info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

وبلاگ

اقامت اروپا

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

شرایط دریافت اقامت اروپا

از چه روشی می توان برای اقامت اروپا اقدام کرد؟ چه کشورهایی شرایط اخذ اقامت را فراهم می آورند؟ آیا با تحصیل در یک کشور می توان برای اقامت اقدام کرد؟ مدارک مورد نیاز برای کسب اقامت چیست؟ با ما همراه باشید تا پاسخ تمام سوالات مطرح شده را بدست آورید. به شما نوید این موضوع را می دهیم که همه افراد می توانند برای کسب اقامت اروپا با شرایط متفاوت اقدام نمایند.

دریافت اقامت اروپا این حق را به افراد می دهد که می توانند بدون هیچ محدودیتی در کشور مورد نظر زندگی کنند. پس از ورود به کشورهای اروپایی از هر روش روند اقامت با توجه به نوع ویزا شروع می شود. بازه زمانی معمول برای اقامت اروپا ۵ سال تخمین زده می شود.

در ابتدا اقامت موقت به افراد تعلق می گیرد و پس از آن با تمدید به اقامت دائم منجر می شود. روند و مدت زمان دقیق اخذ اقامت دائم اروپا متناسب با روش انتخابی و کشور مورد نظر متفاوت می باشد. افراد متاهل در صورت دریافت اقامت در هر یک از کشورهای اروپایی می توانند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را به همراه داشته باشند و تمامی حقوق مادی و معنوی که برای فرد اصلی وجود دارد به آنها تعلق می گیرد.

دریافت اقامت اروپا از روش های متفاوتی نظیر خرید ملک، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد فرزند، تحصیلی و کاری امکان پذیر می باشد. در ادامه تمامی روش های عنوان شده، مورد بررسی قرار می گیرند، تا افراد متناسب با شرایط خود برای کسب اقامت اروپا اقدام نمایند.

اقامت اروپا

اقامت اروپا از طریق خرید ملک

با توجه به میزان رشد هزینه های خرید ملک در ایران و کاهش ارزش ریال در بازارهای جهانی، بسیاری از افراد با خرید ملک در سایر کشورهای اروپایی به دنبال کسب اقامت می باشند. این روش در حال حاضر بسیار رواج دارد و به عنوان روشی ایده آل برای کسب اقامت اروپا محسوب می گردد. خرید ملک در اروپا هیچ گونه محدودیتی را برای صاحبان ملک به وجود نمی آورد. از همین رو امکان تحصیل در مراکز آموزشی، سرمایه گذاری و یا کار برای خریداران و اعضای خانواده مهیا می باشد. همسر و فرزندان در این روش حق همراهی نفر اصلی را خواهند داشت.

با توجه به بحران های پیش آمده در کشورهای اروپا، بسیاری از این کشورها برای بهبود شرایط، قوانین اقامت اروپا از طریق خرید ملک را در دستور کار خود قرار دادند. متقاضیان این روش باید در نظر داشته باشند که امکان خرید ملک در بسیاری از کشورهای اروپایی میسر می باشد، ولی آیا به اقامت اروپا منجر می شود یا خیر؟

خرید ملک در بلغارستان

کشور بلغارستان به عنوان بهترین کشور برای خرید ملک و کسب اقامت اروپا قلمداد می شود. متقاضیان با کمترین میزان هزینه قادر خواهند بود به این مهم دست پیدا کنند. نزدیکی به ایران، حق همراه و شرایط آب و هوایی ایده آل بلغارستان از دیگر مزایای خرید ملک در این کشور تلقی می شود.

در حال حاضر متقاضیان می توانند با میزان سرمایه ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار یورو، ملک مناسبی را در کشور بلغارستان خریداری نمایند. این میزان سرمایه در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بسیار منطقی و معقول می باشد. با خرید ملک در بلغارستان، اقامت این کشور به صاحبان ملک تعلق می گیرد. این روش هم به عنوان روشی ایده آل برای سرمایه گذاری و هم برای کسب اقامت اروپا به شمار می رود.

اقامت اروپا

خرید ملک در اسپانیا

کشور اسپانیا دو روش را برای خرید ملک در این کشور پیش روی مهاجران قرار می دهد. افراد در صورتی که ۵۰۰ هزار یورو بابت ملک مورد نظر پرداخت نمایند، می توانند برای اقامت دائم اقدام نمایند. در این روش هیچ محدودیتی برای فرد متقاضی در نظر نگرفته شده است. افراد حق تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری در کشور اسپانیا را دارند.

در روش دوم، به میزان تعداد افراد خانواده می توان خرید ملک را صورت داد که به ازای هر نفر ۲۰ متر باید محاسبه شود. در این روش اجازه کار و یا تحصیل به خریداران تعلق نمی گیرد و پس از سپری کردن ۵ سال به اقامت اسپانیا ختم می شود.

خرید ملک در پرتغال

خرید ملک در پرتغال به اقامت دائم این کشور منجر می شود. افراد در صورت خرید ملک با ارزش ۵۰۰ هزار یورو و فقط ۷ روز حضور در سال در این کشور می توانند اقامت پرتغال را دریافت نمایند. با روش خرید ملک، شخص سرمایه گذار به همراه خانواده شامل همسر و فرزندان و حتی والدین وی و همسرش می توانند اقامت دائم کشور پرتغال را بدست آورند.

لازم بذکر است که شرایط کاری و سرمایه گذاری در کشور پرتغال مناسب نمی باشد. از همین رو خریداران این کشور را به واسطه راحتی اعطای اقامت اروپا انتخاب می نمایند. در این صورت اجازه زندگی در دیگر کشورهای شینگن و اتحادیه اروپا به افراد تعلق می گیرد.

اقامت در اروپا

اقامت اروپا با سرمایه گذاری

یکی از روش های کسب اقامت اروپا از روش سرمایه گذاری می باشد. متقاضیان از روش های مختلف سرمایه گذاری در اروپا قادر به دریافت اقامت می باشند. میزان سرمایه مورد نیاز برای این امر متناسب با کشور و روش انتخابی تعیین می گردد. در ادامه به معمول ترین روش های سرمایه گذاری در اروپا اشاره می شود.

ثبت شرکت

ثبت شرکت در تمامی کشورهای اروپایی به عنوان راهی برای اخذ اقامت اروپا به شمار می رود. قوانین کلی بر این منوال است که افراد با توجه به طرح اقتصادی و سرمایه، فرصت ۳ ساله ای را از کشور مورد نظر دریافت می نمایند و در صورت پیاده سازی و موفقیت در این پروژه، قادر خواهند بود برای اخذ اقامت اقدام نمایند.

در کشورهای برتر اروپایی این امر به همراه یک شریک از کشور مورد نظر صورت می گیرد. به طور مثال برای اخذ اقامت کشور آلمان، متقاضیان می بایست در ابتدای امر یک شریک آلمانی را برای افتتاح شرکت خود انتخاب نمایند. در صورت سود آور بودن کسب و کار و استخدام دو شهروند آلمانی برای اقامت اقدام نمایند.

برخی دیگر از کشورهای اروپایی شرایط ثبت شرکت را برای متقاضیان سهل تر کرده اند. این دسته از کشورها با این امر به دنبال جذب سرمایه گذار و مهاجر بین المللی می باشند. در این کشورهای اروپایی می توان به تنهایی برای اقامت اروپا اقدام کرد. پروسه اقدام ثبت شرکت در این کشورها ۶ الی ۱۲ ماه در نظر گرفته می شود.

اقامت اروپا

برترین کشورهای اروپا برای ثبت شرکت:

 1. ثبت شرکت در لیتوانی
 2. ثبت شرکت در چک
 3. ثبت شرکت در لهستان

خود حمایتی

تمکن مالی یا خود حمایتی یکی از روش های کسب اروپا قلمداد می شود. در این روش افراد با ارائه تمکن مالی خود در کشور مبدا، قادر خواهند بود برای این روش اقدام نمایند. شرایط به این صورت می باشد که میزان هزینه های زندگی برای دو سال در یک کشور اروپایی را به عنوان تمکن مالی به سفارت ارائه می شود. به همراه این تمکن، می بایست گردش مالی مناسب فرد متقاضی که به صورت ماهانه بین ۲ تا ۳ هزار یورو می باشد، الحاق شود.

یکی از برترین مزایای این روش، حق همراه در نظر گرفته شده برای متقاضیان می باشد. همسر و فرزندان مجرد می توانند به همراه نفر اصلی برای دریافت اقامت اروپا اقدام نمایند. لازم بذکر است که در دیگر روش های مهاجرتی، همراه شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می شود.

در نظر داشته باشید که در روش خود حمایتی، اجازه کار در کشور مقصد را نخواهید داشت. تحصیل در مراکز آموزشی و سرمایه گذاری را می توان به همراه این روش پیش گرفت. سه تا از برترین کشورهای اروپایی برای تمکن مالی، شامل اتریش، اسپانیا و پرتغال می باشند.

بهترین کشورهای اروپایی برای تمکن مالی:

 1. تمکن مالی اتریش
 2. تمکن مالی اسپانیا
 3. تمکن مالی پرتغال

خرید بیزینس

کشورهای سوئد و لیتوانی در حال حاضر به عنوان بهترین کشورهای اروپایی برای خرید بیزینس به حساب می آیند. این کشورها با ارائه کسب و کارهای در حال فعالیت به متقاضیان، این فرصت را در اختیارشان قرار می دهند تا بدون هیچ گونه ریسک و یا خطر احتمالی برای سرمایه گذاری اقدام نمایند.

این روش برای اخذ اقامت اروپا بدون هیچ پیش نیازی صورت می گیرد. این نکته بدین معناست که فاکتورهای مانند سن، تحصیلات و دانش زبان تاثیری در روند پرونده نخواهد داشت. افراد با دانش مدیریت و میزان سرمایه مورد نیاز کشورهای سوئد و لیتوانی قادر خواهند برای خرید بیزینس و یا کسب و کار اقدام نمایند.

میزان سرمایه برای خرید بیزینس در کشور سوئد بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار یورو و در کشور لیتوانی بین ۱۵ تا ۲۰ هزار یورو تخمین زده می شود. سرمایه گذاران علاقه مند به کسب اقامت اروپا می توانند با توجه به میزان سرمایه و حرفه انتخابی برای کشورهای عنوان شده اقدام نمایند.

 

اقامت اروپا از طریق پناهندگی

افراد از طریق پناهندگی می توانند برای اقامت اروپا اقدام نمایند. این نکته بدین معناست که پناهندگی به عنوان یک روش برای ورود به کشور به حساب نمی آید. افراد در صورت ورود به کشور مورد نظر درخواست خود برای دریافت اقامت ارائه می دهند.

پناهندگی به افرادی که مورد آزار و اذیت یا آسیب های جدی در کشور خود قرار دارند، اعطا می شود. پناهندگی یک حق اساسی و اعطای آن یک تعهد بین المللی است. اولین بار در کنوانسیون ژنو در سال ۱۹۵۱ در مورد حمایت از پناهندگان به رسمیت شناخته شد. 

در اتحادیه اروپا، منطقه ای از مرزهای آزاد و آزادی جابجایی، کشورها دارای همان ارزش های اساسی هستند و کشورها برای تضمین استانداردهای بالای حفاظت از پناهندگان باید رویکرد مشترکی را داشته باشند. در عین حال رویه ها باید در سراسر اتحادیه اروپا عادلانه و مؤثر باشند. با توجه به این موضوع، کشورهای اروپایی متعهد شده اند که یک سیستم مشترک پناهندگی مشترک در اروپا ایجاد کنند.

این مطلب صرفاً جهت آگاهی شما عزیزان از شرایط، قوانین و روش های مربوط به پناهندگی در کشور اسپانیا رهای اروپایی گردآوری و ارائه گردیده، لازم به ذکر است موسسه آریاناپارس در این زمینه هیچگونه فعالیت و خدماتی ارائه نمی دهد.

اقامت اروپا از طریق ویزای کار

ویزای کار به عنوان بهترین روش برای اخذ اقامت اروپا به شمار می رود. افراد در کوتاه ترین زمان ممکن و کم ترین میزان هزینه می توانند به این مهم دست یابند. این نکته بدین معناست که با توجه به قوانین موجود در کشورهای اروپایی، افراد در صورت ۳ تا ۴ سال کار، پرداخت مالیات و عدم سوابق کیفری می توانند درخواست اقامت دهند.

تعدد کشورهایی که در اروپا برنامه ای را برای جذب نیروی متخصص طراحی کرده اند، محدود می باشد. از همین رو بیشتر افراد می بایست به واسطه یک دعوتنامه کاری برای این امر اقدام نمایند. از دیگر روش های موجود برای کار در اروپا، اقدام برای ادامه تحصیل و پس از آن وارد بازار کار شدن، است.

در حال حاضر دو کشور آلمان و دانمارک، برنامه مهاجرتی برای متخصصان در نظر گرفته است. در ادامه این بخش به شرایط کسب اقامت اروپا از طریق کار در کشورهای دانمارک و آلمان اشاره می شود.

ویزای کار آلمان

کشور آلمان با یک اقتصاد پویا، محل مناسب برای متقاضیان کار در اروپا می باشد. اقامت اروپا از طریق ویزای کار آلمان امکان پذیر می باشد. افراد قادر خواهند بود از دو روش برای کار در آلمان اقدام نمایند. روش مرسوم در کشورهای اروپایی، سیستم پیشنهاد کاری(Job Offer) می باشد که افراد در صورت اخذ دعوت نامه کاری از یک کارفرمای آلمانی می توانند برای این روش اقدام نمایند.

در روش دوم افراد قادر خواهند بود با فرصتی که کشور آلمان در اختیارشان قرار می دهد برای پیدا کردن کار وارد این کشور شوند. در صورت پیدا کردن کار و احراز شرایط مورد نظر می توان اقامت آلمان را اخذ نمود. این روش با نام ویزای جستجوی کار (Job Seeker) شناخته می شود. مدت زمان در نظر گرفته شده برای ویزای جستجوی کار ۶ ماه است.

کشور دانمارک

کشور دانمارک با توجه به نیازهای موجود در کشور، برنامه مهاجرت کاری را برای پزشکان، دندانپزشکان و پرستاران در نظر گرفته است. این گروه از متخصصان قادر خواهند بود با احراز شرایط مورد نیاز برای مدت زمان ۳ سال مجوز حضور در دانمارک را دریافت نمایند.

این برنامه مهاجرتی در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین روش های موجود برای کسب اقامت اروپا برای پزشکان تلقی می شود. لازم به ذکر است که دانش زبان دانمارکی(Danish) از اهمیت بالایی برخوردار است و متقاضیان باید در آزمون زبان، حد نصاب نمره قبولی را دریافت نمایند. پس از قبولی در آزمون زبان و قبولی در آزمون های پزشکی، مجوز کار برای فرد صادر می گردد.

اقامت اروپا از طریق تحصیل

روش تحصیل به صورت مستقیم به اقامت اروپا منجر نمی شود و افراد می توانند با تحصیل در یک کشور، فرصت های کسب اقامت را مورد بررسی قرار دهند. یکی از برترین مزایای ویزای تحصیلی، امکان تبدیل آن به نوع دیگر ویزاهای اقامتی می باشد. در ادامه به سه از برترین کشورهای اروپایی برای تحصیل و پس از آن کسب اقامت اشاره می شود.

تحصیل در انگلستان

کشور انگلستان با بهره گیری از دانشگاه های برتر به عنوان یکی از برترین کشورهای اروپایی برای ادامه تحصیلی به شمار می رود. بسیاری از دانشجویان از سراسر دنیا برای دانشگاه های این کشور اقدام می نمایند تا با زبان انگلیسی در کیفیت آموزشی ایده آل، مدرک خود را دریافت نمایند.

کشور انگلستان فرصت ایده آلی را در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهد. این فرصت بدین صورت می باشد که دانشجویان می توانند پس از اتمام تحصیل به مدت ۲ سال در این کشور حضور داشته باشند. دانشجویان در این مدت اعلام شده، قادر خواهند بود با پیدا کردن کار، درخواست اقامت کاری را ارسال نمایند.

با توجه به قوانین کار در اروپا، در صورت ۳ سال کار تمام وقت و پرداخت مالیات اقامت انگلستان به افراد تعلق می گیرد. از همین رو روش تحصیلی زمینه ساز دریافت اقامت اروپا می شود. لازم به ذکر ارائه دروس به زبان انگلیسی در همه مقاطع یکی از مزایای تحصیل در انگلستان می باشد.

 

تحصیل در آلمان

کشور آلمان روش های مختلفی را برای جذب مهاجر در نظر گرفته است. یکی از پر درخواست ترین روش های مهاجرت به کشور آلمان، تحصیل در دانشگاه های این کشور می باشد. تحصیل رایگان، امکان کار در حین تحصیل و شرایط کار پس از تحصیل از برترین مزایای تحصیل در این کشور می باشد.

بسیاری از دانشجویان برای کسب اقامت اروپا و یا کشور آلمان برای تحصیل در دانشگاه های آن اقدام می نمایند تا شانس خود را برای پیدا کردن کار، افزایش دهند. در این روش افراد از زمان بیشتری برای پیدا کردن کار برخوردار می باشند و در صورت پیدا کردن کار و دریافت (Job Offer) اقامت کاری کشور آلمان را دریافت نمایند.

تحصیل در کشورهای اسکاندیناوی

کشورهای اسکاندیناوی از جمله سوئد، فنلاند، دانمارک و نروژ از معدود کشورهای اروپایی می باشند که تحصیل در مقطع دکترا شغل محسوب می شود و دانشجویان می توانند به عنوان سوابق کاری خود در نظر بگیرند. این نکته بدین معناست که دانشجویان با تحصیل در مقطع دکترا می توانند حقوق دریافت نمایند و برای اقامت اروپا اقدام نمایند.

شرایط اقامت در کشورهای اسکاندیناوی در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی هموار تر می باشد. لازم بذکر است که فرصت فقط مختص به دانشجویان مقطع دکتری است. در سایر مقاطع شرایط اقامتی همانند دیگر کشورهای اروپایی می باشد و دانشجویان می بایست ویزای تحصیلی را به ویزای کار تبدیل نمایند و پس از آن روند اقامتی را در دستور کار خود قرار دهند.

تحصیلات در کشورهای اسکاندیناوی در مقطع دکتری به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان در صورت ارائه مدرکی دال بر تسلط زبان انگلیس قادر خواهند بود برای این دوره اقدام نمایند. از دیگر مدارک مورد نیاز برای افزایش شانس پذیرش می توان به سوابق آموزشی، مدارک بین المللی مانند مقالات و توصیه نامه از اساتید اشاره کرد.

اقامت اروپا از طریق تولد فرزند

یکی از روش های کسب اقامت اروپا در حال حاضر تولد فرزند می باشد. در حال حاضر زوج های زیادی قصد مهاجرت به کشورهای پیشرفته و توسعه یافته را دارند تا با تولد فرزند، آینده درخشانی را برای فرزندان و در نهایت خودشان رقم بزنند. در قوانین برای کسب اقامت دو قانون اصل خاک و اصل خون آمده است.

اصل خاک

اصل خاک یکی از شیوه های اخذ اقامت اروپا می باشد که بر اساس این اصل هر فردی که در کشورهایی که از قانون خاک پیروی می کنند، فرزند دار شود، می تواند برای فرزند خود اقامت یا شهروندی این کشور را دریافت نماید.

در ارتباط با اصل خاک، تفاوتی برای کشورهای مورد نظر نمی کند که والدین از چه روش هایی وارد کشور می شوند. فرند این والدین می توانند طبق قوانین کشور اقامت کشور مورد نظر را اخذ نمایند. در حال حاضر اخذ اقامت اروپا از روش اصل خاک وجود ندارد.

اصل خون

اصل خون به شیوه ای از تابعیت اطلاق می شود که افراد بر اساس ملیت والدین خود می توانند، شهروندی یک کشور را دریافت نمایند. بیشتر کشورهای اروپایی برای اعطا اقامت از این قانون پیروی می کنند. در صورت اقامت را به فرزندی که در کشور متولد شده اعطا می کنند که پدر یا مادر ملیت کشور مورد نظر را داشته باشند. از همین رو اخذ اقامت اروپا از روش تولد فرزند با شانس پایینی میسر می باشد و افراد باید با یک شهروند کشور انتخابی، ازدواج نمایند که در این صورت اقامت به ایشان تعلق می گیرد.

اقامت اروپا از طریق ازدواج

روش ازدواج از دیگر مسیرهای کسب اقامت اروپا به شمار می رود که طرفداران خود را دارد. افراد در صورت ازدواج با یک شهروند کشور اروپایی و احراز شرایط مورد نیاز قادر خواهند بود برای دریافت اقامت اقدام نمایند. این روند در کشورهای اروپایی متفاوت می باشد و به صورت کلی می توان شرایط زیر را برای اقامت اروپا از طریق ازدواج در نظر گرفت.

 • اثبات ازدواج: در گام نخست می بایست ازدواج با یک شهروند کشور مورد نظر اروپایی در کنسولگری ایران ثبت شود. افراد می توانند در ایران، کشور مورد نظر و یا کشور ثالث برای این کار اقدام نمایند. در صورت این اقدام، مدرک رسمی برای اثبات ازدواج قابل ارائه می باشد.
 • ارائه تمکن مالی: ارائه تمکن و گردش مالی فرد مقیم کشور مورد نظر الزامی می باشد. در این تمکن باید تامین هزینه های زندگی همسر اثبات شود.
 • روند اقدام: در صورت ارائه مدارک هویتی و ازدواج، این روند از کشور مورد نظر قابل پیگیری می باشد. در صورت میاز می توان از یک وکیل برای تسریع در روند اجرایی بهره مند شوند.

روش ازدواج به عنوان آسان ترین و کم هزینه ترین روش کسب اقامت اروپا به شمار می رود. لازم به ذکر است که فرد باید اقامت دائم کشور اروپایی را داشته باشد. در غیر اینصورت به فرد درخواست دهنده اقامتی تعلق نمی گیرد و با ویزای همراه می توانند وارد کشور مورد نظر شود.

اقامت اروپا با کمترین هزینه

بسیاری از افراد به دنبال دریافت اقامت اروپا با کمترین هزینه می باشند. در بخش با توجه به مطالب عنوان شده کم هزینه ترین روش ها مورد بررسی قرار می گیرند. لازم به ذکر است که روش هایی زیر با شانس کمی همراه می باشند و مخصوص گروه کمی از متقاضیان می باشد.

 1. اقامت اروپا از طریق ازدواج: در این روش افراد بدون پرداخت هیچ هزینه ای و فقط هزینه های اجرایی می توانند برای اقامت اروپا اقدام نمایند. این روش در صورتی امکان پذیر می باشد که فرد مورد نظر اقامت کشور اروپایی را داشته باشد.
 2. اقامت اروپا از طریق کار: در روش ویزای کار، افراد از ابتدای کار مشغول به کار می شوند و هزینه ای بابت انجام امور پرداخت نمی نمایند. این روش هم مخصوص متخصصانی می باشد که دعوت نامه کاری از یک کارفرما دریافت کرده اند.
 3. اقامت اروپا از طریق پناهندگی: در روش پناهندگی، شرایط ورود متفاوت می باشد ولی اخذ اقامت از این روش بدون هیچ هزینه ای صورت می گیرد.

نتیجه گیری

راه های مختلفی برای کسب اقامت اروپا پیش روی افراد متقاضی وجود دارد. بیشتر روش های اقامتی پس از سپری کردن یک بازه زمانی و احراز شرایط مورد نیاز به تحقق می پیوندد. از همین رو باید برای کسب اقامت برنامه ریزی صحیح و بلند مدتی را داشت.

ویزای تحصیلی، ویزای کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد فرزند و پناهندگی از معمول ترین روش های اخذ اقامت می باشد که هر یک دارای شرایط به خصوصی می باشد. افراد می توانند با توجه به شرایط خود برای هر کدام از این روش ها اقدام نمایند.

با توجه به مطالب عنوان شده، همه افراد می توانند برای اقامت اروپا اقدام نمایند. یک دانش صحیح از اطلاعات و مشورت با مشاوره مجرب به شما کمک می کند تا با توجه به شرایط خود برای بهترین روش اقدام نمایید. سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و یا با مشاورین موسسه در ارتباط باشید.

[accordion] [FAQ question=”بهترین روش برای اقامت اروپا کدام است؟” answer=”بهترین روش برای دریافت اقامت اروپا متناسب با شرایط افراد تعیین می گردد و نمی توان یک روش را به عنوان بهترین روش در نظر گرفت.”] [FAQ question=”متوسط هزینه های زندگی در اروپا چه مقدار است؟” answer=”کشورهای اروپایی را می توان به سه گروه دسته بندی کرد. کشورهای گروه سه مثل لهستان و چک بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ یورو، کشورهای گروه دو مثل آلمان و فرانسه ۷۵۰ تا ۹۰۰ یورو و کشورهای انگلستان و اسکاندیناوی ماهانه بین ۱۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو.”] [FAQ question=”ارزان ترین روش برای کسب اقامت اروپا کدام اند؟” answer=”روش ازدواج و اقامت کاری به عنوان ارزان ترین روش های کسب اقامت اروپا به شمار می روند.”] [FAQ question=”سریع ترین روش برای دریافت اقامت اروپا چیست؟” answer=”روش های خرید ملک و یا سرمایه گذاری، سریع ترین روش های کسب اقامت اروپا می باشند. به طور مثال افراد با خرید ملک در بلغارستان می توانند در کمتر از ۲ سال اقامت این کشور را دریافت نمایند.”] [FAQ question=”با چه میزان سرمایه می توان اقامت اروپا را دریافت کرد؟” answer=”در مبحث سرمایه گذاری، خرید بیزینس و یا کسب و کار در کشور لیتوانی با میزان سرمایه ۱۸۰۰۰ یورو به عنوان بهترین روش شناخته می شود.”] [FAQ question=”اقامت اروپا از طریق کار به چه صورت است؟” answer=”متقاضیان کار در صورت پیدا کردن کار و انعقاد قرارداد با یک کارفرما و پس از گذشت ۳ سال به همراه پرداخت مالیات می توانند برای اقامت اروپا اقدام نمایند.”] [accordions]

  اگه میخواهید بصورت رایگان مشاوره شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ارتباط با ما

  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

  مقالات اخیر