بررسی شرایط مهاجرت به قبرس

کشور قبرس به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می شود که پایتخت آن شهر نیکوزیاست. افرادی که قصد مهاجرت به قبرس را دارند بصورت معمول این کشور را بعنوان پلی در نظر می گیرند که وارد کشورهای دیگر اتحادیه اروپا شوند و به اقامت دائم کشورهای برتر این محدوده شوند.

۱- ویزای توریستی کشور قبرس :

بصورت معمول افراد بواسطه آسان تر بودن شرایط ویزای توریستی قسمت اروپایی کشور قبرس وارد این کشور شده تا از لحاظ پرونده ای، شانس خود را برای ورود به سایر کشورهای اروپایی افزایش می دهند.

ویزای توریستی راهی برای ورود به کشور قبرس می باشد که فقط در یک بازه زمانی مشخص فرد مورد نظر می تواند در قبرس حضور داشته باشد و اقامت دائم و یا تبدیل آن به ویزای دیگر میسر نمی باشد.

۲- ویزای تحصیلی کشور قبرس :

افرادی که کشور قبرس را بعنوان هدف خود برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند یا این کشور را بعنوان پلی در نظر می گیرند که برای مقطع بالاتر یه سایر کشورهای اتحادیه اروپا مهاجرت کرده و مشغول به تحصیل شوند. دسته دوم افرادی می باشند که بدنبال تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار بوده و از این فرصت برای بالا بردن شانس خود اقدام می نمایند.

تحصیلات در کشور قبرس به زبان انگلیسی هم ارائه می شود و دانشجویان برای اخذ پذیرش ملزم به ارائه مدرکی دال بر تسلط زبان انگلیسی قبل از ورود به دانشگاه های قبرس می باشند.

علاقه مندانی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند اما مدرک مورد نظر را ندارند نگران نباشند زیرا موسسه ی زبان آریانا پارس با داشتن دوره های فشرده زبان انگلیسی در مدت زمان محدود شما را به نتیجه دلخواهتان می رساند.

به این مطلب امتیاز دهید!
دیدگاه ها

4 پاسخ به “مهاجرت به قبرس”

 1. kasra گفت:

  ایا دانشگاهای این کشور معتبر یا موردتایید کشورهای اروپایی یا دیگر هست؟

 2. علیرضا گفت:

  مطالب مفیدوکاربردی گذاشته شده است.میخواستم شرایط تحصیل درقبرس وتبدیل ان به ویزای کاربپرسم.

  • مشاور آریاناپارس گفت:

   سلام
   شرایط لازم برای ورود به هر رشته در سایت دانشگاه ها به صورت کامل درج شده است.شما در پایان دوره ی تحصیلی خود در صورت پیدا کردن کار تخصصی می توانید ویزای خود را تبدیل به ویزای کار کرده و در آن کشور بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مهاجرت به قبرس مهاجرت به قبرس مهاجرت به قبرس مهاجرت به قبرس مهاجرت به قبرس

شبکه های اجتماعی

arrow up