کار در آلمان

شرایط کار در آلمان

متقاضیان علاقه مند به کار در آلمان می توانند از دو روش برای کار در این کشور اقدام نمایند. روش اول همانند سایر کشور های اتحادیه اروپا یا همان روش پیشنهاد شغلی می باشد و روش دوم ویزای Job Seeker آلمان است که به علاقه مندان فرصت ۶ ماهه برای جستجوی کار می دهد. آلمان به عنوان بزرگترین قطب اقتصادی اروپا به شمار می رود. این کشور از لحاظ تولید ناخالص داخلی در جایگاه چهارم قرار دارد و از بنیان گذاران اتحادیه اروپا و حوزه یورو است. آلمان با توجه به سیستم آموزشی پیشرفته و پویا خود که یکی از قطبهای اقتصادی و صنعتی دنیا است که مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار می گیرد. از همین علاقه مندان می توانند برای کار، کشور آلمان را انتخاب کنند.

در سال های اخیر که اغلب کشورهای اروپایی با مشکلات رکود اقتصادی مواجه هستند آلمان دارای موقعیت استثنایی است. این کشور با کمبود نیروی متخصص جوان مواجه است. کشور آلمان طی سال های اخیر متخصصان در زمینه برق، کامپیوتر، الکترونیک، صنایع، مکانیک، شیمی، فیزیک، آی تی و گروه پزشکان، داروسازان و پرستاران و… مورد توجه قرار داشته است.

آلمان در سال ۲۰۱۸ نهمین سال متوالی رشد اقتصادی خود را تجربه خواهد کرد. این به خاطر نرخ پایین بیکاری ۴٫۲٪ و یک سیستم آموزش عالی با تمرکز بر توسعه مهارت های حرفه ای برای تجهیز کارگران است. این کشور زمینه ای برای تعدادی از شرکت های چند ملیتی فراهم می کند، از جمله:

 • Adidas
 • Beck’s Brewery
 • BMW
 • Deutsche Bank
 • Haribo
 • Hugo Boss
 • Lidl
 • Siemens
 • Volkswagen

آشنایی با آلمان

برلین از شهرهای مهم آلمان و پایتخت این کشور می باشد. برلین از لحاظ مساحت و جمعیت دومین شهر در اتحادیه اروپا می باشد. شهر برلین یکی از جذاب ترین شهرهای جهان برای شب زنده داری است. هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان و همچنین هشتمین شهر در اتحادیه اروپا می باشد. هامبورگ شهری ایالتی است و یکی از شانزده ایالات آلمان به شمار می آید. شهر مونیخ، شهری ثروتمند می باشد که دارای جاذبه های بسیاری است. شهر مونیخ در ایالت بایرن واقع شده است. شهر مونیخ در رتبه چهارم بهترین شهرهای جهان برای زندگی انتخاب شده است.

کار در آلمان

در شهر کلن ایرانیان بسیار زیادی سکونت دارند و این شهر شرایط بسیار مناسبی برای ادامه تحصیل و زندگی برای مهاجرین خارجی فراهم کرده است. کلن عمدتا یک شهر فرهنگی بوده است. شهر آخن از دیگر شهرهای مهم آلمان می باشد که در بخش کلن واقع شده است. شهر آخن بخاطر مرزی بودن و نزدیکی به حوزه های زبانی گوناگون به زبان های مختلف صحبت می شود. فرانکفورت یکی از ثروتمندترین مراکز اروپا و مرکز فرهنگ و ادبیات است. فرانکفورت خواستگاه و قرارگاه بانک مرکزی اروپا و مهم ترین شهر اقتصادی قاره اروپا است. از لحاظ تاریخ، شهر فرانکفورت از اهمیت بالایی برخوردار است و اتفاقات مهم تاریخی کشور آلمان در این شهر به وقوع پیوسته بود.

قوانین کار در آلمان چگونه است؟

برای ورود به بازار کار، نیاز به اجازه کار (Arbeitsgenehmigung یا Arbeitserlaubnis) یا اجازه اقامت است. همچنین نیاز به کارت مالیاتی (Lohnsteuerkarte) و شماره امنیت اجتماعی (Sozialversicherungsnummer) می باشد. کارت های مالیاتی توسط شهرداری محل سکونت صادر می شود. شماره های خدمات اجتماعی توسط موسسات بیمه بازنشستگی صادر می شود.

حقوق (Lohn / Gehalt) در آلمان یکی از بالاترین میزان در جهان است. اکثر مشاغل برای فارغ التحصیلان از ۳۰،۰۰۰ € در سال شروع می شود. مشاغل دانشجویی یا کار تمام وقت به طور کلی حدود ۶ تا ۱۵ یورو در ساعت دریافت می کنند. حقوق معمولا در مورد ناخالص (Brutto)، یعنی قبل از کسر برای مالیات و امنیت اجتماعی محاسبه می شود. هنگامی که حقوق افراد بالا تر از عدد ذکر شده باشد، بین ۱۴ تا ۴۲ درصد نسبت به حقوق مالیات کسر می شود. این رقم بالای فقط برای افرادی که در طول یک دوره ۱۲ ماهه € ۲۵۰،۷۳۱ یا بیشتر دریافت می کنند، اعمال می شود.

دوره های کارآموزی در آلمان

یک دوره کارآموزی در آلمان یک راه عالی برای تقویت فرصت شغلی است و همچنین در حال توسعه مهارت های فردی می توانید از شیوه زندگی آلمان لذت ببرید. کارآموزی در آلمان به طور معمول سه تا ۱۲ ماه طول می کشد. برخی از شرکت ها ممکن است بورس تحصیلی برای موقعیت های پرداخت نشده ارائه دهند. این عوامل بستگی به سازمان دارد.

فرصتهای کارآموزی

دانشگاه ها همچنین می توانند به دانشجویان کمک کند تا کارآمدی خود را تضمین کنند.

چه روش هایی برای کار در آلمان وجود دارد؟

بصورت کلی قانون برای اخذ پیشنهاد کار در آلمان، بدین صورت است که شغل مورد نظر می بایست در سایت کاریابی اتحادیه اروپا به مدت ۳ هفته تا ۳ ماه آگهی گردد. در همین زمان، اگر هیچ داوطلبی از ۲۸ کشور عضو این اتحادیه، جهت قبول این شغل اقدام نکرد، در این زمان، سازمانها و کارفرمایان می توانند نیروهای مورد نظر خود را از خارج این اتحادیه، به خدمت گیرند. این قانون در راستای به کار گیری افراد مقیم و یا در حال تحصیل در اروپا در بازارهای کاری این کشورها، تدوین شده است. فلذا بدیهی است که پیدا کردن شغل برای افراد خارج ار اتحادیه اروپا بسیار سخت خواهد بود.

افراد برای اخذ پیشنهاد کار برای ویزای کار آلمان می توانند در سایت های زیر جستجو کنند.

کار در آلمان

روش های دیگر

بدیهی است افرادی که مشغول به تحصیل در آلمان می باشند و یا مدارک تحصیلی خود را از اروپا اخذ کرده باشند، شانس بیشتری در خصوص پیدا کردن شغل و اخذ اقامت کاری در آلمان خواهند داشت. وکلای موسسه مهاجرتی آریاناپارس به شما توصیه می کنند که اگر قصد اقدام جهت یافتن شغل در آلمان و اخذ اقامت کاری آلمان را دارید، با توجه به دشوار بودن این پروسه و با توجه به قوانین حال حاضر اتحادیه اروپا، بهترین روش پیش روی متقاضیان اخذ اقامت دائم آلمان، اقدام جهت اخذ ویزای تحصیلی این کشور و راه یافتن به خاک کشور آلمان و در پی آن اقدام جهت اخذ ویزای کاری کشور آلمان می باشد.

دانشجویان پس از اتمام تحصیلات خود می توانند به مدت ۶ ماه بدنبال کار مورد نظر گشته و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کار تبدیل کنند. در طول تحصیل و بازه زمانی ذکر شده، متقاضیان با شرایط موجود در کشور آلمان آشنا می شوند و می توانند با توجه به نیازهای موجود حرفه ای را آموزش ببینند. در بازه زمانی ذکر شده افراد می توانند سطح زبان خود را ارتقا دهند.

برای دریافت ویزای کار آلمان چه مدارکی لازم است؟

به صورت کلی افراد برای اخذ ویزا کار در آلمان باید مدارک زیر را به همراه داشته باشند.

 • گواهی عدم سوء پیشینه

در خصوص برخی مشاغل گواهی عدم سوء پیشینه مورد نیاز است.

 • گواهی سلامت

برای برخی از مشاغل مورد نیاز است. به طور مثال برای مشاغلی مانند پرستاری.

 • گواهی عدم استعمال مواد مخدر

این گواهی در صورت رضایت داوطلب کار از او گرفته می شود.

 • تمکن و گردش مالی

به صورت معمول باید هزینه ۳ تا ۶ ماه زندگی در آلمان را در حساب داشته باشید.

 • مدارک هویتی

تمامی افراد برای اخذ ویزای کاری آلمان باید مدارکی نظیر پاسپورت را در اختیار داشته باشند.

شرایط دریافت اقامت آلمان چگونه است؟

گفتنی است، افرادی که موفق به اخذ ویزای کار آلمان می شوند، پس از حدود سه سال کار در این کشور و پرداخت مالیات به دولت آلمان، می توانند موفق به اخذ اقامت دائم آلمان شوند. برای اخذ شهروندی آلمان باید تمام یا بیشتر از شرایط زیر را انجام دهید:

 • Aufenthaltserlaubnis معتبر یا اجازه اقامت Aufenthaltsberechtigung
 • حداقل ۸ سال زندگی در آلمان
 • تضمین معیشتی از شما و وابستگان شما بدون استفاده از رفاه اجتماعی یا مزایای بیکاری (استثنائات برای افراد زیر ۲۳ سال)
 • دانش کافی از زبان آلمانی (سطح B1)
 • سوگند قانون اساسی آلمان
 • شما باید شهروندی سابق خود را رها کنید (هرچند استثنا برای این است)
 • عدم سابقه کیفری

کار در آلمان

ویزای کار آلمان چه مزایا و معایبی دارد؟

دانش زبان آلمانی از مهم ترین فاکتورهای تاثیر گذار برای اخذ ویزای کار آلمان می باشد. این نکته بدین معناست که افراد با دانش از زبان آلمانی می توانند شانس خود را برای اخذ ویزا افزایش دهند. افراد در صورت اخذ ویزای کار آلمان می توانند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال را با خود به همراه داشته باشند. لازم به ذکر است در راستای ویزای جاب سیکر این مسئله صدق نمی کند.

بازه های زمانی وقت سفارت آلمان برای ویزای جاب سیکر بلند مدت می باشد ( ۱۶ تا ۲۶ ماه ). از همین رو علاقه مندان به ورود به کشور آلمان با برنامه ریزی برای این امر اقدام نمایند.

بهترین مشاغل برای کار در آلمان کدامند؟

شرکت Prognos تحقیقاتی را انجام داده است که تا سال ۲۰۳۰ کمبود حدود ۳ میلیون کارگر در آلمان را پیش بینی می شود. کشور در حال حاضر نیاز فوری به فارغ التحصیلان (STEM) رشته های علوم پایه، به ویژه دانشمندان و مهندسین دارد. بیشتر متخصصان فناوری اطلاعات و ریاضیدانان در بانک ها، شرکت های بیمه و دیگر شرکت های بزرگ برای کمک به نرم افزار و امنیت مورد نیاز هستند.

۱- پزشکی و دندانپزشکی

پزشکان و دندانپزشکان حرفه ای بازار کار مناسبی را در کشور آلمان خواهند داشت. به صورت معمول میانگین درآمد سالانه این قشر در حدود ۸۰ هزار یورو در سال در نظر گرفته می شود.

۲- رشته حقوق

حقوق سالانه یک وکیل برای کار در آلمان  € ۷۴،۰۱۳ است.

۳- مهندسی صنعتی

مهندسی صنایع شاخه ای از مهندسی است که به منظور ایجاد کارایی شرکت ها و سازمان ها کار می کند. این می تواند با محصول و خدمات در ارتباط باشد. به طور میانگین درآمد ۷۰ هزار یورویی در سال برای مهندسان صنایع تخمین زده می شود.

۴- مهندسی

درجه استاندارد مهندسی شامل دانش عمومی از تمام شاخه ها و جنبه های حرفه ای است. مهندسان باید بسیار دقیق باشند چرا که خطاهای کوچک می توانند به پیامدهای بزرگ منجر شوند. حقوق سالانه برای دوره های مهندسی € ۶۹،۸۵۰ است.

۵- ریاضیات و علوم رایانه

علم ریاضی همیشه ارزش دارد. ریاضیدانان با پیچیدگی هایی که نیاز به محاسبات دارند، مقابله می کنند. آنها مدل ها و فرمول هایی را ارائه می دهند که مشکلات دشوار و چالش برانگیز را حل می کنند.  کارکنان در این بخش حقوق و دستمزد سالانه € ۶۸،۲۴۱ را دریافت می کنند.

۶- علوم طبیعی

فیزیک، شیمی و زیست شناسی به مردم در ساخت مواد دقیق، شناخت قوانین دنیای طبیعی و کشف سایر موجودات کمک می کنند. در طول زمان این سه علم یافته های جالب و مهم درباره جهان ما را در زندگی ما ساخته اند. میزان حقوق افراد برای کار در آلمان حدود ۶۶،۹۵۴ یورو در سال است.

۷- کسب و کار و اقتصاد

داشتن دانش برای مدیریت یک شرکت و جمع آوری استراتژی آن باعث تفاوت بین موفقیت و شکست می شود. همه شرکت ها و سازمان ها، چه عمومی و چه خصوصی، نیاز به افرادی دارند که اصول اولیه و پیچیده کسب و کار و اقتصاد را می دانند. به صورت کلی میزان حقوق این دسته از افراد ۶۵۴۰۴ یورو در هر سال است.

۸- معماری

معماران در کنار مهندسین و سایر حرفه ها برای ساخت فضایی که نیازهای زندگی و کار را تامین می کند، کار می کنند. حقوق سالانه برای یک معمار حدود ۵۵،۸۲۲ یورو است.

۹- روانشناسی

روانشناسی و شاخه های آن افرادی را آموزش می دهد که با آنها می توانیم مسائل مربوط به سلامت روانی را مورد بحث و حل و فصل قرار دهیم. آنها دارو را تجویز می کنند و به آرامی به کار خود ادامه می دهند تا افراد سالمتری را تحویل جامعه دهند. حقوق و دستمزد آنها نیز حدود ۵۵،۲۰۴ € در هر سال می باشد.

۱۰- علم زمین

کسانی که مدرک زمین شناسی را دارند، هر سال به صورت معمول حدود ۵۳،۷۱۳ یورو حقوق می گیرند.

علاوه بر این ۱۰ حرفه، مشاغل مرتبط با حرفه های ذیل از درآمدهای بالایی برای کار در آلمان برخوردار هستند.

 • علوم سیاسی و اجتماعی:€ ۵۲،۹۷۴
 • تدریس: € ۵۰،۰۰۰
 • فلسفه و علوم انسانی: € ۴۷،۰۲۲
 • علوم تاریخی و فرهنگی: ۴۶۸۳۶
 • طراحی: € ۴۶،۰۷۵
 • آموزش و پرورش: € ۴۵،۱۱۶

برند آریاناپارس تنها دارنده مجوزهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ایران است که با به کارگیری چندین وکیل پایه یک دادگستری ایران با سوابق بسیار درخشان، شرایط ایجاد بستر اطمینان و آسودگی خیال را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور را فراهم آورده است.

برچسب‌ها:
به اشتراک بگذارید :

دیدگاه ها ثبت دیدگاه

370 پاسخ به “کار در آلمان”

 1. مهدی گفت:

  سلام من لیسانس مکانیک خودرو دارم و نرم افزار کتیا بلدم ولی سابقه کار ندارم.تصمیم دارم که دوره تعمیرات موبایل برم و دیپلم مهارت فنی حرفه ای بگیرم و حدودا یکی دوسال اینجا مشغول به کار بشم و در این مدت هم زبان آلمانی رو یاد بگیرم. سوال اولم اینه که آیا برای شغل تعمیرات موبایل در آلمان بازار کاری وجود داره یا نه؟چون هیچ اطلاعاتی درباره بازار کار تعمیرات موبایل در آلمان ندارم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
  سوال دومم اینه که آیا با دیپلم مهارت فنی حرفه ای میتونم در آلمان برای لیسانس الکترونیک اقدام کنم؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   برای کار کردن در یک زمینه و رشته خاص شما علاوه بر داشتن مهارت و مدارک لازم (ترجیحا آکادمیک) ، نیاز به درخواست شغلی از کشور آلمان میباشید.
   برای تحصیل کردن در مقطع لیسانس نیز شما باید پیشنیازی های تحصیل در این کشور و دانشگاه های این کشور را داشته باشید که سن، سطح زبان و مقطع ورکز آموزشیه قبلی شما اهمیت زیادی در این مورد دارد.
   لینک زیر اطلاعات خوبی در زمینه تحصیل در آلمان به شما میدهد
   https://arianaabroad.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84-%d8%af%d8%b1-%d8%a2%d9%84%d9%85%d8%a7%d9%86/

 2. صادق گفت:

  مدرک زبان نیاز نیست؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   بدون دانستن زبان آلمانی شانس پیدا کردن کار در کشوری مثل آلمان نزدیک به صفر می باشد مگر اینکه شما جاب آفر داشته باشید که می توانید از طریق درخواست برای کار در سایت های کاریابی اقدام نمایید.

 3. farhad گفت:

  سلام خسته نباشید
  داشتن مدرک زبان آلمانی الزامیه؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   شانس پیدا کردن کار در کشوری مثل آلمان بدون دانستن زبان آلمانی بسیار بسیار کم می باشد.چنانچه فردی شرایط لازم را داشته باشد می تواند از طریق راه های دیگر مثل تحصیلی و یا داشتن جاب آفر برای این کشور اقدام نماید.

 4. Saba گفت:

  برای ویزای کار آلمان باید جاب آفر داشته باشیم؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   برای ویزای کار آلمان شما از دو طریق, گرفتن جاب آفر و یا از طریق ویزای جستجوی کار می توانید اقدام نمایید.ویزای جستجوی کار آلمان به شما یک فرصت ۶ ماهه داده می شود وارد این کشور شوید و بتوانید کار پیدا نمایید.

 5. مهدیه احمدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  ویزای کار آلمان چند ماهه صادر میشه

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   مدت زمان صدور ویزا بین دو هفته تا ۴ ماه ممکن است به طول بینجامد.

 6. یاسر گفت:

  سلام
  آیا آلمان در زمینه های دریایی هم بازار کار خوبی داره؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   به صورت کلی کشور آلمان بازار کار خوبی برای رشته های فنی مهندسی دارد. البته برای هر کاری چنانچه شما بتوانید از طریق درخواست کاری, جاب آفر دریافت نمایید می توانید برای ویزای کار اقدام کنید.

 7. مصطفی گفت:

  اگه با بلوکارت وارد آلمان بشم شغلی که پیدا میکنم باید حقوق مشخصی داشته باشه؟
  میتونم خودمم بیزینس راه بندازم؟

 8. صادق گفت:

  برای گرفتن ویزای جستجوی کار آلمان نیاز به مدرک زبان آلمانی هست یا نه؟

 9. تایماز گفت:

  مراحل دریافت بلوکارت آلمان به چه نحوی است و اجازه ورود همزمان همراه دارد یا خیر؟

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   برای دریافت بلوکارت آلمان در ابتدا مدرک شما باید مورد تایید واقع گردد تا شما بتوانید برای این ویزا اقدام نمایید.بدون داشتن مدرک زبان آلمانی شانس پیدا کردن کار در کشور آلمان بسیار بسیار کم خواهد شد. ویزای همراه همزمان داده نمی شود و زمانی همراه می تواند اقدام کند که شخص در کشور آلمان کار پیدا کرده باشد.

 10. نگار بهمنی گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  می خواستم بدونم موسسه شما از طریق جاب آفر هم برای متقاضیان اقدام می کنند؟ و اینکه من دکترای مشاوره خانواده دارم از دانشگاه سراسری. چقدر شانس دریافت ویزای کار از طریق جاب افر دارم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   ویزای جاب آفر نیاز به داشتن مدارک و سوابق کاری شما را دارد . لطفا با موسسه تماس بگیریدhttps://arianaabroad.com

 11. محمد گفت:

  سلام و خسته نباشید

  ممنون میشم شرایت پناهندگی مختصر توضیح بدین
  (من چند ماه دیگه میخوام اقدام کنم ولی از عواقبش آشنا نیستم میشه توضیح بدین )
  آیا میشه برگشت به ایران بعدا ؟
  شنیدم بعد از 5 سال میشه آیا درسته ؟
  حتی اگه کیست مذهبس باشه

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   شرایطش را بلد نیستم ولی بدانید تا نگرفتن پاس آن کشور اجازه ورود به کشور را ندارد

 12. محمد گفت:

  سلام وفتتون بخیر
  یه سوال داشتم. میشه با استفاده از یک مدرک بین المللی (بدون تحصیل در دانشگاه) که از موسسات معتبر درداخل ایران گرفته میشه مثل نجاری، آشپزی و … به آلمان مهاجرت کرد و مشغول کار در اون کشور شد؟ یا فقط و فقط باید از طریق ویزای تحصیلی و داشتن مدرک دانشگاهی این ویزا رو گرفت. اصلا موسسات معتبر با مدرک بین المللی در ایران وجود دارند که این مدرک ها را ارائه بدهند؟ امیدوارم متوجه منظورم شده باشید
  ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای اخذ ویزای کار در کشور المان وحتی اتحادیه ارپا احتیاج به جاب افر دارید که برای شما در خواست کار بفرستد یا از طریق بلوکارت در کشور المان 6 ماه فرصت پیدا کردن کار دارید که حداقل مدرک لیسانس و یک دانش اولیه از زبان المانی احتیاج دارید.

 13. هومن گفت:

  با سلام
  من دارای مدرک کارشناسی عمران با 8 سال سابقه فعالیت (31 ساله) و همسرم کارشناس مامایی با 1 سال سابقه کاری (25ساله) و دارای یک فرزند می باشیم هردو قصد اخذ ویزای تحصیلی داریم لطفا از شرایط درآمدی و همچنین نحوه تقدم و تاخر ارایه مدارک دانشگاهی من و همسرم راهنمایی لازم را بفرمایید.

 14. میلاد گفت:

  باسلام
  خواهر من اقامت دائم آلمان رو داره و همسرشون آلمانیه و شرکت دارند توی آلمان به اسم خودشون در رابطه با علوم تربیتی و روانشناسی و بچه های مردم یه همچین چیزیه کارشون..حالا شما به من بگید چه جوری می تونن ایشون من رو دعوت کنند و ببرن آلمان آیا اصلا مکان پذیره؟خودم هم ۲۸ سالمه دیپلم دارم و ورودیه رشته علوم تربینی رو هم دارم هنوز هم اعتبار داره ولی دانشگاه نرفتم و زبان هم b1 دارم..چند نفر بهم گفتند شدنیه چون کارفرمات خواهرته شرط تحصیلی نداره و ضمانت کامل می کنه شما رو و کارفرکات دولت آلمان اونوقت باید متخصص می بودی و 6 ماه در آلمان دنبال کار می بودی اما اینجوری گفتند مطمئنا ویزا میشی..می تونه خواهرم دعوتنامه بفرسته با این شرایط البته بعد از 2ماه آگهی توی اتحادیه اروپا؟ یا نه حتما باید لیسانس یا فوق لیسانس باشی ؟ممنونت میشم خیلی واجبه

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   شرایط ارسال درخواست کار از کارفرمایی در کشور آلمان برای فردی در ایران محدودیتی ندارد زیرا در این امر خود کشور دخیل نیست ولی باید کارفرما برای ارسال درخواست کار به هر فردی حتما توجیهات کافی به سفارت و اداره کار آلمان ارسال نماید

 15. مهدیه گفت:

  سلام.خسته نباشید.من ماما هستم و همسرم مهندس کامپیوتر هستند و خواهر من در آلمان به مدت 25 سال هست که در کشور آلمان زندگی میکنند و جراح هستند و همسر ایشان نیز یک شرکت با درامد بالا در این کشور دارند سوال من از شما این است که آیا بهتر است که من و همسرم از طریق انها به المان مهاجرت کرده و در انجا مشغول کار شویم و یا خیر از طریق دیگری اقدام کنیم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   شما برای مهاجرت به کشور آلمان نیاز به ثبت مدرک در کشور مقصد دارید می توانید از طریق job offer اقدام نمایید.

 16. امین داودی گفت:

  سلام و خسته نباشید.ببخشید نرخ مالیات در المان به چه عاملی بستگی داره و چند درصده حقوق را باید مالیات داد؟؟؟؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام. مالیات در کشورهای سوسیالیستی چندین نوع است و به عواملی مانند میزان درآمد، گردش مالی، نوع فعالیت اقتصادی و… بستگی دارد. این عدد برای کارمندان از حدود 27 درصد تا 45 درصد درآمد سالیانه می تواند تغییر داشته باشد.

 17. بهاره گفت:

  سلام، بنده ميخام ويزاى دانشجويى بگيرم و همسرم ميتونه به عنوان همراه كتر تمام وقت داشته باشه يا مثل كشور سوئد اجازه كارفرما ميخاد؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   شرایط همراه و اجازه کار در تمامی کشور های اتحادیه اروپا یکسان می باشد

 18. پريسا گفت:

  سلام خسته نباشيد
  من شناگرم و حكم قهرماني در مسابقات شنا كشوري دارم همچنين مدرك نجات غريق و مربيگري شنا دارم زبان آلماني هم تا سطح A2 خوندم چقدر شانس براي دريافت ويزا دارم كه بتونم فعاليت كنم؟ممنون

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای گرفتن ویزای کار المان نیاز به داشتن مدرک ب 2 المانی است و جاب افر.

 19. امیر گفت:

  سلام خسته نباشید
  برای المان مگه ویزای جستجوی کار 6 ماهه نمیدن؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام. ممنون. ویزای کار 6 ماهه کشور آلمان بسته به شرایط فرد می تواند به وی تعلق بگیرد.

 20. بابك گفت:

  با سلام آيا رشته حسابداري مثل ايران داراي بازار كار مناسبي در اروپا ميباشد يا خير ؟
  من قصد دارم اگر كار باشه اونجا برااي ارشد ويزاي تحصيلي بگيرم ولي اگر قرار باشه بعد از تحصيل ديپورت شم واقعا ارزش نداره كه برم؟
  راهي هيت كه ميزان تقاضاي حسابدار در كشورهاي اروپايي رو بفهمم؟
  مرسي
  31 ساله
  مرد
  مجرد
  زبان انگليسي خوب

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد رشته حسابداری داشتن مدرک آیلتس6.5 الزامیست و حتی معدل در انتخواب دانشگاه تاثیر گذار است . شما اجازه کار دارید و طبیعتا اگر زبان همان کشور را مسلط باشید شانس بالاتری برای پیدا کردن کار را دارید ولی طبق آمار کشور آلمان بالاترین میزان ورود فارغ التحصیل به بازار کار مرتبط را دارد

 21. ابوالفضل گفت:

  با سلام
  همسرم پذیرش در مقطع دکترا در المان را گرفته اند . ایا برای من نیز ویزا صادر خواهد شد و همچنین می توانم با همان ویزا مشغول کار بشوم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   صادر شدن ویزای همراه معمولا با تاخیر صادر میگردد و یا شاید ایشان باید ابتدا به آلمان سفر کنند و در همانجا درخواست ملحق شدن خانواده را بدهند و شما ملحق شوید . اجازه کار قانونی شما منوط به اجازه آفیسر ویزا هنگام مصاحبه میباشد

 22. علی گفت:

  با سلام.من دارای مدرک دیپلم الکترونیک وپیش دانشگاهی تجربی هستم.یک سال هم در دانشگاه ایتالیا زبان تحصیل کردم.میخواستم بدونم آیا میشه با دادن امتحان زبان b2 پذیرش بگیرم از آلمان؟(لازم به ذکر تحصیل در ایتالیا را به خاطر ندادن بورس از طرف دولت به پایان نرساندم اما در سال اول پنج امتحان با موفقیت دادم)..با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای تحصیل در کشور آلمان برای مقطع لیسانس داشتن مدرک زبان b2 کفایت میکند و از لحاظ هزینه فعلا ابن کشور جزو کشورهای تحصیل رایگان میباشد . مشکلی از جهت پذیرش و ویزا وجود ندارد و برای اقدام کردن سریع تر دست به کار شوید زیرا محدودیت سنی برای کشور آلمان مهم میباشد

 23. علي گفت:

  سلام.
  دانشجوي مكانيك در دانشگاه سراسري تبريز ميباشم و براي ادامه ي تحصيل (ارشد و دكترا) به دنبال اپلاي دانشگاه هاي اوروپايي و امريكايي و كانادايي هستم و ميخواهم تكليف شغلي خود در اين كشور ها را بعد از فارغ التحصيلي بدانم
  با تشكر

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای کار کردن در کشورهای اروپایی دو موضوع مهم است . اول اینکه در حین تحصیل اجازه کار دارید و این اجازه به معنی پیدا کردن کار است و دوم اینکه حتما بعد تحصیل باید کار کنید تا به شما اقامت داده شود . پیدا کردن شغل به عهده دانشجوست مگر دکتری که ماهیت آن کار است

 24. علی گفت:

  سلام.خسته نباشید.12ساله ورزش میکنم چندین عنوان قهرمانی دارم و قهرمان اسیا هم هستم در رشته وزنه برداری ایا راهی هست که بشه مهاجرت کرد به کشور المان ؟ البته برای پیشرف ورزشی میخوام مهاجرت کنم…..

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای مهاجرت به المان به واسظه ورزش یا باید بر اساس تحصیل اقدام نمایید و یا از تیم یا باشگاهی درخواست همکاری داشته باشید . در روش تحصیلی داشتن مدرک زبان الزامیست و در حین تحصیلات اکادمی ورزشی به فعالیت تخصصی خود بپردازید

 25. خورشیدی گفت:

  سلام من 29 سالمه مدرک کاردانی تاسیسات الکتریکی دارم و لیسانس برق قدرت مدرک زبان ندارم اما در حال خواندن و گرفتن مدرک IELTS هستم و سابه کار ندارم چون شغلم شغل آزاد بوده و برای خودم کار میکنم و تاا یک ماه دیگر هم مدرک پایه سه نظام مهندسی رو هم میگیرم لطفا منو راهنمایی کنین که برای کار در آلمان از چه طریقی میتونم اقدام کنم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای گرفتن کارت آبی کشور آلمان و ویزای کار این کشور در صورت داشتن مدرک B 2 زبان آلمانی و متقاعد کردن آفیسر برای گرفت ویزا یک فرصت شش ماهه به شما داده میشود که در این کشور به دنبال کار بگردید و در صورت پیدا نکردن کار دی پورت میشوید .

 26. سهیل گفت:

  سلام.دانشجوی کاردانی مدیریت بازرگانی در دانشگاه آزاد هستم.با علاقه بسیاری هم زبان آلمانی رو 6 ماهی هست که به طور جدی شروع کردم به خوندن.بعد از مقطع کاردانی می تونم برای ادامه تحصیل به آلمان برم؟تحصیل برای همه رایگانه؟لازم به ذکر هستش که هنوز خدمت نرفتم.21 سالمه.میشه راهنماییم کنید.

  • آریانا پارس گفت:

   بله باید مدرک زبان b2 المانی را نیز حتما ارائه دهید . بله هزینه ی یکسال زندگی و تحصیل در المان حدود 30 تا 40 میلیون تومان می باشد .برای خدمتتون باید 15 میلیون تومان وثیقه بگذارید جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه ی اریاناپارس در ارتباط باشید
   https://arianaabroad.com/contact-us/

 27. امین رئیسی گفت:

  باسلام کارشناسی نقشه برداری دارم.7سال سابقه کار که سه سال درکشورعراق مشغول بکاربودم.33سال سن چطورمیتونم واسه کار درکشورالمان یااتریش اقدام کنم.با تشکر.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 28. Fazel گفت:

  من دارای مدرک ۱۸ ماهه ایران المان در رشته ی مکانیک صنایع هستم و مدرک لیساس مکانیک سیالات دانشگاه ازاده کرج میخواستم بدونم شانس برای پیدا کردن کار در. المان دارم؟؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 29. سلام ببخشین من دیپلم برق دارم با این مدرک میشه تو آلمان کار کنم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 30. بهداد گفت:

  سلام بنده و همسرم لیسانس اتاق عمل داریم.چجوری میشه بریم آلمان واسه کار؟؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 31. خیری گفت:

  سلام خیلی ممنون از راهنمایی های شما
  من دتا مدرک بین المللی تعمیر ونگهداری تجهیزات پزشکی ودندان پزشکی دارم و مدرک کادرانی برق صنعتی دارم میخوستم بدونم میتونم برای کار به آلمان برم از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنین با تشکر .

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 32. پرويز خيري گفت:

  سلام من مدرك بين المللي تعمير ونگهداري تجهيزات پزشكي و دندان پرشكي دارم لطفا راهنمايي كنيد جهت كار در آلمان وغيره.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 33. ماریا گفت:

  با سلام.
  من مدرک فوق دیپلم گرافیک دارم و همچنین مدرک کامل هلال احمر و آرایشگری. آیا میتوانم با این مدارک در آلمان زندگی کنم و مشغول به کار بشم؟
  با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 34. حمید گفت:

  سلام
  من آخرای گرفتن دکترای مهندسی مکانیک هستم.میخواستم در آلمان کار کنم.لطفا راهنمایی کنید.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 35. اریا گفت:

  سلام من مدرک فنی و حرفه ای ارایشگری دارم ایا می توانم در خواست بدم برای کار در کشور المان
  اگر بله کجا و چگونه می توانم این کار را انجام دهم؟؟؟؟
  اگر نه بهترین روش برای مهاجرت من چگونه است ؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 36. زهرا گفت:

  سلام
  من لیسانس آمار ریاضی از دانشگاه پیام نور دارم و ده سال سابقه کار در حسابداری و ده سال سابقه بیمه، زبان در حد مکالمه بلدم و شش ترم زبان دوره گذروندم، آیا برای تحصیل یا کار شانسی برای رفتن به آلمان دارم؟ چه کارهایی لازمه و یا بهتره که قبل از اقدام به هر کاری در ایران انجام بدم که راحت تر بتونم برم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 37. ناشناس گفت:

  درود بر هم میهن های عزیزم
  ادمین عزیز با ادب و احترام بنده اهنگ ساز و فیلم ساز نویسنده و کار گردان هستم و برای بیش از 15 فیلم کوتاه اهنگ سازی انجام داده ام
  و هم چنین صدا برداری نیز انجام داده ام و سبک بخصوص بنده در زمینه اهنگس ازی بدون وکال در سبک اینسترومنتال شرقی میباشد …بنا به دلایلی میخواهم به الامن بروم اما متاسفانه این کار برای هنرمندان خیلی اسون است اما همینطور که شما و دوستان اطلاع دارید خارج رفتن هنرمندان از ایران پر از حاشیه و جو سازیست میخوام بی سرو صداو بدون حاشیه بروم که در سالهای اینده حداقل برای فرا رسیدن مرگم بتوانم به ایران برگردم ….بنده به راهنمایی مستدای مشاورین زبر دست نیاز مندم بنده حقیر رو راهنمایی کنید . اگه زحمتی نیست به ایمیل بنده پیامی بفرستید ….سپاس گذارم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 38. جمال گفت:

  سلام جمال هستم لیسانس مهندسی هوافضا با سابقه 15 ساله آیا میتوانم در کشور آلمان ویزای کاری بگیرم. باتشکر

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 39. vahid.sh گفت:

  با سلام
  بنده با 23 سال سن دانشجوی کاردانی کامپیوترم و دیپلم فنی ساخت و تولید با معدل 12.83 دارم و پایان خدمتم رو گرفتم.
  الان در طول تحصیل در دانشگاه در حال طی دوره فرزکاری هستم.
  میخواستم ببینم اگر بنده از فنی و حرفه ای مدارک تراشکاری.فرزکاری.فرز cnc و تراش cnc و چند مدرک صنعتی دیگه رو از موسسه فنی حرفه ای بگیرم
  شانسی برای پیدا کردن کار در یکی از کارخانه ها و یا کارگاه های معتبر آلمانی و گرفتن پاسپورت و یا اقامت دائم در آلمان رو دارم یا خیر?
  و اگر در آلمان نشد.کدوم کشور برای شرایط بنده ایده آل هستش?
  ممنون میشم پاسخ بدین

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 40. Rozhin گفت:

  با سلام :من ليسانس مامايي ازدانشكاه روزانه با معدل ١٥.فارغ تحصيل شدم و سابقه ٦سال كاردولتي دربيمارستان رودارم.با اين مدرك جطورميتونم دركشورالمان درخواست كاربدم.ايا مدرك وسابقه كارموقبول ميكنن.ضمنا من ٣٠سالمه ازنظرسني مشكلي ندارم.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 41. سوگند گفت:

  سلام.دختری 32 ساله هستم.مجرد. و در صدا و سیما مشغول فعالیت برنامه سازی مذهبی و همچنین گزارشگر واحد خبر هستم.مدت شش سال..تدوین گر هم هستم.تصویربردار هم هستم. و علاقه زیادی به کشور آلمان و شهر برلین دارم.لطفأ جهت مهاجرت برای کار و یا اقامت در این کشور،من را راهنمایی بفرمایید.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 42. مهرداد گفت:

  سلام
  من نقاش ساختمان هستم، مدرک تحصیلیم دیپلم هست،هشت سال سابقه کار دارم،زبان انگلیسی هم متوسط بلدم،در آلمان نیاز به نقاش ماهر دارن،راهنمایی کنید

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 43. Farzad .n گفت:

  سلام
  من لیسانس عمران هستم و به علت یسری شرایط میبایست به آلمان مهاجرت کنم.
  آیا میتونید برای کار اونجا اقدام کنم ؟
  و آیا میتونید شما کمکم کنید در کمترین زمان کارام انجام بشه؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 44. ali .sn گفت:

  سلام
  من کارت مهارت ساختمان دارم وکلیه کارهای ساختمان رو وارد هستم با توجه به دریافت ویزای افراد ماهر من میتونم ویزای کار بگیرم.
  ممنون

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 45. فرشاد گفت:

  سلام کن مدرک غواصی صنعتی سطح یک و دو در شاخه جوشکاری وبرشکاری زیر اب را دارم و تاییدیه سازمان فنی حرفه ای کشورمون را دارم ایا میتوانم برای کار در المان اقدام کنم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 46. Asghar گفت:

  با سلام 28 ساله می باشم در زمینه ی فیلمبرداری و عکاسی مشغول به کار می باشم آیا می توانم در کشور آلمان مشغول به کار شوم مدرک ان چنانی ندارم اما تجربه کاری دارم با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 47. ابراهیم گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده 31 سالمه”متاهلم و همسرم هم لیسانس حقوق و مدک کامپیوتر از فنی و حرفه ای رو داره وخودم لیسانس حقوق از دانشگاه آزاددارم.در ضمن مدرک مهارت هفتگانه کامپیوتر و دو مدرک از فنی و حرفه ای دارم.تا حدودی انگلیسی رو بلدم.آیا میتونم با این شرایط ویزای کار آلمان رو بگیرم.در صورتی که میشه بگیرم راهنمایی کنید برای انجام کارای اولیه و قرارداد.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 48. محمد گفت:

  سلام خسته نباشيد محمد هستم بيست وهشت سالمه با ديپلم فني حرفه اي كارگاه جوشكاري دارم و با تمام جوشكاري ها اشنايي دارم و انجام ميدم با تست فرم خواهشمندم راهنمايي كنيد براي كار در كشور المان چه اقداماتي بايد انجام بدم،ممنون

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 49. احمد گفت:

  سلام من طراح طلا وجواهر هستم با نرم افزار (رياRhino .Matrix .Z brush)قالب ساز دستی جواهراتم مدرس سیستم طراحی طلا جواهر هستم اپراتور دستگاه های \پرینتر 3d هستم آبا میتونم برای کار در آلمان اقدام کنم و در صورتی که امکان پذیر باشه چگونه میتونم اقدام کنم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 50. ج گفت:

  سلام من لیسانس برق و فوق مدیریت از دانشگاه دولتی دارم . سن 36 متاهل .ایا می توانم کار در المان داشته باشم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 51. احمد گفت:

  سلام من طراح طلا وجواهر هستم (نرم افزار 3dراینو و ماتریکس )قالب ساز دستی هستم مدرس سیستم طراحی تو ایران هستم اپراتور پرینتر سه بعدی project1200&envision&T76 هستم ایا میتونم برای کار در آلمان اقدام کنم و در صورتی که امکان پذیر باشه چگونه میتونم اقدام کنم.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 52. رسول گفت:

  سلام . بنده 36 سال سن دارم فوق دیپلم حسابداری هستم ، در حال حاضر هم در کارخانه سیمان با 15 سال سابقه مشغول کار هستم ، خواستار کار در آلمان هستم،لطفا در این مورد راهنمایی فرمائید. چطور می توانم در انجا کار مناسبی پیدا کنم .

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 53. علی گفت:

  سلام.من جوشکار co2 هستم و چهارده سال سابقه کار دارم علاقه زیادی برای کار در اروپا دارم میخاستم بدونم ایا میشه از طریق این کار وارد المان شد.مدرک جوشکاری بینالمللی هم دارم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 54. مینا گفت:

  سلام و خسته نباشید .من 45 سالمه و نرس هستم با 23 سال سابقه کار ودر حال حاضر نیز مشغول به کار هستم . آبا میتونم برای کار در آلمان اقدام کنم و در صورتی که امکان پذیر باشه چگونه میتونم اقدام کنم. زبان انگلیسی در حد ITELS 5 دارم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 55. بنیامین گفت:

  سلام. من دارای مدرک مهندسی شیمی از دانشگاه دولتی فردوسی مشهد هستم. 30 سال سن دارم. معدلم 16 هست و در زمینه رشتم سابقه ندارم. برای آلمان می توانم اقدام کنم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 56. زهرا گفت:

  سلام وقت بخیر.
  من مدرک کاردانی کامپیوتر دارم. مشغول کار برنامه نویسی MVC فعلا.
  و تمایل به کار در المان.
  می خوام بدونم برای کار برنامه نویسی در المان و گرفتن مهاجرت کار و تایید اونها، حتما باید مدرک مهندسی یا کارشناسی رو داشه باشم. یعنی بدون مدرک مهندسی ، با داشتن تخصص کافی ایا شانسی دارم ؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 57. امیر گفت:

  از اطلاعات شما استفاده خوبی کردم

 58. امیر گفت:

  بسیار سایت خوبیه

 59. ذبیح اله لطفی گفت:

  با سلام من41سالمه استاد سنگکاری وسنگتراشی فوق حرفه ای رومی وطرحهای باستانی هستم بنده تمایل زیادبرای کار در اروپا و مخصوصا در المان میباشم البته کارم در شهر خودم رونق خوبی دارد منتها به کارهای هنری کمتر اهمیت داده میشه…ممنون میشم از راهنمایی تون…

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما می توانید با اخذ کارت آبی آلمان وارد آن کشور شوید و در بازه ی زمانی 6 ماه کار پیدا کنید

 60. محمد گفت:

  سلام
  من لیسانس عمران دانشگاه سراسری با معدل 13.62 و ارشد عمران از دانشگاه سراسری با معدل 17.41 و آیلتس 7 و مدرک زبان آلمانی B2 هستم. یه مقاله کنفرانس داخلی هم دارم و 4 سال سابقه کار در نفت و گاز. خانم بنده هم شرایط مشابهی دارند. با توجه به معدل پایین لیسانس، آیا امکان پذیرش در مقطع ارشد یا دکتری از آلمان برای بنده هست یا نه؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشورآلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 61. milad گفت:

  این دومین باره پیغام می ذارم و جواب نمی دید لطفا منو راهنمایی کنید…خواهر من و همسرشون در آلمان شرکت ثبت شده دارند..شرکت رسیدگی و روان شناسی در مورد بچه هایی که مشکل دارند با خونوادهاشون نمی دونم معادلش چی میشه تو ایران..من خودم دیپلم هستم..می خواستم ببینم آیا راهی وجود داره ایشون دعوتنامه برای من بفرسته و منو از طریق شرکت ببره اونجا؟اگه راهی هست لطفا راهنماییم کنید.ممنونم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشورآلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 62. شادمهر گفت:

  باسلام
  ارشد مهندسی صنایع هستم . دنبال کار در آلمان
  به همه دوستان گفته شده پیشنهاد شغلی داشته باشید .خوب اگه داشتند و راهش رو بلد بودن که اینجا پیغام نمیذاشتن. همگی پیشنهد ندارند. مسیر رو نشون بدید لطفا

 63. مصطفی مظلومی گفت:

  سلام…من 27 ساله هستم..متاهل…تو کار موزیک به صورت حرفه ای هستم…دوست دارم کارمو درآلمان ادامه بدم…خواهشا راهنمایی میکتید که باید چطور انجام بگیره

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشورآلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 64. امیر گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من میخواستم بدونم در چه زمینه ای کار در آلمان بیشتر می باشد؟
  آیا در زمینه ی برنامه نویسی کار بهتر می باشد یا خیر

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   پیدا کردن کار به شرایط زیادی مربوط می باشد که مهم ترین آن دانش زبان آلمانی می باشد و در صورتی که مدرک خود را از کشور آلمان کسب کنید شانس بالایی برای انجام این کار دارید

 65. محسن گفت:

  سلام
  من کارشناس کامپیوترم 29 سالمه کارت پایان خدمت هم دارم بعد در حال حاضر دارم زبانه آلمانی را یاد میگیرم میخواستم بدونم راهی داره اقمت کشور آلمانو از طریق کار بگیرم این شمارمه 09015220054
  ازتون ممنون میشم راهنماییم کنید

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشورآلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 66. قدوسی گفت:

  سلام،
  من دانشجوی دکترا هستم در آلمان. اگر یک پیشنهاد کاری داشته باشم می تونم از دانشگاه انصراف بدم و اجازه اقامتم رو از دانشجویی به کاری تبدیل کنم؟ (اجازه اقامتم سه سال اعتبار داره)

 67. kaboos گفت:

  سلام من مهندس مکانیم از دانشگاه ازاد همدان که مورد تایید المان است دارم مدرک فنی حرفه ای هم دارم زبان هم بلدم چند مدرک دیگر هم دارم از کجا باید پیشنهاد شغل به المان بفرستم لطفا کامل راهنمایی کنید
  با سپاس فراوان .

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید که در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشور های اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.و یا از طریق بلو کارت کشور آلمان می توانید اقدام نمایید.

 68. مصطفی گفت:

  سلام من دبیر تربیت بدنی دارای کارشناسی در دانشگاه تربیت معلم تهران و دارای مدرک 6ایلتس هستم وبا ده سال سابقه تدریس… قصد آدمه تدریس در کشور اروپایی. دارم. آیا امکان دارد؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید که در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشور های اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 69. امین مشیری گفت:

  سلام من ارایشگرم و 10 سال سابقه کار دارم و تو تمامی مراحل ارایشی مردانه مهارت دارم چطوری میتونم برم المان

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید که در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشور های اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.و یا از طریق بلو کارت کشور آلمان می توانید اقدام نمایید.

 70. ایمان گفت:

  سلام
  من مدرک کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق (الکترونیک) از دانشگاه دولتی رو دارم. با فرض این که از طرف یک کارفرما در آلمان پیشنهاد کاری داشته باشم و زبان انگلیسی را نیز در حد بسیار خوب مسلط باشم، چقدر احتمال پذیرش من وجود دارد؟

 71. احمد گفت:

  سلام
  در مقطع ارشد رشته مهندس صنایع باگرایش مدیریت سیستم وبهره وری از دانشگاه مالک اشتر مدرک گرفتم لیسانم ریاضی بوده..با 36 سال سن … جهت اقامت کاری در المان آیا شما می توانید کمکی کنید در صورت امکان راهنمایی نمایید
  با تشکر فراوان

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای این کار می توانید بلو کارت کشور آلمان را اخذ نمایید و به مدت 6 ماه وارد کشور آلمان شوید و برای خود کار پیدا کنید

 72. علیرضا گفت:

  سلام
  من تکنسین تعمیر و نگهداری هواپیما هستم با 12 سال سابقه کاروکارمند رسمی ایران ایر.ایا در المان امکان یافتن شغل وجود دارد؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.می توانید با اخذ بلو کارت آلمان برای این پروسه اقدام نمایید

 73. m.mahdi گفت:

  سلام
  فوق لیسانس برق کنترل از دانشگاه آزاد قزوین هستم یک سری هم مدارک فنی حرفه ای دارم و سابقه کار ندارم
  25ساله و مجرد هستم
  به نظرتون شانسی برای کار در آلمان دارم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.می توانید با اخذ بلو کارت آلمان برای این پروسه اقدام نمایید

 74. zhobin گفت:

  با سلام
  برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان باید چیکار کنم؟
  مدرک تاسیسات دارم و همین طور در این زمینه به مدت 12 سال در زمینه تاسیسات حرارتی و برودتی مرکزی تجاری خانگی و صنعتی فعالیت کرده ام.
  همچنین در حال حاظر در یک پتروشیمی در سمت فیتری (اجرا) پایپینگ و همینطور هیدروتست مشغول به کار هستم.
  ؟؟؟؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.می توانید با اخذ بلو کارت آلمان برای این پروسه اقدام نمایید

 75. شهاب گفت:

  سلام.دنداپزشک با سابقه 15سال کار و 41ساله متاهل دارای یک فرزند جویای کار در المان یا دیگر کشورهای اروپایی هستم.لطفا راهنمایی بفرمایید

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   شما باید یک موقعیت شغلی را در کشور مورد نظر پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه نیروی لازمه را جدب نکرد و در خواستی از اتحادیه اروپا برای کار مورد نظر ارسال نشود ، در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که با در خواست شما موافقت شود می توانید بعنوان نیروی کار در آن کشور مشغول به کار شوید.

 76. خزائی گفت:

  سلام
  من کارشناس ارشد مهندسی برق گرایش الکترونیک هستم نمره آیلتس 5.5 رو هم دارم 6 سال در بخش خصوصی مربوط به دریانوردی فعالیت کردم در ضمن مدرک فنی حرفه ای تعمیرات تلویزیون و همچنین قنادی (کیک و تر ساز ) رو هم دارم
  خانوم هستم و متاهل سن 32
  چه جوری میتونم واسه آلمان اقدام کنم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید که در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشور های اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 77. mohsen گفت:

  با سلام،
  با مدرک‌تحصیلی کارشناسی معماری دانشگاه ازاد
  ایا میتوان در المان ادامه تحصیل داد و هم زمان مشغول کار شد ؟
  رفتن به المان و اقامت در انجا نیاز به‌ چه مقدار سرمایه و چه شرایطی می باشد!!؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید که در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشور های اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 78. امید گفت:

  با سلام بندخ دارای 28 سال سن و وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلا میباشم . و همسر بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد با معدل بالا در دانشگاه سراسری در رشته مهندسی آب است. آیا ینده میتوانم با تحصیل مجدد در آلمان بدون آزمون وکیل شوم در آلمان؟ یا با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد میتوانم شغلی مرتبط با رشته حقوق پیدا کنم؟ بنده در حال تصیل در مقطع ارشد میباشم و با زبان آلمانی آشنایی خوبی دارم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید که در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشور های اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

  • مهرخ گفت:

   سلام همسرم پزشک عمومی43سال خودم کاردان مامایی34 سال شرایط کار و اقامت المان را میخواهم بدونم

   • آریانا پارس گفت:

    سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید که در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشور های اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 79. رها گفت:

  سلام من دارای مدرک درجه 1 نجات غریق مربیگری در جه 2 و داوری درجه 2 هستم مدت 17 سال سابق کاریی دارم با این شرایط چه کشوری میتونم برم و کار داشته باشم ممنون

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   شما باید یک موقعیت شغلی را در کشور مورد نظر پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه نیروی لازمه را جدب نکرد و در خواستی از اتحادیه اروپا برای کار مورد نظر ارسال نشود ، در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که با در خواست شما موافقت شود می توانید بعنوان نیروی کار در آن کشور مشغول به کار شوید.

 80. علي گفت:

  سلام ٣٨ سالمه فوق طراحي صنعتي از دانشگاه ازاد هستم ميخواستم بدونم شانس اقامت يا ويزاي كار از المان دارم
  سپاس

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   شما باید یک موقعیت شغلی را در کشور مورد نظر پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه نیروی لازمه را جدب نکرد و در خواستی از اتحادیه اروپا برای کار مورد نظر ارسال نشود ، در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که با در خواست شما موافقت شود می توانید بعنوان نیروی کار در آن کشور مشغول به کار شوید.

 81. آریانا پارس گفت:

  سلام
  در کشور آلمان به همراه حق کار داده نمی شود ولی در مواردی هم این حق را به همراه داده اند . مدارس در کشور آلمان رایگان می باشد

 82. علی گفت:

  سلام. بهترین راه برای اخذ اقامت دایم با مدرک دکتری مهندسی مواد چگونه است؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   شما باید یک موقعیت شغلی را در کشور مورد نظر پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه نیروی لازمه را جدب نکرد و در خواستی از اتحادیه اروپا برای کار مورد نظر ارسال نشود ، در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که با در خواست شما موافقت شود می توانید بعنوان نیروی کار در آن کشور مشغول به کار شوید.

 83. سعید گفت:

  سلام خسته نباشید ممنون که پاسخ همه رو میدید
  بنده 24 ساله و مدرک کارشنناسی نرم افزار دارم
  سابقه کاری ندارم
  به زبان انگلیسی هم مسلط هستم
  هدف من کار تو المان هستش
  پسر عمه ی من مقیم المان هست و یک شرکت کامپیوتری داره که میتونه کمکم کنه
  راهنماییم کنین بهترین راه برای من چی هست من از چه طریقی اقدام کنم
  ممنون

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   شما باید یک موقعیت شغلی را در کشور مورد نظر پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه نیروی لازمه را جدب نکرد و در خواستی از اتحادیه اروپا برای کار مورد نظر ارسال نشود ، در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که با در خواست شما موافقت شود می توانید بعنوان نیروی کار در آن کشور مشغول به کار شوید.

 84. کیمیا گفت:

  سلام.من 16سالمه و دانش اموزم.میخواستم ببینم کاری هس که من بتونم به عنوانpart time job انجام بدم؟
  پدرم هم 48سالشه و تو کارای فنی بیشتر مهارت داره و مدرک تکنسین ماشین های اداری داره. این جا زیاد کاری براش نیست.من شنیدم که تو آلمان کار های فنی موفق ترند. این درسته؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   شما باید یک موقعیت شغلی را در کشور مورد نظر پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه نیروی لازمه را جدب نکرد و در خواستی از اتحادیه اروپا برای کار مورد نظر ارسال نشود ، در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که با در خواست شما موافقت شود می توانید بعنوان نیروی کار در آن کشور مشغول به کار شوید.

 85. bahar گفت:

  سلام من خانمي متاهل و 29 ساله هستم . مدرك بين ملل درجه 1 و2 اشپزي و ليسانس معماري دارم . همسرم هم كارشون فني هست ( ليفتراك) مي خواستم ببينم مي تونيم از طريق كار براي مهاجرت به المان اقدام كنيم يا خير

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 86. مجتبی گفت:

  سلام
  من 32 سن دارم لیسانس و فوق لیسانس معماری داخلی از دانشگاه almeda university دارم دانشگاهی که در ایران نمایندگی داشته
  6 سال تجربه کاری دارم و 4 سال بیمه
  ایا با این مدرک و رزومه کاری میتوان برای کار در آلمان اقدام کرد
  لطفا راهنمایی کامل کنید

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 87. mostafa گفت:

  سلام
  با مدرک لیسانس کامپیوتر و ielts و تخصص شبکه mcitp,ccna,ccnp ایا میشه به المان برای کار مهاجرت کرد؟
  البته مدارک بین المللی سیسکو را هم میخوام بگیرم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی در این زمینه می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 88. hanieh گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من در حال حاظر دانشجوی ترم پنج بهداشت عمومی هستم و تصمیم دارم که بعد فارغ التحصیل شدن اقدام به گرفتن اقامت کاری در المان بشم اگه میشه منو راهنمایی کنید و بگین که اونجا واسه رشته ی من کار هست؟ رشته ی منو نیاز دارن یا نه؟ من دانشگاه علوم پزشکی دولتی درس میخونم اگه المان نمیشه کجا میشه؟.ممنون

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای کار در کشور آلمان نیازمند به پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان و سپس کشور های اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت درخواست شما مورد بررسی قرار می گیرد که در این صورت شانس کمی دارید راه دومی که می توان به شما معرفی کرد کارت آبی کشور آلمان می باشد که در ابتدا یک ویزای شش ماهه کار دریافت می نمایید و در این مدت فرصت دارید کار بیابید. و اگر آشنایی به زبان آلمانی ندارید شانس کمی برای این پروسه دارید.

 89. وحید گفت:

  نيکروز
  بنده دیپلم کامپیوتر هستم البته پیش دانشگاهی هم دارم میخواستم بدونم امکان تحصیل در آلمان برای من وجود دارد و همچنین اشتغال همراه تحصیل هم خیلی برایم مهم هست بنده مدرک. درجه دو نجات غریق و غواصی سطح یک و دو فنی حرفه ای وجوشکاري ولوله کشی صنعتی هم دارم میخوام بدونم کار پاره وقت همراه تحصیل چه قوانینی دارد هزینه یک سال زندگی در آلمان چقدر است .
  با سپاس

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.برای کار در کشور آلمان نیازمند به پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان و سپس کشور های اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت درخواست شما مورد بررسی قرار می گیرد که در این صورت شانس کمی دارید اما به شما توصیه می گردد ابتدا برای تحصیل در کشور آلمان اقدام نمایید سپس برای دریافت ویزای کار اقدام نمایید.زیرا دانشگاه های آلمان رایگان می باشد.و اخذ مدرک تحصیلی در المان شانس شما را برای اخذ ویزای کار بالا می برد.و هزینه یک سال زندگی در کشور آلمان سالانه 8000 تا 10000 یورو می باشد.البته شما در مقطع لیسانس 10 ساعت حق کار در هفته دارید که می توانید هزینه های زندگی خود را پوشش دهید.

 90. lili گفت:

  سلام
  من فوق دیپلم حسابداری هستم و دو مدرک آشپزی درجه یک و دو را هم دارم. 33 دارم. خانم هستم و مجرد. سابقه کار و بیمه شغلی ام حدود 12 سال میباشد. متاسفانه به زبانهای خارجی آشنایی ندارم. اما در حد متوجه شدن و پاسخهای کوتاه زبان انگلیسی را میدانم. با توجه به شرایطم لطفا به من اصلاع دهید چگونه و با چه شرایطی و برای پس از چه زمانی میتوانم به یکی از کشورهای اوروپای غربی بروم. اگر از طریق شغلی باشه خیلی بهتره. با تشکر از پاسخگویی شما

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای کار در کشور آلمان نیازمند به پیشنهاد شغلی می باشید.که در ابتدا در خواست متقاضیان کار در کشور آلمان و کشور های اتحادیه های اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی گزینش نشد درخواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.اگر هم که فردی را ندارید به شما پیشنهاد شغلی دهد می توانید برای کارت آبی آلمان که یک ویزای 6 ماه کار می باشد اقدام فرمایید که با داشتن مدرک فوق دیپلم شانس کمی در این زمینه دارید

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای کار در کشور آلمان نیازمند به پیشنهاد شغلی می باشید.که در ابتدا در خواست متقاضیان کار در کشور آلمان و کشور های اتحادیه های اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی گزینش نشد درخواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.اگر هم که فردی را ندارید به شما پیشنهاد شغلی دهد می توانید برای کارت آبی آلمان که یک ویزای 6 ماه کار می باشد اقدام فرمایید که با داشتن مدرک فوق دیپلم شانس کمی در این زمینه دارید.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای کار در کشور آلمان نیازمند به پیشنهاد شغلی می باشید.که در ابتدا در خواست متقاضیان کار در کشور آلمان و کشور های اتحادیه های اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی گزینش نشد درخواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 91. mahsa 11 گفت:

  سلام
  لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نور با معدل 15.50 هستم دارای آیلتس 6 آیا میتوانم در دانشگاههای آلمان برای ارشد ثبت نام کنم. فرزندم 16 ساله و تسلط کامل به انگلیسی دارد هزینه تحصیل در مدارس اینترنشنال آلمان حدود سالانه چقدر است؟

  • آریانا پارس گفت:

   شما برای اخذ پذیرش تحصیلی در کشور آلمان علاوه بر آیلتس 6 نیاز مند مدرک B2 زبان آلمانی می باشید.و فرزندتان نیز نیازمند مدرک B1 زبان آلمانی می باشد.

 92. داریوش گفت:

  با سلام
  من ۳۳ سالمه کارشناسی فناوری اطلاعات خوندم در کشور روسیه و متاهل هستم و یک پسر ۳ ساله دارم و خانمم هم پرستار با ۵ سال سابقه کار و استخدام رسمی و آلمانی هم بلدم واسه کار چطور اقدام کنم ؟ اصلان دنبال چه نوع ویزای باید اقدام کنم ؟ بهترین راه برای اخذ ویزا کدومه ؟ راستی شرایط مالیمم هم زیاد خوب نیست خودم هم ۴ ساله سابقه کار دارم …ممنونم راهنمایی کنید..

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند به پیشنهاد شغلی می باشید که روند آن به این شکل است که پس از آگهی شغل در اتحادیه اروپا و نبودن فرد متقاضی کارفرما قادر خواهد بود که خارج ار اتحادیه اروپا نیرو بگیرد که با توجه به این توضیحات شانس شما در این پروسه کم می باشد.ولی شما راه های دیگری برای انجام این کار دارید که به شما توصیه می کنیم مطالب مربوط به کارت آبی کشور آلمان و تحصیل در آلمان را مطالعه فرمایید.

 93. فرشید گفت:

  سلام.
  بنده در زمینه باریستایی (کافی من) فعالیت دارم و دارای مدرک کاردانی و مدرک کافی شاپ از سازمان گردشگری میباشم مایل به کار در کشور آلمان میباشم لطفا راهنمایی کنین.در ضمن مدرک شرکت در مسابقات ایران را هم دارم،
  .با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 94. محسن گفت:

  سلام
  من دیدگاهم رو اردیبهشت ماه گذاشتم واسه سایت شما اما هنوز هیج جوابی ندادید.
  دوباره می نویسم ،جواب بدید دیگه

  لیسانس IT دارم، سربازی هم رفتم ، مجردم، کار و رشته تخصصی من طلا سازی و تعمیرات جواهرات و آبکاری، البته مدرک بین المللی از فنی و حرفه ای در رابطه با کارم هم دارم، من می تونم با این تخصص و کار در آلمان اقامت بگیرم،لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.با عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 95. یاسر گفت:

  سلام
  من لیسانس عمران از دانشگاه آزاد دارم ، متاهل هستم و 33 سالمه و 10 سال سابقه کار در پروژه های عمرانی و راه سازی دارم ، مسلط به نرم افزار اتوکد هستم ،عضو نظام مهندسی ساختمان و دارای پروانه پایه 3 نظارت نیز می باشم.ضمنا به نقشه برداری با دوربین های توتال نیز مسلطم .آیا امکان گرفتن ویزای کار در آلمان برام وجود داره؟؟

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   شما باید یک موقعیت شغلی را در کشور مورد نظر پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه نیروی لازمه را جدب نکرد و در خواستی از اتحادیه اروپا برای کار مورد نظر ارسال نشود ، در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که با در خواست شما موافقت شود می توانید بعنوان نیروی کار در آن کشور مشغول به کار شوید.

 96. پپر گفت:

  سلام، من میخوام از طریق ویزا تحصیلی برم المان. شوهرم قراره چند ماه بعد بیاد اونجا. می خواستم بدونم اون وقتی بیاد اجازه کار داره؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.همسرتان برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشد.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست همسر شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 97. shm گفت:

  سلام. کارشناسی عمران را از دانشگاه دولتی و ارشد عمران را از دانشگاه آزاد گرفتم. آشنایی توسطی به زبان انگلیسی دارم و در حال فراگیری بیشتر هستم.7سال سابقه کار در زمینه طراحی پل دارم. خواستم بدونم می تونم در آلمان یا کشورهایی مثل دانمارک یا هلند کار پیدا کنم؟ممنون.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 98. mona گفت:

  سلام
  من مدرک کارشناسی معماری دانشگاه آزاد دارم و کارشناسی ارشد معماری از غیرانتفاعی نوشهر. 27 ساله هستم . شرایط برای من چه طور خواهد بود ؟
  ممنون

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   در صورت داشتن پیشنهاد شغلی و در صورت قبولی در خواست شما می توانید بعنوان نیروک کار وارد کشور آلمان شوید.در صورتی که آشنایی به زبان آلمانی داشته باشید می توانید ویزای 6 ماهه برای پیدا کردن کار اقدام کنید.برای اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه در ارتباط باشید

 99. محمد گفت:

  با عرض سلام خدمت شما
  اینجانب 32 ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیک-طراحی کاربردی از دانشگاه آزاد با معدل 18.5 هستم. به زبان انگلیسی تسلط نسبتا خوبی دارم. تعدادی مقاله ثبت شده در داخل و خارج از ایران دارم و در حال تهیه مقالات isi می باشم. همچنین سابقه کار حدودا 1 سال در رابطه با صنایع فولاد و 7 سال سابقه کار در نفت دارم. برای مهاجرت به یکی از سه کشور امریکا، کانادا یا آلمان قصد دارم اقدام کنم. با توجه به شرایطم، کدام کشور و کدام نحوه اقدام (کار یا تحصیل) را پیشنهاد می دهید.
  با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام واحترام
   با توجه به شرایط شما در صورت داشتن مدرک زبان آلمانی یا آشنایی به این زبان می توانید ویزای 6 ماهه جستجو کار در کشور آلمان کسب کنید و در صورتی که مدرک زبان انگلیسی داشته باشید بصورت تحصیلی وارد کشور آلمان شوید

 100. مازیار گفت:

  با سلام و احترام

  بنده 33 ساله و مجرد ، دارای مدرک لیسانس کامپیوتر و نزدیک به 8 سال سابقه کار دارم . با توجه به اینکه در کشور آلمان بستگانی دارم که میتونند برام کار پیدا کنند چطور میتونم ویزای کاری رو بگیرم و چقدر زمان میبره ؟ البته زبان بلد نیستم .

  با تشکر از راهنماییتون .

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام و احترام
   در صورتی که فرصت شغلی داشته باشید، می توانید برای آن درخواست داده و در صورت قبولی درخواست ، شما به عنوان نیروی کار وارد کشور آلمان شده و پس از 3 سال اقامت دائم این کشور را کسب کنید

 101. محمد گفت:

  سلام
  من لیسانس برق قدرت دانشگاه ازاد دارم.سابقه کار تست و راه اندازی پستهای فشار قوی ونیروگاهها.به نرم افزارهای رله های siemens وABB که ساخت المان هستند مسلطم.در حال حاضر در یک شرکت معتبر نگهداری و تعمیرات شبکه برق فشار قوی استانهای تهران البرز و قم (برق منطقه ای تهران)به عنوان کارشناس رلیاژ(کارشناس حفاظت و کنترل )مشغول به کارم..گواهینامه های اموزشی ضمن خدمت دارم.به تست کلیه رله های حفاظتی هم مسلطم.کار طراحی در بخش حفاظت و کنترل هم میکنم.
  میشه واسه کار راهنماییم کنید
  ممنون

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   با توجه به شرایط خوب شما ، شانس بالایی برای کار در کشور آلمان دارید. شما از دو روش می توانید اقدام کنید
   در حالت اول تسلط به زبان آلمانی داشته باشید و بمدت 6 ماه در کشور آلمان بدنبال کار بگردید
   حالت دوم از ایران بدنبال یک موقعیت شغلی بگردید.
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه در ارتباط باشید

 102. حامد رضازاده گفت:

  با سلام.
  من مدرک کارشناسی ارشد عمران از دانشگاه دولتی دارم. اما قصد ادامه تحصیل و دریافت یک مدرک فوق لیسانس جدید و تغییر رشته به شهرسازی یا دکوراسیون داخلی دارم. توی پاسخ هاتون دیدم که برای موردی گفته بودین تغییر رشته از صنایع به دکوراسیون داخلی مقدور نیست. آیا این موضوع برای تمام رشته هاست یا امکان تغییر رشته بین رشته های مربوطه، تحت شرایطی مقدور و ممکنه؟
  و سوال بسیار مهمتر اینکه برای تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان در آلمان، آیا فقط مدرک زبان انگلیسی کافی است برای گرفتن ویزای تحصیلی؟ شنیده شده که حتا اگر دانشگاه انگلیسی زبان باشه، سفارت آلمان مدرک زبان آلمانی هم میخواد از متقاضی. این صحیح هست؟ من مدرک ielts دارم. آیا مدرک آلمانی هم لازم هست؟
  برای شخصی با شرایط من راه ساده تر برای ورود به آلمان ویزای تحصیلی هست یا ویزای کار؟
  30 ساله هستم و 7 سال سابقه کار دارم.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   با توجه به شرایط شما امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی شهرسازی و دکوراسیون داخلی برای شما مغدور می باشد. با توجه به قوانین جدید کشور آلمان برای اخذ ویزا نیازمند مدرک زبان آلمانی در سطح ابتدایی می باشید.بهترین روش از طریق تحصیل می باشد و در صورت پیدا کردن کار می توانید ویزای تحصیلی را به ویزای کار تبدیل کنید

 103. آرش گفت:

  سلام
  من لیسانس نفت دارم ، نیمی از دوره آیلتس را گذروندم و ب دنبال گرفتن مدرک آیلتس هستم ، در حال حاظر در صنعت نفت مشغول به کار هستم و تا الان هفت سال سابقه کار مرتبط در صنعت نفت دارم ، 30 ساله هستم و مجرد ، 20000$ سرمایه بانکی دارم ، می خواستم برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد در کشور آلمان اقدام کنم و بعد از مدتی که ارشد رو گرفتم برای کار مرتبط با تخصصم در آلمان اقدام کنم
  می خواستم بپرسم آیا ممکن هست که من به این دو هدفم برسم یا خیر ؟
  چطور باید اقدام کنم و از کجا شروع کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید .
  تشکر

 104. سجاد غلامی گفت:

  با سلام.من فوق دیپلم حسابداری هستم،در رشته اسکلت ساختمان ورشته ام دی اف مدرک دارم ،کار فعلی من دکوراسیون ساختمان است،پسر پنج ساله دارم،خودم وهمسرم سی ساله هستیم ،قصد کار دارم،لطفا راهنمایی کنید که کدام کشور راحت میتوانم بروم .

 105. امیر گفت:

  سلام
  اینجانب 33 سال دارم و دارای مدرک speditionskaufmann از berufsschule Munchen هستم با سابقه ی کاری از سال جولای 2002 تا آخر آگوست 2006 در آلمان در یک شرکت حمل و نقل و از سال 2008 تا کنون در ایران در یک شرکت حمل و نقل در ایران.
  آیا امکانی جهت دریافت اجازه کار و یا تحصیل در آلمان برای اینجانب وجود دارد؟

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   با توجه به شرایط شما ، شانس بالایی برای ویزای کار در کشور آلمان را دارا می باشید. شما هم برای بلو کارت آلمان می توانید اقدام کنید و هم برای ویزای کار
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه در ارتباط باشید

 106. نسرین گفت:

  سلام
  من دو روز پیش هم سوال پرسیدم اما جوابی برایم در سایتتان نگذاشتید.
  سوالی داشتم. من 28 سال دارم و فوق لیسانس مهندسی متالورژی دانشگاه تهران، الانم دانشجوی دکترا.
  قصد دارم برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم. منتها ترجیحاً از طریق کار، نه ادامه تحصیل.
  سابقه سفر به آلمان رو هم دارم.
  آیا امیدی به پیدا کردن شغل واسه من هست؟ یا دنبال ادامه تحصیل باشم؟ و شرکت شما چه راهکارهایی در این زمینه داره؟
  متشکرم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   با توجه به شرایط شما اگر بخواهید برای کار در این کشور اقدام کنید یا باید دانش زبان آلمانی داشته باشید و به مدت 6 ماه وارد کشور آلمان شده و بدنبال کار بگردید یا از ایران بدنبال یک فرصت شغلی گشته و برای کار مورد نظر در خواست دهید.
   برای ویزای تحصیلی نیازمند مدرک زبان می باشید و در صورت داشتن مدرک زبان می توانید برای ادامه تحصیل در این کشور اقدام کنید.

 107. نسرین گفت:

  با سلام
  من فوق لیسانس مهندسی متالورژی از یکی از دانشگاه های معتبر تهران هستم و الان سال اول دکترا در این رشته، 28 سالمه و سابقه سفر به آلمان رو دارم. قصد مهاجرت به آلمان رو دارم، اما ترجیحا از طریق پیدا کردن شغل، نه ادامه تحصیل. یعنی ترجیح می دم دکترا رو دیگه ادامه ندم. می خواستم بدونم امکان مهاجرت از این طریق برای من هست؟ و آیا موسسه شما در خصوص کاریابی کمکی می تونه به من کنه؟
  با سپاس

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   برای مهاجرت از طریق کار باید فرصت شغلی پیدا کرده و برای آن در خواست داده، در صورتی که به مدت 3 ماه نیروی کار لازمه را جذب نکردند و این نیروی کار در اتحادیه اروپا هم نبود در آن صورت درخواست شما مورد بررسی قرار می گیرد

 108. محم امین جریر گفت:

  من دارای مدر ک کارشناسی ریاضی و کارشناسی ارشد مدیریت هستم . همچنین همسرم کارشناسی ارشد شیمی داره . به نظر شما ایا امکان اخذ بلو کارت واسمون هست؟

 109. نوید شادمانفر گفت:

  ..سلام….برای گرفتن بلوکارت باید با کجا تماس بگیرم؟؟؟؟همچنین کل هزینه ی تقریبی اعم از هزینه ی ویزا واخذ بلو کارت و جذب شدن به یه شغل در المان چقدر هستش وچقدر باید همراه داشته باشم به عنوان هزینه ی اولیه که زندگیمو اونجا بچرخونم؟؟؟؟بسیار متشکرم از اطلاعات مفیدی که دراختیارم قرار میدین.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای اخذ بلو کارت باید آشنایی به زبان آلمانی را ذاشته باشید زیرا در 6 ماه که بدنبال کار می گردید توانایی پیدا کردن کار را داشته باشید.هزینه 6 ماه زندگی در کشور آلمان خدود 6 هزار دلار می باشد.برای اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه در ارتباط باشید

 110. هادی نریمانی گفت:

  با سلام
  من مدرک فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه ازاد تبریز دارم دارای ۲ اختراع در زمینه برق و الکترونیک هستم دارای سه سال سابقه کار و در حدود پنجاه هزار دلار هم سرمایه دارم به نظر شما من میتونم با این شرایط اقامت دائم المان رو بگیرم
  با این شرایط امکان گرفتن اقامت دائم کدام کشور ها برای من ممکن است
  با تشکر از راهنمایی شما

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   شما برای اقامت دائم یک کشور نیازمند سرمایه گذاری در این کشور می باشید و پس از سه سال کار در این کشور می توانید اقامت این کشور را کسب کنید. برای شرایط کاری باید آشنایی به زبان آلمانی داشته باشید تا بتوانید در فرصت 6 ماهه کار مورد نظر را پیدا منید

 111. هادی گفت:

  سلام من مدرک کارشناسی ارشد برق قدرت از دانشگاه ازاد تبریز دارم ۲ تا هم اختراع ثبت شده دارم سابقه کاری ۳ ساله هم دارم به زبان انگلیسی هم مسلط هستم سرمایه چندانی ندام به نظر شما من میتونم بلو کارت بگیرم با این شرایط اقامت دایم کدوم کشور رو میتونم بگیرم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   امکان اخذ بلو کارت برای شما میسر می باشد ، فقط نیازمند آشنایی به زبان آلمانی می باشید که شرایط بهتری را برای پیدا کردن کار در کشور آلمان را داشته باشید و شانس بیشتری برای اخذ این ویزا را برای شما محیا می کند.

 112. نوید شادمانفر گفت:

  سلام وقت بخیر.من لیسانس مهندسی هوافضا رو دارم و مدرک بازرسی جوش A.S.N.Tامریکا ومدرکRFTCتستهای غیرمخرب اسپانیا رو دارم.همچنین مدرک نرم افزار طراحی کتیا از سازمان فنی حرفه ای کشور رو دارا هستم.زبان انگلیسیم خوب بوده و درصدد گرفتن مدرک تافل هستم.علاقه ی شدیدی به کار در کشور المان هستم ولی هیچی از قوانین کار و ویزا واقامت وسایر اطلاعات ازالمان دردستم نیست ونمیدونم اصلا چطوری میشه برای کار به المان سفر کرد.خیلی ممنون میشم اگه بنده رو در این زمینه راهنمایی بفرمایین.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام وقت بخیر
   با توجه به مدرک کارشناسی شما می توانید برای بلو کارت المان اقدام بفرمایید.

 113. مسعود صدری گفت:

  با سلام من لیسانس معماری دارم ولی ده سال سابقه در ساخت وطراحی سازه ها وبدنه های صنعت خودرو سازی با نرم افزارهای CATIA -INENTOR -MAYA-V-RAY , ودارای مدرک ICS کانادا در طراحی ساختمان را نیز دارا بوده ومیخاهم هم برای کار زندگی وازدواج برای همیشه از ایران بروم ایا میتوانید کمک به بنده نمایید

  • آریانا پارس گفت:

   باسلام
   شما می توانید هم از طریق تحصیل و هم از طریق کاری اقدام بفرمایید. برای گرفتن اطلاعات بیشتر شما میتوانید با مشاورهای ما تماس بگیرید.

 114. ایمان گفت:

  با سلام و احترام.
  احتراما من ایمان هستم 29 ساله.
  دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق – الکترونیک از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران هستم.
  میتونم برای اخذ ویزای کار و تحصیل در آلمان اقدام کنم؟
  مدرک زبان رو دارم میگیرم.
  دو مقاله (ISI) هم دارم.
  با تشکر و سپاس فراوان.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 115. kami گفت:

  سلام…..
  من ۲۶ سالمه دیپلم دارم رشته pc و تو زمینه معماری به صورت ازاد کار می کنم و پیمانکار سنگ نما که تو کارم حرفه ای هستم
  الان هم تو المان یه دعوت نامه کاری یه اقا می خواد برام بفرسته که برم اونجا ساختمانش رو نما کنم…
  ماتسفانه مدرک معتبر هم تو زمینه کاریم ندارم…هرچند که تو کارم استاد هستم مدرک درجه دو سنگ کاری فقط دارم
  برا اقامت اونجا باید چه کار کنم تا قبل از اینکه اعتبار نامه ویزام تموم شه(۳ ماهه هست)
  یه سوال دیگه چند درصد از دستمزد کارم رو باید مالیات بپردازم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   این فرد باید کار مورد نظر خود را آگهی کند و در صورتی که نیروی کاری را مشغول به کار نکرد از شما استفاده کند.برای اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه در ارتباط باشید

 116. پارسیم گفت:

  با سلام خدمت دوستان گرامی هر سایتی میرم جواب نمیدن امیدوارم این سایت جوابمو بده من میخواستم برم المان یه تریلی بخرم و باهاش کار کنم ایا اقامت کاری به من میدهند یا نه؟

  با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   امکان چنین کاری میسر نمی باشد و شما نمی توانید از این طریق اقامت این کشور را بگیرید

 117. سلام درزمینه کار دکوراسیون داخلی فعالیت میکنم از ابتدای طرح تاانتهای اجرا آیا در این زمینه درآلمان برای من امکان شغل هست لطفا راهنمایی کنید؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 118. النا گفت:

  من دیپلم ندارم اما 23 سالمه و کار تاتر کردم ولی در مجتمع فنی تهران رشته طراحی دکوراسیون داخلی خوندم
  و تافل دارم میخواستم ببینم کدوم کشور بهم ویزای کاری یا تحصیل با هزینه کم میدن ؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 119. mina گفت:

  با سلام من لیسانس پرستاری از دانشگاه شیراز دارم و 6 سال سابقه کار مرتبط.
  درصورت داشتن پیشنهاد کار از المان تا چه سطحی باید زبان آلمانی بخونم و چه مدرکی مورد نیاز هست.
  با تشکر از راهنمایی شما

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.و باید به زبان آلمانی مسلط باشید

 120. رضا گفت:

  سلام
  من فوق دیپلم رشته فوریتهای پزشکی با سابقه3سال کار در اورژانس بیمارستان را دارم من تقاضای کار در بیمارستان المان را دارم و داری مدرک زبان انگلیسی هستم آیا این مدرک را کشور آلمان پذیرش میکند .

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.برای کار در کشور آلمان باید تسلط به زبان المانی داشته باشیم.

   • مهدی گفت:

    با سلام ایا برای کاردان فوریتهای پزشکی در کشور المان با داشتن مدرک زبان المانی امکان اشتغال هست؟

    • آریانا پارس گفت:

     سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 121. محمد گفت:

  با سلام
  ممنون از پاسخگویی شما
  سقف مجاز ساعت کاری در آلمان برای دانشجوی مقطع دکتری چند ساعت است؟
  برای تحصیل در مقطع دکتری،مدرک ارشد عمران سازه دانشگاه آزاد تهران جنوب مورد تایید آلمان است؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   دانشگاه تهران جنوب از دانشگاه های مورد تایید کشور آلمان میباشد.
   در مقطع دکتری شما در هفته 30 ساعت حق کار دانشجویی دارید

 122. محمدی گفت:

  با سلام
  هزینه تحصیل مقطع دکتری در دانشگاه های آلمان چقدر است؟
  حدود سایرهزینه ها چقدر است؟
  آیا امکان کار در حین تحصیل وجود دارد؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   هزینه ی تحصیل در کشور آلمان ناچیز است
   در مقطع دکتری شما میتوانید از 30 ساعت حق کار خود استفاده کنید

 123. ترکان گفت:

  سوال قبلی من این بود:من فوق لیسانس جامعه شناسی از دانشگاه دولتی دارم . چند کتاب در حوزه ادبیات منتشر کرده م و برگزیده جوایز ادبی زیادی در کشورمون بوده م . در خارج از کشور هم در همایش ها و سمینارها برنامه داشته م . مدیر روابط عمومی یه تشکل اقتصادی قدیمی تو کشور هستم و سردبیر یه نشریه صنعتی . مدرک زبان ندارم . برای کار چه کشوری رو بهم پیشنهاد می کنید ؟ برای کار و تحصیل تو مقطع دکترا چه کشوری رو بهم پیشنهاد می کنید . امکانات مالیم ضعیفه .

  سوال فعلیم اینه :میشه راهنماییم کنید اون پارامترهایی که فرمودید چی ها هستن ؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   مهمترین نکته در پذیرش در مقطع دکترا این هست که شما بتونید بروی یک طرح تحقیق مشخص نظر یک استاد دانشگاه رو جلب کنید و البته شما اگر در کشوری غیر انگلیسی زبان تمایل به تحصیل دارید با توجه به رشته شما می بایست زبان رسمی کشور را هم یاد بگیرید

 124. محمد گفت:

  هزینه تحصیل مقطع دکتری در آلمان چقدر است؟
  آیا امکان کار و کسب درآمد همزمان با تحصیل وجود دارد؟
  در صورت مثبت بودن سوال اخیر،حدود درآمد چقدر است؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   دانشگاه های آلمان یا به صورت کلی رایگان هستند و یا هزینه هایی کمتر از سالیانه 1000 یورو دریافت میکنند.
   امکان کار دانشجویی همزمان با تحصیل برای شما وجود داره .
   و به ازای هر ساعت شما میتونید در آمدی حدود 12 یور به دست بیارید

 125. فاطمه گفت:

  با سلام،32 سال سن دارم و از دانشگاه فرودوسی مشهد دارای مدرک ارشد ایمونولوژی هستم
  آیا امکان ادامه تحصیلم در مقطع دکتری وجود دارد؟
  در هنگام تحصیل امکان کار و درآمد چطور؟
  برای تحصیل حتماً نیاز به مدرک زبان آلمانی است یا اینکه آیلتس هم مورد قبول است؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   امکان کار دانشجویی همزمان با تحصیل برای شما وجود داره و به ازای هر ساعت شما میتونید در آمدی حدود ۱۲ یورو به دست بیارید و تحصیل در مقطع فوق به هر دو زبان آلمانی و انگلیسی ممکن هست

 126. Mandana گفت:

  استفاده از پناهندگی در کشور آلمان جهت گرفتن اقامت دائم برای ی خانواده سه نفره مناسب است یا نه؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   موسسه ما خدماتی در اخذ اقامت از طریق پناهندگی ارائه نمیکنه

 127. محمد گفت:

  با سلام
  36 سال سن دارم ، فوق لیسانس عمران – سازه از دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب با معدل 16 می باشم. برای اخذ مدرک زبان شروع کرده ام. آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری و کار در آلمان برای بنده میسر است.
  ضمنا دارای 10 سال سابقه کار در پروژه های عمرانی، 3 سال تدریس در دانشگاه و تالیف چند عنوان کتاب نیز می باشم
  در سال 1385 نیز در آزمون دکتری دانشگاه آزاد ، رتبه 9 را کسب کرده ام

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   با توجه به شرایط مناسب شما در صورت داشتن مدرک زبان می توانید برای کشور آلمان در مقطع دکترا اقدام نمائید.

 128. مجید گفت:

  با سلام
  رشته ی تحصیلی من سازه های چوبی(طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و….) است
  7 سال سابقه کار مرتبط با رشتم که 4 سال با مدرک
  زبان(ضعیف)
  سوال : من میخوام فقط از طریق کار اقدام کنم نه از طریق دانشجویی و فقط در کشور آلمان.
  یه سری اطلاعات دارم در مورد نحوه یارزیابی مدارک تحصیلی در آلمان و پیدا کردن شغل.اما ممنون میشم منو بیشتر راهنمایی کنید و اگر راهی هست من از طریق موسسه شما اقدام کنم.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای اخذ ویزای کار باید حتما از کشور آلمان دعوت نامه کاری داشته باشید ولی در رابطه با ارزیابی مدارک دقیقا یک مطلب با همین نام در وب سایت ما وجود داره

 129. ترکان گفت:

  من فوق لیسانس جامعه شناسی از دانشگاه دولتی دارم . چند کتاب در حوزه ادبیات منتشر کرده م و برگزیده جوایز ادبی زیادی در کشورمون بوده م . در خارج از کشور هم در همایش ها و سمینارها برنامه داشته م . مدیر روابط عمومی یه تشکل اقتصادی قدیمی تو کشور هستم و سردبیر یه نشریه صنعتی . مدرک زبان ندارم . برای کار چه کشوری رو بهم پیشنهاد می کنید ؟ برای کار و تحصیل تو مقطع دکترا چه کشوری رو بهم پیشنهاد می کنید . امکانات مالیم ضعیفه .

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای مهاجرت کاری باید پیشنهاد کار داشته باشید ولی شما امکان تحصیل در مقطع دکترا رو دارید و شانس شما بستگی به پارامتر های زیادی داره

 130. محسن گفت:

  سلام
  لیسانس IT دارم، سربازی هم رفتم ، مجردم، کار و رشته تخصصی من طلا سازی و تعمیرات جواهرات و آبکاری، البته مدرک بین المللی از فنی و حرفه ای در رابطه با کارم هم دارم، من می تونم با این تخصص و کار در آلمان اقامت بگیرم،لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 131. جواد گفت:

  با سلام
  اینجانب دیپلم ساخت و تولید ار هنرستان فنی و حرفه ای و فوق دیپلم ساخت و تولید از دانشگاه سراسری و لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد و مسلط به نرم افزار های catia , solid work هستم و در حال حاضر دارم آلمانی میخونم آیا شرایط کار یا تحصیل واسم وجود داره ؟ با تشکر فراوان

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 132. میثم گفت:

  سلام من دانشجوی لیسانس رشته برق با 12 سال سابقه کار مرتبط مجرد واشنایی با انواع برنامه برق شانسی برای کار دارم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 133. کوروش گفت:

  سلام
  در مقطع ارشد رشته مهندس صنایع باگرایش مدیریت سیستم وبهره وری از دانشگاه آزاد مدرک گرفتم.متاهل هستم و حدود 16 سال سابقه کار دارم.
  برای کار یا اقامت در آلمان مناسب ترین راه حل اگر خانواده همراهم باشند چیست و چقدر زمان لازم دارد؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام در صورتي كه پيشنهاد كاري وجود داشته باشه اقدام از طريق ويزاي كاري بيشترين شانس رو داره ولي اگر در خال حاضر پيشنهاد كاري وجود نداره ميتونيد براي پذيرش تحصيلي اقدام كنيد

 134. نسیم گفت:

  با سلام
  من مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تبریز و کارشناسی از دانشگاه تهران در رشته مهندسی عمران دارم 37 سالمه و 10سال سابقه کار در زمینه نفت و گاز دارم همسرم کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه سراسری است و 39 سال با 12 سال سابقه کاریک پسر 4 ساله دارم اگر لطف کنید به سوالات زیر جواب دهید ممنون می شوم
  آیا با توجه به سن وسابقه کار ما امکان پیدا کردن کار در آلمان وجود دارد (ویزای کاری)
  برای ویزای تحصیلی باید چکار کنیم با توجه به اینکه زبانم در حد آیلتس 5.5 است
  آیا اگر من درس بخونم همسرم می تونه کار کنه
  مقدار پولی که باید با خود ببریم چقدر است
  هزینه مهد کودک و مدرسه پسرمون چقدر است
  با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   سلام برای اخذ ویزای تحصیلی باید در قدم اول مدارکتون رو برای پذیرش تحصیلی ارسال کنید.
   اجازه کار همسرتون بستگی به شهری داره که شما در ان ساکن میشید.
   معمولا همراه داشتن حداقل 4000 دلار توصیه میشه.
   و تحصیلات برای فرزندان شما رایگان هست.

 135. مرضیه گفت:

  با سلام
  من دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته تکثیر و پرورش میگو از دانشگاه دولتی(خلیج فارس بوشهر) هستم.من می خواستم برای کار در آلمان اقدام کنم.با این شرایطی که من دارم آیا امکانش برای من هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 136. هانی گفت:

  با سلام . من دانشجوی ارش ریاضی کاربردی هستم و قصد تحصیل و یا کار را در کشور المان دارم . زبانم خیلی خوب نیس و میخوام بدونم برای ادامه تحصیل یا کار در المان یادگیری زبان انگلیسی بهتر است یا زبان المانی ؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشید.در ابتدا در خواست متقاضیان کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد و باید به زبان المانی تسلط داشته باشید.

 137. mahtab گفت:

  سلام من دانشجوی ارشد زبانشناسی هستم و می خواهم پذیرش تحصیلی برای دانشگاه های آلمان بگیرم مدرک لیسانسم مترجمی زبان آلمانی است و 5 ترم هم در موسسه گوته گذرانده ام من دو فرزند 12 و 15 ساله دارم که میخواهم آنها را با خود به آلمان ببرم می خواستم بپرسم آیا امکان دارد که فرزندانم در کنارم باشند و در آنجا به مدرسه بروند؟؟؟؟؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام در صورت موفقيت شما در اخذ ويزاي تحصيلي امكان بردن همراه براي شما ممكن خواهد بود و تحصيلات در مدارس دولتي المان براي ايشان رايگان هست

 138. کاظم گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  ترم 5 کارشناسی تربیت بدنی هستم 2 ترم بعد تموم میکنم معدل حدود 17/5
  سابقه 7_8 سال حضور در لیگ یک و دو فوتبال بزرگسالان
  25 سالم هست.مجردم
  وضعیت زبان انگلیسیم خوبه ولی امتحان تافل یا ایلتس ندادم هنوز در حده 4_5 ایلتس حدودا
  برای ادامه تحصیل و همچنین ادامه زندگی ورزشی حرفه ایم قصد مهاجرت به المان رو دارم
  ایا امکان گرفتن فاند یا بورسیه در مقطع ارشد وجود دارد؟
  و با توجه به این که دانشجوها در المان فقط ساعات محدودی رو میتونن کار کنن ایا من میتونم به فوتبالم به طور حرفه ای ادامه بدم؟
  در ضمن من یک دوست بسیار صمیمی در دوسلدورف المان دارم که همه جوره حاضره کمکم کنه.ممنون میشم سریعترین راه وصلاح ترین راه رو بهم معرفی کنید
  20000 $ هم موجودی بانکی

  • آریانا پارس گفت:

   سلام شانس اخذ بورسيه در كشور المان در مقطع ارشد وجود نداره ولي با توجه به اينكه تحصيل در المان رايگان هست با توجه به موجودي حسابي كه فرموديد به راحتي ميتونيد بعد از اخذ پذيرش هزينه هاي زندگيتون رو پرداخت كنيد

 139. مرتضی گفت:

  من 28 سالمه مدرک نصب دوربین های مداربسته رو از موسسه فنی حرفه ای گرفتم کارمم در همین رابطه است می خواستم بدونم میتونم واسه کار به آلمان برم لطفا راهنمایی کنید.

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   برای کار کردن در کشور آلمان نیازمند مدرک تحصیلی می باشید.در صورتی که کارفرمایی در این کشور داشته باشید می توانید بدون مدرک تحصیلی این کار را انجام دهید.

 140. پیمان گفت:

  با سلام من فوق لیسانس علوم آمایشگاهی 34 ساله و همسرم پرستاره.با سابقه کاری بیشتر از 7 سال.مدرک زبان فعلا نداریم.اما میتوانیم هزینه های یکسال را تامین کنیم.بنظر شما شرایط کار در آلمان را داریم؟ممنون

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   در صورت آشنایی به زبان آلمانی می توانید ویزای 6 ماهه کشور آلمان را کسب کنید و در این کشور بدنبال کار بگردید و در صورت پیدا کردن کار مورد نظر تبدیل کنید

 141. ساسان گفت:

  با سلام.من دانشجوی ترم آخر دانشجوی برق از دانشگاه دولتی هستم.برای ویزای تحصیلی آلمان،آیا نیاز به پول هست؟دوستی میگفت 8هزار یورو.درسته؟
  برای گرفتن ویزای کار کدوم کشورو پیشنهاد میدید،آلمان یا کانادا یا آمریکا؟

 142. علی گفت:

  با سلام
  من مدرک مهندسی الکترونیک از دانشگاه آزاد با معدل 13 دارم
  زبان انگلیسی هم در حد خوب بلدم ولی آلمانی بلد نیستم
  میخواستم بدونم دانشگاههای آلمان برای پذیرش شرط معدل دارند یا نه ؟؟
  و اینکه بهتره برای دانشگاههای انگلیسی زبان اقدام کنم یا آلمانی زبان ؟؟؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام چيزي به اسم شرط معدل در المان وجود نداره ولي افرادي كه شرايط علمي بهتري دارند از شانس بيشتري هم برخوردارند

 143. ساناز گفت:

  سلام .من دانشجو ترم 5 اتاق عمل دانشگاه دولتی هستم 1ترم دیگه تمام میشم معدلم بالای 16 است ولی مدرک زبان ندارم میخواستم راجع به کار در خارج از کشور منو راهنمایی کنید.بدون پشتوانه مالی میتوانم تو این رشته در خارج از کشور کار کنم ؟ با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   سلام تقزيبا همه ي كشور هاي دنيا براي صدور ويزاي تحصيلي حتما نياز به مدركي دال بر اينكه حداقل يكسال ميتونيد هزينه هاي خودتون رو تامين كنيد نياز دارن

 144. فرشاد گفت:

  با سلام
  من مجرد هستم و 27 ساله دیپلم کامپیوترم و بیش از 10 ساله به شغل تعمیرات تخصصی کامپیوتروگوشی مشغولم
  از چه راهی میتونم برم به آلمان برای کار و اقامت
  ممنون

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   با توجه به شرایط شما شانس بسیار پائینی برای ویزای کار کشور آلمان را دارید

 145. علیرضا گفت:

  با سلام
  من 18 ساله هستم سال بعد هم کنکور دارم به زبان انگلیسی هم تا حدود زیادی مسلط هستم میخواستم بدونم امکان ادامه تحصیل برای مقطع لیسناس برای من وجود داره؟
  از نظر اقتصادی هم متوسط محسوب میشویم
  با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   برای ادامه تحصیل در کشور آلمان نیازمند مدرک زبان آلمانی می باشید

 146. Arash گفت:

  با سلام
  من لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد دارم 25 سالمه و مجردم آیا میتوان برای آلمان اقدام کرد…
  با سپاس

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   با دانستن زبان آلمانی و داشتن مدرک آن میتوانید شانس زیادی برای کار در آلمان داشته باشید

 147. مجید گفت:

  با سلام آیا با داشتن 14 سال سابقه لکوموتیورانی و گواهینامه پایه یک و مدرک کاردانی it می توان برای آلمان اقدام کرد .

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   برای کار کردن در کشور آلمان نیازمند مدرک دانشگاهی می باشید ولی با توجه به رزومه شما می توانید برای کشور آفریقای جنوبی اقدام نمائید

 148. علی گفت:

  با سلام ، من دارای مدرک لیسانس نرم افزار با معدل ۱۳ از دانشگاه غیر انتفاعی هستم. ایا میشود برای ویزای تحصیلی آلمان اقدام کرد ؟ و اینکه با ۲۰ ساعت کار در جایی مانند رستوران میتوان از پس مخارج ماهانه زندگی برآمد؟ (با توجه به فرموده خودتون ماهانه ۱۰۰۰ دلار) با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   در صورت داشتن مدرک زبان می توانید برای دانشگاه های کشور آلمان اقدام فرمائید.با توجه به 20 ساعت حق کار بیش از نیمی از هطینه های خود را می توانید پوشش دهید

 149. میلاد گفت:

  سلام…..کشور آفریقای جنوبی//..؟؟؟؟؟؟چکااری اونجا انجام بدم؟؟؟؟؟؟میشه دقیق راهنماییم کنید؟؟؟؟؟نمیشه تو دبی با چنین شرایطی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوب تری دی مکس هم دارم یاد میگیرم…..ممنون

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   کشور آفریقای جنوبی مستعمره انگلستان می باشد و شرایط بسیار خوبی در این کشور حاکم است. پس از 3 تا 5 سال کار کردن در این کشور اقامت این کشور را کسب می کنید.کار انجام شده مرتبط با رشته شما می باشد.برای اطلاعات بیشتر با تلفن های موسسه تماس حاصل فرمائید

 150. دانیال گفت:

  سلام.من لیسانس حسابداری دارم.الان هم دارم تافل میگیرم.ایا میتونم امیدی به مهاجرت به المان از طریق کار داشته باشم؟؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   با توجه به شرایط شما شانس پائینی برای پیدا کردن کار در کشور آلمان را دارا می باشید.

 151. میلاد گفت:

  سلام…من لیسانس معماری دارم..28 سالمه ..مجردم.نرم افزار اتو کد رو مسلطم….مدرک زبان ندارم….اشنایی کمی با زبان انگلیسی دارم ….علاقه مند به کار در خارج از کشور هستم.لطفا راهنماییم کنید….

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   با توجه به شرایط شما می توانید برای کشور آفریقای جنوبی اقدام کنید

 152. sadegh گفت:

  سلام
  من مدرک مهندسی برق دارم از علمی کاربردی
  دانشجوی ترم آخر ارشد برق آزاد با معدل بالای 17.7 تا الان
  10سال سابقه رسمی نفت و هنوز هم کارمندم
  آیلتس 6 دارم ( یکی از اسکیل ها5.5)
  انگستان یا آلمان برای کار میخواستم سوال کنم
  رنج حقوق ها رو هم لطفا بهم بگید

  • ariana گفت:

   سلام
   شما باید یک موقعیت شغلی را پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه کسی برای اون کار در خواست نداده باشد درخواست شما بررسی میشود که ایا شما واجد شرایط هستید یا خیر.
   برای انجام کار باید مدارک خود را برای ما اورده و پس از 3 ماه به شما گفته می شود که فرصت شغلی برای شما ممکن هست یا خیر.

 153. یاسر گفت:

  سلام.
  من شنیدم که تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد بشرط آشنایی با زبان آلمانی رایگان است.آیا این مطلب درست است یا تحصیل به زبان انگلیسی هم رایگان است

  • ariana گفت:

   سلام
   بله دانشگاه های انگلیسی زبان کشور آلمان هم بصورت رایگان دروس را ارائه می دهند

 154. یاسر گفت:

  با سلام.من لیسانس مهندسی شیمی گرایش پتروشیمی از دانشگاه آزاد و متاهل هستم.3سال هم سابقه بیمه دارم.خواستم بدونم با توجه به شرایط من برای کشور آلمان به صورت ویزای کاری اقدام کنم یا ویزای تحصیلی واینکه دارابودن مدرک زبان الزامی است یا نه

  • ariana گفت:

   سلام
   برای هرگونه امر مهاجرت به کشور آلمان نیازمند مدرک زبان می باشید.از طریق تحصیل شانس بالاتری برای مهاجرت به کشور آلمان را دارا می باشید

 155. الی گفت:

  من در حال گذروندن المانی هستم الان چطور میتونم اقدام کنم برای اقامت کاری و چند ماه طول میکشه و ایا باید اول المانی یاد بگیرم بعدا اقدام کنم

  • ariana گفت:

   با سلام و احترام
   شما باید یک موقعیت شغلی را پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه کسی برای اون کار در خواست نداده باشد درخواست شما بررسی میشود که ایا شما واجد شرایط هستید یا خیر.
   برای انجام کار باید مدارک خود را برای ما اورده و پس از 3 ماه به شما گفته می شود که فرصت شغلی برای شما ممکن هست یا خیر.

 156. مهدی گفت:

  سلام،وقت بخیر،من لیسانس پرستاری هستم،برای ادامه تحصیل و کار چه مراحلی رو باید بگذرونم.؟ ممنون

  • ariana گفت:

   با سلام
   برای ادامه تحصیل در کشور آلمان نیازمند مدرک زبان می باشید.در صورت داشتن مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی کاره شما انجام شدنی می باشد.

 157. الی گفت:

  سلام لیسانس پرستاری هستم برای بلو کارت چطور میتونم اقدام کنم از کجا باید شروع کنم

  • ariana گفت:

   سلام
   برای اخذ بلو کارت آلمان شما باید تسلط کافی به زبان آلمانی داشته باشید.در صورت داشتن مدرک زبان آلمانی شرایط شما برای پیدا کردن کار در این کشور بهتر می شود

 158. milad گفت:

  با سلام:
  آیا با مدرک دیپلم کامپیوتر میتوان برای کار به آلمان رفت با تشکر

  • ariana گفت:

   سلام
   معمولا افرادی که حداقل مدرک فوق لیسانس داشته باشند شانسی برای این امر دارند.

  • ارش گفت:

   باسلام خدمت شما، بنده مهندسی متالورژی از دانشگاه ازاد نیشابور دارم ولی سابقه کار ندارم البته 3 ماه در ازمایشگاه متالوگرافی کار کردم و همچنین مدرک زبان هم متاسفانه ندارم، میخواستم ببینم ایا شرایطی وجود داره برای من که مهاجرت کنم برای کار، واگه وجود داره میشه لطفا راهنماییم کنید به چه کشوری میتوانم بروم

   • آریانا پارس گفت:

    سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشورآلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 159. ابتین گفت:

  سلام من لیسانس معماری داخلی دارم به زبان المانی هم مسلطم مدرک بین المللی دکوراسیون داخلی هم دارم ایا میتونم از طریق کار به المان برم؟

  • ariana گفت:

   با سلام و احترام
   شما باید یک موقعیت شغلی را پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه کسی برای اون کار در خواست نداده باشد درخواست شما بررسی میشود که ایا شما واجد شرایط هستید یا خیر.
   برای انجام کار باید مدارک خود را برای ما اورده و پس از 3 ماه به شما گفته می شود که فرصت شغلی برای شما ممکن هست یا خیر.

 160. علیرضا گفت:

  سلام من با مدرک لیسانس عمران از جهاد دانشگاهی و مدرک B1 امکان ادامه تحصیل در آلمان دارم؟
  با کار دانشجویی میانگین درآمد ماهانه چقدره

  • ariana گفت:

   سلام
   با توجه به شرایط شما امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را در کشور آلمان دارید.در مقطع کارشناسی ارشد به شما 20 ساعت در هفته حق کار داده می شود که با توجه به این حق کار بیش از نیمی از هزینه های شما را تامین می کند.

 161. رضا گفت:

  دیدگاه با سلام من تکنسین در رشته کاری لابراتوارجاپ عکس رنگی هستم برای کار در المان حگونه باید اقذام کنم باتشکر

  • ariana گفت:

   با سلام و احترام
   شما باید یک موقعیت شغلی را پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه کسی برای اون کار در خواست نداده باشد درخواست شما بررسی میشود که ایا شما واجد شرایط هستید یا خیر.
   برای انجام کار باید مدارک خود را برای ما اورده و پس از 3 ماه به شما گفته می شود که فرصت شغلی برای شما ممکن هست یا خیر.

 162. بهنام گفت:

  سلام من آرایشگر هستم میتونم آلمان کار گیر بیارم

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام و احترام
   شما باید یک موقعیت شغلی را پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه کسی برای اون کار در خواست نداده باشد درخواست شما بررسی میشود که ایا شما واجد شرایط هستید یا خیر.
   برای انجام کار باید مدارک خود را برای ما اورده و پس از 3 ماه به شما گفته می شود که فرصت شغلی برای شما ممکن هست یا خیر.

 163. نام *سوران گفت:

  با سلام من دانشجوی ارشد ترم اخر معماری دانشگاه ازاد هستم و در اسفند 93 دفاع پایان نامه دارم در دانشگاه ازاد مدرس هستم ریس هییت دوومیدانی شهرمون هستم 32 عنوان قهرمانی کشور و دو مدال بین المللی در کویت دارم و به عنوان مربی دوومیدانی گواهی از اداره کل ورزش استان رو دارم که تایید م کردن که به عنوان مربی شاگردانم در مسابقات قهرمانی کشور و اسیایی و بین المللی مقام اوردن الان 32 سال سن دارم من از چه طریقی می توانم اقامت کار و تحصیل رو بگیرم مدرک زبان هم ندارم

  • ariana گفت:

   سلام
   با توجه به نداشتن مدرک زبان شانسی برای ادامه تحصیل یا ویزای کار را در کشور آلمان ندارید.با توجه به شرایط شما امکان اقامت کشور آمریکا را دارا می باشید.

 164. JAVAD گفت:

  سلام
  مدرک فوق دیپلم نقشه برداری وبیست سال سابقه نقشه کشی در رشته PIPING دارم در صورت امکان برای اقامت وکار در المان می خواهم اقدام کنم
  لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کند
  با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام و احترام
   شما باید یک موقعیت شغلی را پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه کسی برای اون کار در خواست نداده باشد درخواست شما بررسی میشود که ایا شما واجد شرایط هستید یا خیر.برای انجام کار باید مدارک خود را برای ما اورده و پس از 3 ماه به شما گفته می شود که فرصت شغلی برای شما ممکن هست یا خیر.

 165. طاهر گفت:

  با سلام
  من متولد آلمان هستم
  و تا سن چهارسالگی در آلمان اقامت داشتم و بعد ایران آمدیم
  و از آن موقع به بعد به آلمان برنگشتم
  ولی متاسفانه پدرم برای من شناسنامه و یا برگ اقامت آلمانی تهیه نکرد
  آیا الان امکان گرفتن اقامت از لحاظ قانون آلمان وجود دارد؟
  با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   امکان چنین کاری را ندارید چون کشور آلمان تابع خاک نی باشد.

 166. علی بابایی گفت:

  تکنسین cng و lpg هستم ودیپلم تراشکاری دارم و کلیه کارهای فنی ایا میتوانم در المان فعالیت کنم

  با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام و احترام
   شما باید یک موقعیت شغلی را پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه کسی برای اون کار در خواست نداده باشد درخواست شما بررسی میشود که ایا شما واجد شرایط هستید یا خیر.
   برای انجام کار باید مدارک خود را برای ما اورده و پس از 3 ماه به شما گفته می شود که فرصت شغلی برای شما ممکن هست یا خیر.

 167. mostafa گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
  من فوق لیسانس گرافیک رایانه هستم.
  و چند سالی انیمیشن کار کردم.
  و اینکه تو این مدت از درس چون دوربودم،کلا فراموش کردم.
  میخواسم بدونم ک ایا کشور المان میتونم با این شرایطم برای کار و ادامه تحصیل برم برای مقطع دکترا؟
  و اگر فقط برای کار بخوام برم چجوری باید اقدام کنم؟
  زبان انگلیسیم ضعیفه ،ولی زبان المانی رو تازه شروع کردم به یادگیری

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام و احترام
   شما باید یک موقعیت شغلی را پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه کسی برای اون کار در خواست نداده باشد درخواست شما بررسی میشود که ایا شما واجد شرایط هستید یا خیر.برای انجام کار باید مدارک خود را برای ما اورده و پس از 3 ماه به شما گفته می شود که فرصت شغلی برای شما ممکن هست یا خیر.
   برای تحصیل در این کشور باید مدرک زبان داشته باشید و در صورت داشتن مدرک زبان این امر میسر می شود.

 168. علی رضا ریوندی گفت:

  با درود به دوستان من کارشناسی معماری دارم 45سالمه متاهل اگر از آلمان موسسه یا شرکتی برام دعوت نامه بفرستن آیا امکان کار و مقیم شدن من و خا نوادم هست وبعد میشه در راستای کار معماری اقدام کرد یاخیر با تشکر

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام و احترام
   برای اخذ ویزای کار از کشور آلمان دو نکته بسیار حائز اهمیت می باشد . در ابتدا اون شغل مورد نظر باید به مدت 3 ماه درخواست نیرو بدهد و در صورتی که شخصی در کشور آلمان یا اتحادیه اروپا خواهان این کار نباشد شما می توانید برای اون شغل اقدام کنید و دومین نکته هم راستا بودن شغل مورد نظر با رشته تحصیلی شما می باشد.

 169. صوفی گفت:

  سلام من مدرک مهندسی برق را از دانشگاه غیر انتفاعی فیض کاشان گرفتم و متاهل میباشم چطور میتوانم برای اقامت کاری برای آلمان اقدام کنم؟

  • آریانا پارس گفت:

   باسلام
   برای اخذ ویزای کار شما نیازمند مدرک فوق لیسانس و مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی می باشید.

 170. نغمه گفت:

  سلام و روز بخیر
  لطفا راهنمائی کنید که هزینه زندگی هر نفر در آلمان چه از نظر مسکن و غذا در حداقل ترین حالت ماهی چقد میشود؟
  و اینکه در ضمن تحصیل امکان کار هم هست؟ تحصیل در هر رشته و مقطعی در آلمان رایگان می باشد؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   هزینه های زندگی در کشور آلمان بصورت ماهانه حدود 1000 دلار می باشد.در هنگام تحصیل امکان کار دانشجویی را دارید ولی بصورت محدود که می تواند هزینه های شما را در بر بگیرد.برای اطلاعات بیشتر با تلفن های موسسه تماس بگیرید

 171. سام گفت:

  با سلام
  من مهندس صنایع با 10 سال سابقه برنامه ریزی و کنترل پروژه در صنعت می باشم متاهل و همسرم دارای فوق لیسانس جامعه شناسی می باشد هردو دانشگاه آزاد هستیم
  جهت اقامت کاری در المان آیا شما می توانید کمکی کنید در صورت امکان راهنمایی نمایید
  با تشکر فراوان

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام و احترام
   شما باید یک موقعیت شغلی را پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه کسی برای اون کار در خواست نداده باشد درخواست شما بررسی میشود که ایا شما واجد شرایط هستید یا خیر.
   برای انجام کار باید مدارک خود را برای ما اورده و پس از 3 ماه به شما گفته می شود که فرصت شغلی برای شما ممکن هست یا خیر.
   .

   • سام گفت:

    با سلام
    اگه امکانش هست آدرس سایت کاریابی معتبر جهت پیدا کردن کار را برای من ارسال کنید و یا سایتی که که بتوان کار معتبر جهت بلو کارت پیدا کرد

    • آریانا پارس گفت:

     سلام
     برای کارت آبی آلمان خود شخص باید وارد کشور شود و بدنبال کار بگردد.

  • میلاد گفت:

   سلام من لیسانس تاسیسات حرارتی برودتی دارم. درباره تاسیسات ساختمانی و انرژی یک مقاله isi دارم و دارای مدرک فنی حرفه ای در رشته های تامیر ونصب پکیج و تامیر و نصب کولر گازی و اسپیلت و ممیزی انرژی می باشم ولی زبان بلد نیستم خلی ممنون می شوم راهنمایی کنید

   • آریانا پارس گفت:

    سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 172. سعید گفت:

  سلام
  لیسانس دانشگاه ازاد(تهران) کامپیوتر در المان مورد تایید است؟شما امکان کاریابی دارید؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   مورد تائید می باشد ولی برای کار در کشور آلمان نیازمند مدرک فوق لیسانس می باشید

 173. شباهنگ گفت:

  سلام
  با مدرک مهندسی پیام نور چه کشورهایی میشه رفت؟ یا اصلا شانسی وجود داره؟
  بنده یک سال هست فارغ التحصیل شدم، و به تازگی مشغول به کار شدم! اگه بتونم سابقه کاری جور کنم و زبانمم مسلط باشم، چه فرصت هایی برای مهاجرت دارم؟ امکان ویزای کاری برای من بیشتر هست یا تحصیلی؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   با توجه به مدرک تحصیلی خود شانس بسیار پائینی برای ویزای کار خواهید داشت.شما می توانید برای ادامه تحصیل در کشور های انگلستان و لهستان اقدام نمائید.

 174. شقایق گفت:

  سلام
  من لیسانس گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی دارم . کاردانی پیوسته روزانه نقاشی هم دارم. 31 سال دارم و مجردم. با این شرایط برای آلمان می تونم اقدام به پذیرش تحصیلی در مقطع فوق لیسانس کنم؟

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   شما با توجه به مدرک علمی کاربردی خود فقط می توانید برای کشور های انگلستان و لهستان اقدام کنید

 175. آرمان گفت:

  سلام یه سوال داشتم من فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی هستم و ۸ سال سابقه کار مرتیط دارم (در زمینه نقشه کشی صنعتی و طراحی قالبهای صنعتی) در ضمن تسلط کامل به نرم افزارهای طراحی مهندسیmechanical desktop , sold work , inventor, catia دارم.
  میخواستم بدونم میتونم امیدوار به پیدار کردن کار باشم؟ البته لیسانس مهندسی مکانیکم از دانشگاه آزاد تاکستان به تازگی گرفتم
  ممنون میشم ار راهنماییت

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   شما باید یک موقعیت شغلی را پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اون منطقه 3 هفته تا 3 ماه کسی برای اون کار در خواست نداده باشد درخواست شما بررسی میشود که ایا شما واجد شرایط هستید یا خیر.
   برای انجام کار باید مدارک خود را برای ما اورده و پس از 3 ماه به شما گفته می شود که فرصت شغلی برای شما ممکن هست یا خیر.

 176. مرضیه گفت:

  با سلام من فوق لیسانس حقوق تجارت بین المل هستم جهت ادامه تحصیل در المان هزینه تحصیل من به چه صورت است

 177. مهدی گفت:

  سلام
  من برنامه نویس ارشد زبان جاوا هستم با سابقه کار بالا و در بسیاری از پروژه های ملی از قبیل : کتابخانه ملی ایران – پروژه ازدواج طلاق سازمان ثبت احوال کشور – پروژه بیومتریک انگشت نگاری ناجا و پروژه های مهم غیر ملی بطور مستقیم شرکت داشتم.
  بنده بسیار مسلط به زبان انگلیسی هستم
  شما چه کشوری را برای کار به من پیشنهاد می کنید ؟ در ضمن بنده در کشورهای نروژ و ژاپن اقوامی دارم که حاظر هستند به من کمک کنند تا اقامت آن کشورها را اخذ کنم

  • آریانا پارس گفت:

   سلام
   شما باید یک موقعیت شغلی را پیدا کرده وبرای آن درخواستی را ارسال نمایید در صورتی که در اتحادیه اروپا کسی خواهان این موقعیت نبود درخواست شما بررسی میشود.برای انجام کار باید مدارک خود را برای ما اورده و پس از 3 ماه به شما گفته می شود که فرصت شغلی برای شما ممکن هست یا خیر.

 178. زهره گفت:

  با سلام
  من کارشناسی مهندسی صنایع دارم ولی به طراحی دکوراسیون علاقه دارم، میخواستم بدونم احتمالش هست که با ارائه نمونه کار واسه تحصیل در مقطع ارشد این رشته پذیرفته بشم.
  اگه امکانش هست لطفا دانشگاه ها رو هم معرفی کنید

  • آریانا پارس گفت:

   باسلام
   در کشور آلمان امکان چنین کاری نمی باشد برای تغییر رشته باید در کشور های انگلستان و آمریکا این کار را انجام دهید

 179. دانیال گفت:

  در رابطه با رشته های هنر ،یعنی بنده واسه ادامه تحصیل دکتری وکار در آلمان به چه صورت می تونم اقدام کنم

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   شما هم می توانید از طریق تحصیل به کشور آلمان مهاجرت کنید و هم می توانید از طریق کار وارد این کشور شوید.
   شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با تلفن های موسسه در ارتباط باشید.

 180. آیدا حاتمی گفت:

  من لیسانس گرافیک میباشم و مایل به کار در کشور آلمان هستم.آیا از طریق کار میتوان وارد کشور آلمان شد؟و آیا می توانم از راه تحصیل با قیمت ارزان در آلمان زندگی کنم؟

  • آریانا پارس گفت:

   با سلام
   شما باید شرایط خود را ذکر کنید.حتما از راه تحصیل یا کار می توانید برای بسیاری از کشور ها اقدام کنید.

   • پروین اسدی گفت:

    سلام من می خواستم بدونم که چطوری می تونم برای کار در المان اقدام کنم 27 ساله هستم 4 سال سابقه بیمه دارم و مدرکم فوق دیپلم گرافیک رایانه دارم اما کاری که انجام دادم فروش مواد پی وی سی هست و مدارک فنی و حرفه ای هم دارم در زمینه طراحی دوخت و ارایش و پیرایش و زبان انگلیسی هم در حد متوسط می دونم

    • آریانا پارس گفت:

     سلام.شما برای کار در کشور آلمان نیازمند به job offer می باشید.اگر پیشنهاد شغلی دارید در این صورت پیشنهاد شغلی شما مورد بررسی قرار می گیرد در ابتدا متقاضیان کشور آلمان و سپس کشور های اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد.اگر متقاضی از داخل آن کشور انتخاب نشد در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.اما اگر job offer ندارید شانس کمی برای این پروسه دارید و به دنبال راه های دیگری باشید.

  • امیر گفت:

   سلام من 15 سال سابقه آبکاری طلا و جواهر دارم آیا درآلمان امکان کار کردن میباشد؟لطفا راهنمایی کنید.ممنون

   • آریانا پارس گفت:

    سلام.شما برای اخذ ویزای کار در کشور آلمان نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشید.در ابتدا درخواست افراد کشور آلمان سپس کشورهای اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار می گیرد اگر فردی مورد گزینش قرار نگرفت در خواست شما مورد بررسی قرار می گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *