info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

وبلاگ

وکیل مهاجرت کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

وظایف وکیل مهاجرتی

Duties of an immigration lawyer

یکی از مهم ترین شاخصه های وکیل مهاجرت کانادا داشتن اطلاعات کامل و دقیق در ارتباط با کلیه امور مهاجرتی و راهکارهای قانونی می باشد، طی سال های اخیر همواره مهاجرت به کشورهای مطرح جهان بسیار رایج است. از این رو در حال حاضر قوانین مربوط به امور مهاجرتی بسیار پیچیده و متعدد است. طبیعتاً عدم آگاهی از این قوانین که هر ساله دستخوش تغیرات فراوانی می شوند می توانند برای مهاجران عواقب جبران ناپذیر در پی داشته باشد.

استخدام وکیل مهاجرتی برای موفقیت در اخذ اقامت دائم و تابعیت هر کشوری می تواند شانس افراد را برای دست یابی به نتیجه دلخواه تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. رسالت اصلی وکلای مهاجرتی پیشبرد اهداف مهاجران در راستای امور مهاجرتی می باشد، برای انجام این امر دانش و تجربه وکلای مهاجرتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در ادمه با وظایف وکلای مهاجرتی بیشتر آشنا خواهیم شد.

هزینه های اجرای کار

برای مهاجرت به کانادا روش های متنوعی وجود دارد، از این رو دستمزد وکلای مهاجرتی با توجه به روش مهاجرت افراد متغیر خواهد بود. همچنین افرادی که متاهل می باشند برای اخذ ویزای خانواده خود هزینه های بیشتری باید پرداخت نمایند.

هزینه های اجرای کار

به عنوان مثال برای مهاجرت کاری به کانادا از طریق اکسپرس اینتری بسته به قوانین و نرخ موسسات مهاجرتی و همچنین سابقه و تجربه وکیل مهاجرت به کانادا مبلغی بین ۲۰۰۰ الی ۶۰۰۰ دلار به عنوان حق الوکاله از متقاضیان دریافت می گردد، و برای ویزای تحصیلی مبلغی بین ۱۵۰۰ الی ۲۵۰۰ دلار دریافت می گردد. توجه داشته باشید قوانین، تعهدات طرفین و ضمانت مالی در قراردادهای مهاجرتی متفاوت خواهد بود.

تعهدات وکیل مهاجرتی کانادا

بدون شک امضای هر قراردادی تعهداتی را برای طرفین ایجاد می نماید، قرارداد مهاجرتی نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. به طور کلی وکلای مهاجرتی در زمینه های گوناگون نظیر مشاوره و اخذ ویزا، اخذ شهروندی و تابعیت، قبول پرونده های مربوط به پناهندگان، اخذ ویزای افراد خانواده و … فعالیت دارند.

از این رو با توجه به نوع قرارداد تعهدات اصلی اجرای کار بر دوش وکیل مهاجرت کانادا خواهد بود، معمولاً تنها تعهد طرف دوم قرارداد (فرد متقاضی مهاجرت) مربوط به پرداخت مبلغ مورد توافق در قرارداد در زمان مشخص شده است. در واقع تعهد اصلی وکلای مهاجرت برآورده ساختن انتظارات منطقی موکل می باشد، برای انجام این امر دانش و تجربه وکلای مهاجرتی نقش اصلی را ایفا می نماید.

چه تضمین هایی از وکیل مهاجرت به کانادا باید خواست؟

بدون شک برای اخذ هر نوع ویزایی هیچگونه تضمینی وجود نخواهد داشت، زیرا تصمیم گیری نهایی در مورد صدور ویزا از اختیارات آفیسر است.

وکیل مهاجرت

اما تضمین پیشبرد اهداف در امر مهاجرت به عهده وکیل مهاجرتی می باشد، تضمین انجام درست و دقیق پروسه ها و مراحل مربوط به پرونده های مهاجرتی و بازگشت وجه افراد متقاضی در صورت عدم موفقیت در پرونده (ضمانت مالی) از جمله ضمانت های اصلی در قراردادهای مهاجرتی به شمار می آید که مسئولیت این ضمانت ها با وکلای مهاجرتی است.

میزان سابقه کار در امور مهاجرت به کانادا

قطعاً سابقه کار در هر حرفه و زمینه شغلی بسیار حائز اهمیت است. با توجه به تغیرات پی در پی قوانین مهاجرتی کانادا وکلای مهاجرتی علاوه بر سابقه و تجربه کاری می بایست همواره اطلاعات خود را به روز رسانی نمایند و از طریق مطالعه و تحقیقات گسترده آخرین اطلاعات مهاجرتی را در اختیار داشته باشند.

سابقه کار وکیل مهاجرت به کانادا

سابقه کار و تجربه یک وکیل مهاجرت به کانادا به همراه دانش علمی در امور مهاجرتی می تواند شانس موفقیت در پرونده های مهاجرتی را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. در واقع یکی از معیارهای اصلی برای پی بردن به سابقه کار درخشان و تجربه بالای یک وکیل مهاجرت به کانادا تعداد پرونده های موفق در کارنامه وی در طول زمان فعالیت می باشد. انتخاب وکیل مهاجرتی با تجربه همراه با سابقه درخشان در امور مهاجرتی تاثیر بسزایی در موفقیت افراد خواهد داشت.

مراحل شناخت موسسات مهاجرتی معتبر

اولین قدم برای شناخت موسسات مهاجرتی معتبر کسب اطلاعات کامل در مورد اخذ مجوزهای لازم و قانونی از مراجع مربوطه می باشد. باید توجه داشته باشید که تمام مؤسسات مهاجرتی رسمی و قانونی با توجه به حوزه فعالیت های خود می بایست تحت نظارت مستقیم وزارت علوم و وزارت کار و رفاه اجتماعی باشند، هر ساله لیست مؤسسات مهاجرتی مجاز در سایت این وزارتخانه ها منتشر می شود. همچنین مجوز این مؤسسات دارای تاریخ انقضای اعتبار می باشند که آن هم توسط وزارتخانه مربوطه مشخص شده و می توانید پیش از مراجعه به مؤسسه مورد نظر اطلاعات مذبور را چک نمایید.

مرحله بعدی بررسی سوابق کاری موسسات مهاجرتی است، که شامل مواردی نظیر موفقیت در اخذ انواع ویزا، قدمت موسسه، تجربه و دانش وکلای مهاجرتی، اعتبار و شهرت موسسه و … می باشد. قطعاً با به دست آوردن اطالاعت کامل در مورد شرایط فعالیت موسسات مهاجرتی افراد می توانند با اطمینان و آسودگی خاطر کامل از خدمات مورد نیاز بهره مند گردند.

چرا باید موسسه آریاناپارس را انتخاب نمود؟

بدون تردید مهم ترین موضوع در بحث امور مهاجرتی مقوله اطمینان است. با توجه به شرایط فعلی اقتصادی و تنش های موجود در کشور سالانه افراد بسیاری جهت مهاجرت به سایر کشورهای جهان اقدام می نمایند، از این رو روز به روز بر تعداد دفاتر مهاجرتی و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند اضافه می گردد.

متاسفانه در حال حاضر به دلیل عدم نظارت دقیق برخی از دفاتر مهاجرتی بدون هیچگونه مجوزی در حال فعالیت هستند، اغلب این دفاتر مهاجرتی با دادن وعده های وسوسه انگیز که هیچگونه سندیتی در پی ندارد مبالغ هنگفتی را از افرادی که قصد مهاجرت دارند دریافت می نمایند که در اکثر موارد نتیجه ای به جز صرف هزینه و وقت برای فرد متقاضی در بر نخواهد داشت.

موسسه آریاناپارس با بیش از ۸ سال سابق درخشان در کلیه امور مهاجرتی به عنوان تنها مجموعه دارنده مجوزهای وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت همزمان، دارای وکلا و تیم مهاجرتی متخصص و با تجربه، به شما دوستان عزیز توصیه می کند که دریافت ویزای هر کشوری نیاز به انجام روند کاری به صورت برنامه ریزی شده دارد، بنابراین برای انجام امور مربوط به ویزا با وکلای مجرب در این زمینه مشورت نمایید.

  اگه میخواهید بصورت رایگان مشاوره شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ارتباط با ما

  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

  مقالات اخیر