شغلی یا ویزای کار در صورتی که از شما سابقه کار طلب شود منظور همان سابقه ی کار مرتبط با زمینه ی تحصیل و تخصص شماست.

در اغلب کشور های پیشرفته دنیا برای دریافت ویزای کاری نیاز به داشتن درخواست شغلی هستید اما دسته ای از کشورها که نیروی متخصص جذب می کنند و سیستم امتیاز بندی دارند می توان در برخی مواقع بدون داشتن درخواست شغلی برای این منظور اقدام کرد.
همچنین کشورهای آلمان و آفریقای جنوبی از جمله کشورهای پیشرفته ای هستند که به متقاضیان واجد شرایط اجازه می دهند تا در خاک هکان کشور و پس از ورود شخص متقاضی جویای کار باشد و امکانات و امتیازات ویزای کاری این کشور استفاده کند.

خیر.
درحال حاضر کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند نیروی متخصص جذب می کنند و از طریق سیستم امتیازبندی مهاجر می پذیرند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها ثبت دیدگاه

42 پاسخ به “مهاجرت کاری به کشورهای مختلف”

 1. هاله گفت:

  سلام
  کانال تلگرامی که پیشنهاد های job offer رو میزارین میشه لینکشو بزارید لطفا؟
  ممنون

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   برای دسترسی به لینک کانال ها می توانید به صفحه اصلی سایت مجموعه مراجعه نمایید.

 2. bhrgl گفت:

  برای کسانی که مدرک زبان ندارن چه روشی برای مهاجرت تحصیلی مناسبه؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   با سلام و احترام
   برای اخذ ویزای تحصیلی ارایه مدرک زبان انگلیسی در اکثریت کشورها امری الزامیست. در صورت نداشتن مدرک زبان شما میتوانید با اخذ پذیرش از کالج های زبان به عنوان مثال کشور مالتا https://arianaabroad.com/?s=%D9%85%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%A7 شانس اخذ ویزای تحصیلی خو را افزایش دهید.

 3. ساحل گفت:

  سلام برای سیستم امتیازبندی مدرک زبان میخواد. این دوره زبان رو میشه توو همون کشور گذروند؟ تاثیری داره رو امتیاز؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   با سلام و احترام
   در سیستم امتیاز بندی داشتن مدرک زبان امری الزامیست که در صورت نداشتن،امتیاز زیادی را از دست خواهید داد. گذراندن دوره های زبان در کشور مقصد امکان پذیر نمی باشد چرا که اخذ مدرک زبان قبل از محاسبه امتیاز حائز اهمیت می باشد.

 4. سحر گفت:

  برای کار در سوئد شرایط خاصی می خواد ؟
  ارشد مدیریت ۲۸ ساله

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   با سلام و احترام
   اخذ ویزای کاری در کشور سوئد از طریق پیشنهاد کاری امکان پذیر میباشد که کارفرمای مورد نظر باید دعوتنامه مربوطه را ارسال نماید.

 5. Sara گفت:

  سلام از چه روش های میشه دعوت نامه کاری برای کشور استرالیا گرفت؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام برای این منظور میتوانید از طریق سیستم های مهاجرتی استرالیا مانند ویزای ۱۹۰ اقدام کنید و برای دریافت سریعتر دعوتنامه کاری علاوه بر رزومه و رشته تحصیلی شما، مذاکرات و توافقات شما با کارفرماهای استرالیایی میتواند به دریافت ویزای کار شما کمک کند

 6. هادی گفت:

  با مدرک فنی حرفه ای و تجربه کاری بالا در زمینه تاسیسات کدوم کشور درآمد بیشتری میتونم داشته باشم؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   با سلام و احترام
   در حال حاضر کشوری همچون آفریقای جنوبی افرادی را که دارای مدرک فنی و حرفه ای می باشند را به عنوان نیروی کار پذیرش میکند.
   https://b2n.ir/815911

 7. Saina گفت:

  برای گرفتن ویزای کار مدرک زبان نیاز داریم؟ جنرال باید باشه یا آکادمیک؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   برای ویزای کار دانش زبان الزامی می باشد ولی تعداد محدودی از کشورها از جمله کانادا، استرالیا و نیوزیلند برای اعطای ویزای کار از فرد متقاضی مدرک زبان را طلب می کند.

 8. mohammad گفت:

  شرایط مهاجرت برای تحصیل تو کشور کانادا چطوریه؟؟؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   با سلام و احترام
   مقاطع تحصیلی در کشور کانادا به زبان انگلیسی می باشد. در نتیجه ارائه مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل ۶ یا ۶/۵ الزامی است. برای اطلاع از شرایط اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا میتوانید به مقاله تحصیل در کانادا مراجعه فرمایید.

 9. شیدا گفت:

  سلام.
  برای برنامه نویسی کدوم کشور مناسبه؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   برای اخذ ویزای کار در هر کشوری باید شرایط مورد نیاز آن کشور را احراز نمود. در حال حاضر اخذ ویزای کاری برای کشورهایی همچون آلمان، آفریقای جنوبی و کانادا امکان پذیر می باشد.

 10. محمد گفت:

  برای خود اشتغالی باید مدرک خاصی داشت؟

 11. سارينا گفت:

  برنامه نویس هستم کدوم کشور برا کار برام مناسبتره؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   در میان کشور های آسیایی می توان به کشور های ژاپن ، کره جنوبی ، چین و هند اشاره کرد. کشور های اتریش ، کانادا ،استرالیا ، هلند ، آلمان ، آمریکا و انگلیس نیز از پیشرفته ترین کشورها در این زمینه هستند.

 12. Saba گفت:

  برای کسانی که مدرک زبان ندارن چه روشی برای مهاجرت کاری مناسبه؟

 13. یاسر نصیرپور گفت:

  شرایط ویزای ۴۸۲ استرالیا برای کار چیه؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   ویزای ۴۸۲ به ویزای ۴۹۱ تغییر کرده است. طبق این روش اگر یکی از ایالات یا اقوام شما در این کشور اسپانسر شما شوند به شما ویزای ۵ ساله داده می شود به شرطی که حداقل ۲ سال از ۵ سال را در مناطق کم جمعیت و کم تر توسعه یافته زندگی کنید.

 14. farhad گفت:

  پرتغال چی؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   برای مهاجرت کاری به پرتغال شما باید از کشور مقصد دعوتنامه شغلی( جاب آفر )داشته باشید که عملا گرفتن دعوتنامه از کشور های اروپایی کار مشکلی است و ما به شما ویزای تحصیلی را با توجه به شرایطتان پیشنهاد می کنیم.

 15. سوسن گفت:

  اگر به عنوان متخصص جراحی کودکان بخواهم برای کار به استرالیا اقدام کنم چه کاری باید انجام بدم؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   برای مهاجرت کاری به کشور استرالیا مدارک پزشکی شما باید مورد ارزیابی کشور مقصد قرار بگیره تا بتونید در این کشور کار کنید. مدرک زبان ۷ آیلتس رو هم باید داشته باشید.

 16. شبیر گفت:

  سلام
  برای کار در سوئد شرایط به خصوصی را می خواد ؟
  من لیسانس عمران هستم و ۲۹ ساله

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   برای مهاجرت به سوئد شما باید از کشور مقصد دعوتنامه شغلی ( جاب آفر) داشته باشید. که عملا گرفتن دعوتنامه کار مشکلی است. ما به شما ویزای تحصیلی را پیشنهاد می کنیم که سریع تر و راحت تر است.

 17. ali گفت:

  پزشکی تو کدوم کشور بهتره؟

 18. Saeid گفت:

  سلام
  برای دریافت بلو کارت آلمان آیا باید شرایط خاصی رو رعایت کرد؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   برای اقدام جهت دریافت بلوکارت آلمان در ابتدا باید مدارک شما مورد تایید قرار گیرد تا شما بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید.بدون داشتن مدرک زبان آلمانی شانس پیدا کردن کار در کشور آلمان بسیار بسیار کم می باشد.

 19. دلارا محمدپور گفت:

  با سلام.لطفا در مورد ویزای اکسپرس انتری کانادا اگر ممکنه بیشتر توضیح بدید.آیا با مدرک فوق دیپلم فنی شانسی وجود دارد؟

 20. مبین گفت:

  شرایط مهاجرت کاری به کشور استرالیا رو توضیح بدین لطفا؟ اکر همراه داشته باشم شرایط تحصیل همراه چگونه است؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   برای مهاجرت کاری به کشور استرالیا از طریق سیستم امتیازبندی می توانید اقدام کنید که مستلزم داشتن شرایطی خاص برای افراد است که شرایط سنی و مدرک تحصیلی و مدرک زبان و سابقه کار بسیار حائز اهمییت می باشد.

 21. علی گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من در ایران دانشجوی پرستاری دانشگاه ملی هستم و قصد دارم بعد از فارغ‌التحصیل شدن برای کار به خارج از ایران مهاجرت کنم .
  حالا با وجود قوانین و محدودیت های دولت آقای ترامپ ، آیا میتونم به مهاجرت به آمریکا فکر کنم یا باید به فکر کشور دیگه ای باشم ؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   به دلیل بن ویزایی که از جانب دولت آمریکا برای ایران وجود دارد شما می توانید در حال حاضر برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *