info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

وبلاگ

فرصت های شغلی در قرقیزستان

فرصت های شغلی در قرقیزستان

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

فرصت های شغلی در قرقیزستان کمیاب هست اما این به معنی غیر ممکن نیست و مهاجران می توانند با توجه به توانایی هایی که دارند در این کشور شغلی پیدا کنند و مشغول به کار شوند. در سال های اخیر کشور قرقیزستان میزبان مهاجرانی شده است که با اهداف مختلفی به این کشور مهاجرت می کنند مانند مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و……

قرقیزستان کشوری جوان و پر جنب و جوش است. از سنت تا طبیعت و گزینه های فراوان تفریحی اما هنوز هم دارای برخی مشکلات و چالش هایی است که مهاجران باید قبل از مهاجرت سرمایه گذاری یا سایر مهاجرت ها به قرقیزستان بدانند.

بهتر است همیشه قبل از مهاجرت به هر کشور مخصوصا کشور قرقیزستان ابتدا در مورد وضعیت های اقتصادی، هزینه های زندگی و….. در این کشور آگاهی های لازم را کسب نمایید و سپس اقدام به مهاجرت به قرقیزستان نمایید. زیرا عدم آگاهی موجب ایجاد مشکلات برای شما در یک کشور غریبه خواهد شد. بنابراین اول آگاهی خود را افزایش دهید و سپس تصمیم به مهاجرت نمایید.

قرقیزستان کشوری جوان و پر جنب و جوش است. از سنت تا طبیعت و گزینه های فراوان تفریحی اما هنوز هم دارای برخی مشکلات و چالش هایی است که مهاجران باید قبل از مهاجرت سرمایه گذاری یا سایر مهاجرت ها به قرقیزستان بدانند.

سرزمین و مردم آن

جمعیت قرقیزستان در سال ۲۰۱۴ حدود ۵٫۸ میلیون نفر بود. این کشور دارای جمعیت بسیار جوان است. بیش از یک چهارم زیر ۱۵ سال در مقایسه با تنها ۶ درصد بالای ۶۵ سال. قرقیزستان عمدتا روستایی است و دو سوم آنها هنوز در حومه قرقیزستان زندگی می کنند. بزرگترین گروه قومی قرقیزستان است. این گروه ترک ۷۲٪ جمعیت را تشکیل می دهند. اقلیت های محلی شامل روس ها ازبک ها و دانگان ها است.

زندگی در قرقیزستان

قرقیزستان کشوری با مناظر طبیعی بکر، سنت های عشایری و میراث فرهنگی غنی است. دریابید چه …

فرصت های شغلی در قرقیزستان کمیاب است اما برای مهاجران غیرممکن نیست که شغلی پیدا کنند. همچینین مهاجران می توانند از طریق مهاجرت سرمایه گذاری در این کشور شرکت تاسیس کنند.

زندگی در قرقیزستان

ویزای قرقیزستان

اگرچه بسیاری تصور می کنند که قرقیزستان حتی برای ویزای توریستی نیاز به یک پروسه طولانی، پیچیده و گران قیمت دارد اما مطابق با شرایط کنونی در کشورهای همسایه این واقعیت ندارد. قرقیزستان در تلاش است تا صنعت گردشگری کوچک اما پیوسته خود را توسعه دهد. در نتیجه در حال حاضر یکی از بازترین و در دسترس ترین کشورها در منطقه آسیای مرکزی است. زیرا بسیاری از بازدیدکنندگان می توانند برای مدت زمان دو ماه بدون نیاز به ویزا از این کشور دیدن کنند.

قرقیزستان به عنوان یک کشور محصور در خشکی با تعدادی از کشورهای دیگر از جمله چینف قزاقستان و ازبکستان هم مرز است. سفرهای زمینی امکان پذیر است، اما باید به خاطر داشته باشید که گذرگاه های مرزی می تواند زمان بر باشد. برخی از آنها خطرناک هستند و بسیاری از کشورهای همجوار با قرقیزستان دارای ویزای سنگین خود هستند.

از آگوست ۲۰۱۲ ، بازدیدکنندگان آمریکایی و کانادایی و همچنین شهروندان تعدادی از کشورهای اروپایی و آسیایی برای بازدیدهای حداکثر ۶۰ روزه نیازی به ویزا ندارند. کسانی که از کشورهای دیگر هستند نیاز به ویزای توریستی دارند که باید قبل از سفر اخذ شود. اسناد مورد نیاز برای پردازش ویزا شامل نامه دعوت نامه و نامه پشتیبانی ویزا از طرف اداره خدمات کنسولی وزارت امور خارجه جمهوری قرقیزستان است.

اخذ ویزای کار مستلزم ارائه تعدادی مدارک دیگر است. با این حال لیست کامل را فقط می توانید با مراجعه حضوری به بخش مجاز در بیشکک تهیه کنید. معمولا یک فرآیند بازرسی نیز وجود دارد، زمانی که نماینده اداره مجاز از محل کار شخصی که درخواست ویزا می کند دیدن می کند. آنها معمولا اسناد شرکت را بررسی می کنند و از شرکت درباره فعالیت های آن استعلام می گیرند. بنابراین برای کمک به درخواست ویزای کار خود  بهتر است با کارفرمای (آینده) خود تماس بگیرید.

ویزای قرقیزستان

رسیدن به قرقیزستان

مهاجرانی که از راه دور به قرقیزستان نقل مکان می کنند به احتمال زیاد مجبور به دریافت پروازهای متصل هستند، زیرا هنوز پروازهای نسبتا کمی به قرقیزستان وجود دارد. با این حال، امکان پرواز به بیشکک از طریق روسیه، استانبول و آستانه وجود دارد. هواپیماهایی که به این کشور پرواز می کنند عبارتند از Pegasus ، Aeroflot و Air Astana.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مقالات اخیر