شرایط مهاجرت به کانادا

شاید وقتی عبارت مهاجرت به کانادا را می بینیم، به یاد افرادی بیفتیم که در چند سال گذشته به این کشور مهاجرت کرده اند، از دوستان و آشنایانی که با روش های مختلف کاری، تحصیلی و نیروی ماهر به کانادا سفر کرده اند تا افراد مشهوری مثل هنرمندان و ورزشکاران و حتی اختلاسگرانی که برای ادامه زندگی، کانادا را به عنوان مقصد خود برگزیده اند. تحریریه آریاناپارس قصد دارد در این مطلب به شرح و تفصیل موضوع مهاجرت به کانادا بپردازد.

ویدئو فرصت های کرونایی کانادا

 

مهاجرت به کانادا در گذر زمان

جمعیت حال حاضر کانادا، تا به امروز پنج بار دستخوش تغییرات بزرگی قرار گرفته است. موج اول مهاجرین، فرانسوی ها بودند که در قرن ۱۸ به منطقه کبک کانادا مهاجرت کرده اند و همین مهاجرت بزرگ دلیل اصلی اهمیت زبان فرانسوی در کانادا بخصوص در ایالت کبک محسوب می گردد.

موج دوم مهاجرت به کانادا توسط انگلیسی ها شکل گرفت که در میانه قرن ۱۹ به شکل کلونی های بزرگ به کانادا مهاجرت کرده اند. در مناطق مختلف کانادا بخصوص ایالت انتاریوی فعلی به حیات خود ادامه دادند.

موج سوم مهاجرین از اروپای مرکزی و شرق اروپا وارد کانادا شد. قبل از جنگ جهانی اول، مهاجرین از کشور های پرتغال، ایتالیا و اکراین وارد منطقه ای از کانادا شدند که امروزه به ایالت نوااسکوشیا معروف است.

موج چهارم مهاجرین را چینی ها و موج پنجم را مهاجرینی از سایر کشور های جهان شکل دادند.

آمار مهاجرتی کانادا در سال های اخیر

از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۷، حدوداً تعداد ۲۲۰ تا ۲۳۰ هزار مهاجر به صورت سالیانه برای ادامه زندگی به کانادا مهاجرت نموده اند. دولت کانادا در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که قصد دارد ظرف ۳ سال به یک میلیون مهاجر مجوز ورود به کانادا را اعطا نماید و قرار است این عدد در سال ۲۰۲۰ به ۳۴۰ هزار نفر در سال افزایش پیدا کند.

دولت خیرخواه! کانادا چرا مهاجر می پذیرد؟

دولت کانادا ۳ دلیل اصلی برای پذیرش مهاجرین به این کشور را به عنوان اصلی ترین انگیزه های این کشور در تبیین سیاست های مهاجرتی این کشور اعلام داشته است.

این مطلب را از دست ندهید
پزشکی در کشورهای انگلیسی زبان
دلایل توضیحات
دلایل خانوادگی که به کانادایی ها و مهاجرینی که طی سال ها به این کشور مهاجرت کرده اند اجازه می دهد با اقوام و خویشاوندان خود، ملاقات و یا زندگی کنند.
دلایل انسان دوستانه این دلایل باعث ایجاد قوانینی جهت پذیرش مهاجرینی که به دلایلی اقدام به اخذ پناهندگی در کانادا نموده اند، شده است.
دلایل اقتصادی دولت کانادا بواسطه این دلایل، با پذیرش مهاجران از سراسر جهان، نیاز های اقتصادی خود را با پذیرش مهاجرین متخصص و دارای قدرت سرمایه گذاری بر طرف می سازد.

کانادا زیر سلطه ایرانی ها، آمار مهاجرت ایرانی ها به کانادا

در حال حاضر طبق آماری که در سال ۲۰۱۶ توسط اداره مهاجرت کانادا اعلام شده است، حدود ۱۵۵ هزار مهاجر ایرانی در حال زندگی در کانادا می باشند که این عدد حدود ۲ درصد از جمعیت مهاجرین به کانادا و نیم درصد از جمعیت کل کانادا را تشکیل می دهد.

طبق آمار، تعداد مهاجرین ایرانی در هر سال حدود ۲ درصد از تعداد کل مهاجرینی است که به کانادا مهاجرت می کنند. این عدد در سال ۲۰۱۵ به حدود ۴٫۵ درصد نیز رسیده است.

آریاناپارس به عنوان تنها مرکز مشاوره ایران که دارای مجوز رسمی اعزام نیروی کار از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین مجوز اعزام دانشجو به خارج از کشور از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد. به متقاضیان مهاجرت به کانادا توصیه می نماید تا قبل از هر اقدامی به طور کامل از شرایط و اقدامات قانونی مهاجرت به کانادا آگاهی یابند.

روش های مهاجرت به کانادا

دولت کانادا ۸ روش مهاجرتی برای ورود به این کشور را در سایت اداره ی مهاجرت کانادا اعلام کرده است، گفتنی است این روش ها برای مهاجرت کلیه افراد ساکن همه ی کشور های دنیا به کانادا می باشد و ممکن است بعضی از روش های معرفی شده، برای علاقه مندان ایرانی مهاجرت به کانادا کاربردی نباشد، در ادامه قصد داریم به بررسی ۸ روش معرفی شده جهت مهاجرت به کانادا بپردازیم.

سریع و خشن مثل اکسپرس اینتری

این روش از سال ۲۰۱۵ جایگزین روش قبلی مهاجرت به کانادا شده است. در این روش به درخواست متقاضی در دو مرحله مورد سنجش اداره مهاجرت کانادا قرار می گیرد. در مرحله اول متقاضی با اخذ حداقل ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز ممکن، بر اساس شرایط سن، مدرک تحصیلی، رشته و سایر فاکتور های مهم، قادر خواهد بود تا به مرحله دوم یعنی سیستم جامع امتیاز بندی کانادا راه یابد.

این مطلب را از دست ندهید
دانشگاه های کانادا

در این مرحله فاکتور های بسیاری مورد ارزیابی قرار می گیرد و متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص، قادر خواهند بود تا در یک صف انتظار (pool) قرار گیرند. در این مرحله دولت کانادا طی روش های مختلفی از میان تمام افراد واجد شرایط، تعدادی را به عنوان برگزیدگان این مرحله به صورت دوره ای انتخاب می کند. گفتنی است، روش اکسپرس اینتری یا ورود سریع در عمل پیچیدگی های زیادی دارد.

مهاجرت به کانادا

اسپانسر فامیلی هست تا به خانواده ات بپیوندی

این روش، همانطور که از نامش مشخص شده است، روشی است که در آن فرد با داشتن دعوت نامه از فردی که یا یک کانادایی محسوب می شود و یا اقامت دائم کانادا را اخذ نموده است، می تواند جهت مهاجرت به کانادا اقدام نماید.

گفتنی است دولت کانادا برای دعوت از خانواده شرایط خاصی را برای فرد متقاضی مد نظر قرار داده است بنابراین در قدم اول می بایست بصورت کامل از شرایط اقدام جهت اقامت از طریق اسپانسر فامیلی آگاه شوید.

اگر تمایل دارید، در ارتباط با این روش بیشتر بدانید، آریاناپارس از شما دعوت می نماید تا مقاله مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسر فامیل را به دقت مطالعه فرمایید.

استان ها خود مختار عمل می کنند روش استانی

بر خلاف روش اکسپرس اینتری که توسط دولت فدرال کانادا انجام می شود، روش مهاجرت استانی، روشی است که در آن هر یک از ۱۱ استان کانادا، بر اساس نیاز های خود، شرایط مجزایی برای مهاجرین در نظر می گیرند. اقدام برای هر استان ممکن است بر اساس سیستم اکسپرس اینتری و یا بصورت مستقیم یا non-exprees entry system صورت گیرد.

فرزند مستقل خانواده! نیروی متخصص کبک

زبان اصلی مردم در ایالت کبک فرانسوی است. شاید همین کافی باشد تا مشخص کند این ایالت تا چه حد بصورت کاملاً مستقل از سایر ایالت ها و دولت فدرال عمل می کند.

این مطلب را از دست ندهید
تحصیل دندانپزشکی در کانادا

ایالت کبک بر اساس فاکتور هایی که مد نظر دولت حاکم بر این است، سیستم پذیرش نیروی مهاجر بر اساس توان مهارت این استان را اجرا می کند. برای اقدام جهت مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک، فرد متقاضی باید دارای مدرک تاییدیه پذیرش از این استان باشد. برای آگاهی بیشتر از سیستم امتیاز بندی و شرایط این استان، می بایست مطلب مرتبط، نیروی متخصص کبک را به صورت کامل مطالعه فرمایید.

برنامه مهاجرت آتلانتیک

این برنامه مهاجرتی به کارفرمایانی که در منطقه آتلانتیک کانادا قرار دارند اجازه ی درخواست جذب نیروی خارجی می دهد. منطقه آتلانتیک از سه استان نیوبرانزویک، نوااسکوشیا و جزیره پرنسس ادوارد تشکیل شده است.

در این برنامه مهاجرتی در صورتی که فرد متقاضی اخذ اقامت کانادا بتواند از کارفرمایانی در یکی از ۳ استان نام برده دعوت نامه شغلی دریافت نماید، قادر خواهد بود تا برای اقامت دائم کانادا اقدام نماید. گفتنی است در این روش، کارفرمای کانادایی باید ثابت کند نیروی کاری با شرایط مورد نظر وی به صورت منطقه ای یافت نگشته است و وی برای تامین نیاز های خود ناچار به استخدام یک نیروی کار خارجی است.

برنامه مخصوص پرستاران و نیروهای مراقبتی

از ماه ژوئن ۲۰۱۹، دولت کانادا به افرادی که در حوزه های مراقبتی و پرستاری پیشنهاد شغلی مشخصی از یک کارفرما کانادایی داشته باشند، تحت شرایط خاصی اقامت دائم کانادا را اعطا می نماید.

ویزایی برای کارآفرینان، استارت آپ ویزا

دولت کانادا برای افرادی که صاحب ایده های نو و خلاق هستند، نوعی از ویزا را با نام ویزای استارت آپ ایجاد کرده است. گروه هدف اصلی این برنامه افرادی هستند که:

 • خلاقند و ابداع کننده
 • توانایی ایجاد شغل برای کانادایی ها را دارند
 • دارای توان رقابتی در سطح جهانی هستند

در این روش، فرد متقاضی باید از یکی از سازمان های مشخص شده توسط دولت کانادا، گواهی جهت تاییده ایده نو آورانه خود را دریافت نماید. بسیاری از کارآفرینان ایرانی نیز قادر خواهند بود تا با اقدام جهت اخذ این نوع ویزا، نه تنها موفق به اخذ اقامت کانادا شوند بلکه بتوانند با جذب یک شرکت اسپانسر کانادایی، طرح ها و ایده های خویش را سریعتر به مرحله عمل برسانند.

این مطلب را از دست ندهید
آزمون GMAT

کم هزینه ولی زمانبر مثل ویزای خود اشتغالی

دولت کانادا برای مهاجرینی که سابقه فعالیت های مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر و سوابق ورزشی خاصی دارند، برنامه مهاجرتی خاصی تحت عنوان مهاجرت از طریق خود اشتغالی را ایجاد نموده است. در این روش می بایست برای دولت کانادا اثبات گردد که شما قادر خواهید بود تا تاثیر چشمگیری در بخش فرهنگ و یا بخش ورزش کانادا داشته باشید.

برنامه مهاجرتی مناطق شمالی

در این روش متقاضی می بایست از یکی از ۱۰ منطقه معرفی شده توسط اداره مهاجرت کانادا دعوت نامه کاری دریافت نماید. این مناطق از میان شهر ها و بخش های کوچک تر  و کم توان تر کشور کانادا انتخاب شده است. هدف از این برنامه مهاجرت، افزایش توان اقتصادی و کمک به رشد این مناطق می باشد.

پناهندگی کانادا

هر ساله دولت این کشور تعداد زیادی از پرونده های پناهندگی را از سراسر دنیا مورد بررسی قرار می دهد. از آنجایی که موسسه آریاناپارس تحت نظارت مستقیم دو وزارت خانه متولی اعزام نیروی کار و اعزام دانشجو به خارج از کشور عمل می نماید، بنابراین هیچ گونه فعالیتی در خصوص مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور کانادا را صورت نمی دهد و به متقاضیان به اقدام از روش پناهندگی توصیه می کنیم تا با کسب اطلاع و آگاهی دقیق و  جامع از شرایط زندگی در کانادا، روش صحیح و قانونی مناسب را انتخاب نمایند تا با حفظ حرمت و کرامت خویش به کشور مقصد خویش رهسپار شوند.

موانع مهاجرت به کانادا چه چیز هایی هستند؟

روند بیشتر برنامه های مهاجرتی کانادا بخصوص برنامه های جذب نیروی متخصص، وابسته به تعداد و ظرفیت اعلام شده توسط اداره مهاجرت کانادا می باشد.

مهاجرت به کانادا

بطور مثال یک فرد ممکن است از حیث کسب امتیاز های لازم در فرآیند مهاجرت از طریق ورود سریع به کانادا، واجد شرایط باشد ولیکن دولت کانادا در هر مرحله تعداد محدودی از متقاضیان واجد شرایط را جهت ادامه روند مهاجرتی خود انتخاب می نماید. این مساله در بعضی از اوقات منجر به وقفه در پروسه مهاجرتی متقاضی و چه با پایین آمدن شانس موفقیت در این پروسه ها می گردد.

این مطلب را از دست ندهید
کارشناسی در کانادا

اولویت با آن هاست!

برای دولت و اداره مهاجرت کانادا، یکی از مهمترین فاکتور ها جهت پذیرش یک مهاجر پتانسیل وی جهت وفق یافتن هر چه سریعتر با محیط کانادا است. بر همین اساس اولویت دولت فدرال کانادا و حتی ایالت های کانادا با افرادی است که به شکلی در کانادا تجربه ی کار و یا تحصیل را کسب نموده اند.

یعنی در شرایط یکسان بین دو فرد متقاضی که یکی فارغ التحصیل بهترین دانشگاه ایران و یکی فارغ التحصیل بدترین دانشگاه کانادا باشند، امتیاز های اضافه تری که برای تجربه تحصیل و زندگی به فارغ التحصیل دانشگاه کانادایی داده می شود، باعث بالاتر بودن شانس وی در اخذ اقامت دائم کانادا می شود.

ممکن است پیر شوی!

بیشتر روش های مهاجرت به کانادا (به غیر از روش ورود سریع) عموماً روندی طولانی دارند و حداقل بیشتر از یک سال به طول می انجامند. این روند های طولانی گاهی دچار تغییرات اساسی می شود و ممکن است متقاضی در شرایط جدید دیگر واجد شرایط مهاجرت به کانادا نباشند، لذا روند مهاجرت وی دچار اختلال و یا وقفه می گردد.

مهاجرت به کانادا تا چه حد امکان پذیر است؟

علی رغم موانع ذکر شده در قسمت های فوق، کانادا جزء دو کشور اول در آمار و ارقام مهاجر پذیری در کل دنیا محسوب می گردد این مساله مبین این مطلب است که در صورتی که یک فرد علاقه مند به مهاجرت به کانادا باشد، می تواند با احراز شرایط مد نظر دولت این کشور، به کانادا مهاجرت نماید. در ادامه می خواهیم سه دلیل برای اثبات این مدعا بیاوریم، که چرا مهاجرت به کانادا ممکن است.

هر چه هستی باش، مهمی!

تنوع برنامه های مهاجرتی به حدی است که تقریباً در همه زمینه های تحصیلی و شغلی، تعداد زیادی مهاجر قادر خواهند بود به این کشور مهاجرت نمایند. چه در رشته های آکادمیک و دانشگاهی نظیر رشته های مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی و علوم مرتبط با پزشکی فارغ التحصیل شده باشید، چه در زمینه های مهارت شغلی در رشته هایی نظیر جوشکاری، تاسیسات، کابینت سازی، آرایشگری و سایر رشته های مشابه مشغول به فعالیت باشید و چه در دسته مشاغل مرتبط با هنر و موسیقی و بازیگری فعالیت دارید، می توانید برای مهاجرت به کانادا یک راه مناسب پیدا کنید.

این مطلب را از دست ندهید
رشته روان شناسی در کانادا

اگر چیزی بلد نیستی، ما خودمان یادت می دهیم!

دولت کانادا، علاقه مند به حفظ افرادی است که در دانشگاه ها و یا کالج های این کشور تحصیل نموده اند و امتیازات خاص جهت اعطای اقامت های موقت و دائم به این افراد در نظر گرفته است. اگر متقاضی از حیث تحصیلات و یا تجربه شغلی در وهله اول شرایط مهاجرت به این کشور را نداشته باشد نیز، قادر خواهد بود تا پس از طی یک دوره آموزشی دانشگاه ها و یا کالج های این کشور، شانس خود را برای اخذ اقامت کانادا افزایش دهد.

یکی دیگر از مزایای پروسه اقدام جهت مهاجرت به کانادا، شفاف بودن قوانین اداره مهاجرت کانادایی، می توان به جرات گفت وب سایت اداره مهاجرت کانادا یکی از بهترین وب سایت هایی است که می توان تمامی اطلاعات مرتبط با مهاجرت را قدم به قدم و به صورت کاملاً جزئی در آن یافت. اگر فرد متقاضی مهاجرت به کانادا، آشنایی نسبی با زبان انگلیسی داشته باشد، قادر خواهد بود تا کلیه مراحل مهاجرت به این کشور را بدون نیاز به وکیل یا مشاور صورت دهد.

البته تجربه عملی یک مشاور می تواند به کوتاه تر شدن زمان و افزایش شانس متقاضی مهاجرت به این کشور کمک نماید.

شرایط مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۳

شرایط مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۳ دستخوش تغییراتی قرار گرفته است. خبر خوش برای علاقه مندان به کشور کانادا در همین راستا می باشد. بدین صورت که در ۳ سال آینده میزان قبولی پرونده های کشور کانادا ارتقا پیدا کرده است و افراد بیشتری مجوز حضور در این کشور را دریافت می نمایند. این میزان در سال های مهاجرت به کانادا بی سابقه بوده است. در این برنامه سه ساله، در حدود ۱ میلیون ۲۰۰ هزار مهاجر مچوز حضور در کشور کانادا را دریافت می نمایند.

تاثیرات کرونا و عدم حضور افراد در این کشور، میزان پایین زاد و ولد و جمعیت پیر این کشور همگی مسبب این اتفاق شده اند. از همین رو افراد در صورت ارائه سوابق و مدارک مورد نیاز با شانس بالاتری نسبت به سال های گذشته قادر خواهند بود برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند. از همین رو از این فرصت و زمان می توان به عنوان بهترین بازه زمانی برای اقدام برای مهاجرت به کانادا قلمداد کرد.

این مطلب را از دست ندهید
مهاجرت استانی به کانادا

مهاجرین موفق در کانادا

در سال های گذشته تعداد زیادی از هم وطنان عزیزمان با مقاصد مختلف نظیر توریستی، تحصیلی کاری و سرمایه گذاری وارد کشور کانادا شده اند. عده زیادی از این افراد نیز به روش های مختلف موفق به اخذ اقامت دائم کانادا و یا پاسپورت کانادایی شده اند.

مهاجرت به کانادا

موسسه آریاناپارس هریک از هموطنان والا قدرمان را که به مقاصد مختلف به کشور کانادا سفر می کنند، یک سفیر از فرهنگ و تمدن کشور عزیزمان ایران تلقی می نماید. در این راستا وظیفه ارائه راهکار های در شأن و شخصیت ایشان را برای سرفراز کردن فرهنگ و تمدن ایرانی در جهان بر دوش خود می بیند.

لازم به ذکر است که به علت جلوگیری از هر برداشت سیاسی، در ادامه ۳ مهاجر موفقی که با مهاجرت به این کشور مسیر زندگی خویش را تغییر داده اند، معرفی می نماییم.

با کلاس مثل بلک بری!

مایک لازاریدیس، که در سن ۵ سالگی به همراه خانواده اش به کانادا مهاجرت کرده بود، اصالتاً خانواده ای ترک تبار داشت. او بنیانگذار برند بلک بری(blackberry) است که تولید کننده گوشی های تلفن همراهی است که بیش از ۸۵ میلیون استفاده کننده دارد. سرمایه خالص وی مبلغی در حدود ۱٫۳ میلیارد دلار می باشد.

سوپر استار NBA

شاید او را در مسابقات بسکتبال NBA در تلویزیون دیده باشید. استیو نش در ۲ سالگی به همراه خانواده اش از آفریقای جنوبی به کانادا مهاجرت کرد و سال ها جزء برترین بازیکن های بسکتبال در آمریکای شمالی بود.

کفاشی برای دنیا

توماس باتا که موسس شرکت تولید کفش باتا است، در سن ۲۵ سالگی از پراگ جمهوری چک به کانادا مهاجرت کرد. این کمپانی بیش از ۵۲۰۰ شعبه در ۷۰ کشور جهان افتتاح کرده است.

همانطور که می بینید، کشور کانادا بستر موفقیت را در اختیار هر فردی در این کشور قرار می دهد، موفقیتی که بر پایه شایستگی به وجود آمده، شایستگی تجاری، تحصیلی، کاری، ورزشی و هنری، چه از ترکیه آمده باشید چه از اروپا و چه از ایران!

چه روش هایی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؟
این مطلب را از دست ندهید
ایالت آلبرتا

کانادا کشور مهاجرپذیری است که شما با استفاده از روش هایی مثل تحصیلی، سرمایه گذاری یا راه اندازی بیزینس، کاری و همینطور سیستم های امتیازبندی می توانید برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید که البته هر کدام از این روش ها جزئیات و مدل های متنوعی در کشور کانادا دارند.

در سیستم مهاجرتی express entry کانادا چه امتیازی مورد نیاز است؟

در این سیستم امتیازبندی که در چند مرحله امتیازات را محاسبه می کنند هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید و از رقیبان شرایط بهتری داشته باشید شانس بالاتری برای پذیرفته شدن دارید ولی برای ورود به این سیستم باید در مرحله اول ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز ممکن را داشته باشید.

آیا از طریق ویزای توریستی هم می توان به کانادا مهاجرت کرد؟

خیر- ویزای توریستی برای سفر کردن به کانادا جهت امور مشخصی مثل بازدید اقوام، تفریح و … هست که قابلیت تبدیل شدن به ویزاهای مختلف دیگر از جمله کاری یا اقامتی را ندارد لذا به دوستانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند توصیه می کنیم از روش های مطمئن و قانونی برای این منظور اقدام کنند.

چطور می تونم بدونم که امتیازم در سیستم express entry کانادا چقدر است؟

با وارد کردن اطلاعات صحیح خود در این صفحه می توانید امتیاز دقیق خود را در هر لحظه با توجه به معیارهایی که دولت کانادا تعیین کرده محاسبه کنید.

مهاجرت از طریق استانی برای کانادا به چه صورت می باشد؟

این نوع مهاجرت در کشور کانادا به روش paper based و express entry اجرا می شود که در روش paper based با خود استان به صورت مستقیم در ارتباط هستید و هرکدام از استان ها بسته به نیاز خود به رشته های مختلف کاری یا تحصیلی امتیاز بیشتری اختصاص می دهند اما در سیستم express entry می توانید با دریافت دعوتنامه از استان مربوطه این امکان را برای افزایش امتیاز و دریافت اقامت کانادا فراهم آورید.

  اگه میخواهید بصورت رایگان مشاوره شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید.

  4.4/5 - (8 امتیاز)
  برچسب‌ها:
  دیدگاه ها

  65 پاسخ به “مهاجرت به کانادا”

  1. الناز گفت:

   ممنون از مطالب مفیدتون

  2. شبیر گفت:

   برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری چه مقدار سرمایه مورد نیاز است ؟

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    در حال حاضر برای سرمایه گذاری در کانادا، باد از طریق استان کبک اقدام نمایید. میزان سرمایه لازم برای این روش ۲ میلیون دلار است

  3. babaei گفت:

   بعد چند وقت اقامت دائم میدن؟!

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    با توجه به روش مورد نظر بازه زمانی اقامت متغیر است. به صورت مثال برای نیروی متخصص از ابتدا اقامت کانادا را دریافت می کنند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شبکه های اجتماعی

  arrow up