کار در کانادا


ویزای کاری کانادا آرزوی بسیاری از افراد در سراسر جهان می باشد. رسیدن به این رویای شیرین برای عده ی زیادی غیرممکن به نظر می آید اما با اطلاع دقیق از شرایط و مقررات ورود به بازار کاری این کشور می توان به نتیجه مورد نظر دست یافت.هزینه مقرون به صرفه برای زندگی و شرایط کار پس از تحصیل، کانادا را گزینه ای عالی برای افرادی که مایل به کار در خارج از کشور هستند، تبدیل کرده است. از همین رو سالیانه افراد زیادی برای کار در کانادا و کسب اقامت این کشور اقدام می نمایند.

متقاضیان اشتغال در کشور کانادا در ابتدا با سوالات بسیاری مواجهه هستند از جمله : شرایط کار در کانادا چیست؟ ساعت کاری در کشور کانادا به چه شکل است؟ میزان حقوق دریافتی چه مقدار می باشد؟ بازار کاری کدام شغل در کانادا مناسب است؟ و…که در ادامه علاوه بر پاسخ به سوالات فوق به بررسی و توضیح نحوه ورود به بازار کار کانادا اشاره خواهیم کرد. پیشنهاد می کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

شرایط ویزای کاری کانادا

بازار کار در کانادا مشابه سایر کشورهای توسعه یافته است. به این صورت که اکثر مشاغل در بخش خدمات و بقیه در بخش تولید و منابع طبیعی یافت می شود. بیشتر رشد اقتصادی کانادا در چهار شهر اصلی متمرکز شده است:

 1. تورنتو
 2. کلگری
 3. ونکوور
 4. مونترال

در حالی که در ماه اول سال ۲۰۱۹ کانادا شاهد افزایش ناچیزی در نرخ بیکاری بود، بدون شک بازار کار کانادا از روند صعودی برخوردار است. از ژانویه سال ۲۰۱۸، رشد اشتغال ۱٫۸٪ افزایش یافته است. این افزایش بیشتر ناشی از رشد تعداد شغل در بخش خصوصی است.

متقاضیان کار در کشور کانادا معمولا باید به زبان انگلیسی یا فرانسوی تسلط داشته باشند. هم چنین برای مشاغل سطح بالا مانند مهندسی و پزشکی باید دارای مدارک معتبر علمی باشند. از سایر شرایط برای کار در کانادا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سابقه کاری مرتبط
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی پزشکی
 • حداقل سن ۱۸ سال
 • اسناد هویتی و گذر نامه و سند ازدواج
 • داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرما در کانادا
 • کسب امتیازت لازم در سیستم امتیاز بندی
شرایط ویزای کاری کانادا

روش های ورود به بازار کاری کانادا

بر اساس آمار منتشر شده کشور کانادا مقصد مناسبی برای نیروهای فنی و مهندسی و پزشکی و پرستاری محسوب می شود این دسته از افراد شانس بسیار بالایی برای پیدا کردن کار در این کشور را دارا می باشند و معمولا درآمد های بسیار مناسبی نیز دریافت می کنند.

معمولا برای کار در این کشور از ۲ روش می توان اقدام کرد

 • از طریق job offer یا پیشنهاد کاری : اگر از طرف یک کارفرما در کشور کانادا پیشنهاد کاری داشته باشید می توانید با کم ترین هزینه و زمان برای ورود به این کشور اقدام کنید. معمولا کارفرماها برای جذب نیرو در سطح بین المللی کار نسبتا سختی پیش رو دارند به همین دلیل به نتیجه رسیدن از این طریق معمولا زمان بر می باشد.
 • از طریق اکسپرس اینتری (برنامه ورود سریع) : در این روش متقاضی باید در سیستم امتیاز بندی شرکت کند و در صورت کسب امتیازات لازم می تواند برای کار در کانادا اقدام کند. نکته مهم اینجاست که معمولا به دلیل تقاضای بالا و رقابت شدید برای ورود به بازار کاری این کشور احتمال به نتیجه رسیدن نسبتا کم می باشد.
ویزای کاری کانادا

قوانین کار در کانادا

افرادی که در کانادا به کار دائم مشغول معمولا از امتیازات مختلفی بهره مند هستند. این اشخاص علاوه بر حقوق و مزایای مربوطه از بیمه سلامت، فرصت های آموزشی، بازنشستگی و… برخوردار می باشند البته در کنار این مزایا باید مالیات های مربوطه نیز پرداخت شود. حداکثر اجازه کار در کانادا ۴۰ ساعت در هفته است البته این میزان به جز ساعت اضافه کاری می باشد. افرادی که در کشور کانادا موفق به یافتن کار می شوند می توانند به همراه همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال در این کشور حضور داشته باشند و معمولا همسر آن ها نیز اجازه کار در کانادا را دارا می باشند.

بر اساس مقررات کار در کانادا، کارکنان در هفته ۲ روز تعطیل می باشند و ۱۴ روز نیز در این کشور تعطیل رسمی می باشد البته تعطیلات رسمی در هر استان متفاوت است مثلا تعطیلات در استان ساسکاچوان ۲۱ روز در قراردادهای کاری ذکر می شود. هم چنین هر شخص در این کشور بین ۶ تا ۱۰ روز حق مرخصی دارد.

حقوق و مالیات کار در کانادا

نرخ مالیات در هر استان متفاوت می باشد اما حداقل نرخ مالیات در کانادا ۱۵ درصد است. هم چنین حداقل حقوق کار در کانادا در هر استان متغییر است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد :

استانحداقل حقوق ساعتی
ایالت آلبرتا۱۵ دلار کانادا
ایالت انتاریو۱۴ دلار کانادا
ایالت بریتیش کلمبیا۱۴ دلار کانادا
ایالت کبک۱۳ دلار کانادا
ایالت مانیتوبا۱۱ دلار کانادا
ایالت ساسکاچوان۱۱ دلار کانادا

معمولا مسکن کارکنان بر عهده خودشان می باشد و کارفرماها در این زمینه اقدامی نمی کنند در صورتی که کارفرما محل سکونت نیروی خود را تامین نماید معمولا از حقوق ماهانه او به عنوان اجاره بها کسر خواهد شد. البته کارگران کشاورزی فصلی از این امر مستثنی هستند و محل اسکان آن ها بر عهده کارفرما می باشد.

طبق قوانین کار در کانادا، نیرو اگر احساس کند کار محوله برای او خطرناک و زیان آور است می تواند از انجام کار امتناع کند و این عمل او تخلف محسوب نمی شود. اگر شخصی ضمن کار آسیب ببیند و تمام هزینه های درمانی او باید توسط کارفرما پرداخت شود و از این بابت نمی توان از حقوق نیروی کار مبلغی کسر کرد.

مراحل اقدام برای ویزای کار کانادا

مراحل اقدام برای ویزای کار کانادا

مراحل اقدام برای ویزای کار در کانادا در ابتدا با پیدا کردن پیشنهاد شغلی شروع می شود. افرادی که از طریق پیشنهاد کاری یا جاب آفر قصد اقدام دارند باید در ابتدا با کارفرماهای مختلف وارد مذاکره شوند و اگر با آن ها به توافق رسیدند می توانند برای ورود به بازار کاری این کشور اقدام کنند. در ادامه به توضیح کامل این فرآیند می پردازیم :

پیدا کردن شغل

کشور کانادا از جمله کشورهایی است که روش های مختلفی را برای ورود نیروی کار خارجی در نظر می گیرد. متقاضیان قادر خواهند بود از وب سایت های شغلی، آژانس های استخدامی و روزنامه ها (برای لیست مشاغل) استفاده نمایند. 

وب سایت های شغلی

 • Canadajobs.com
 • (Eluta.ca (the official job search engine of the Canada’s Top 100 Employers project
 • (Job Bank (a Government of Canada website
 • (University Affairs: Jobs (employment opportunities at Canadian universities
 • Workopolis
 • Jobboom
کار در کانادا

آژانس های استخدامی

همانطور که انتظار می رود، بسیاری از آژانس های استخدامی کار در کانادا حضور دارند. انجمن جستجوی کار، اشتغال و کارمندان کانادا (ACSESS) که در آن می توان لیست آژانس های استخدامی متناسب با استان و رشته تحصیلی را یافت، کمک شایانی به علاقه مندان به کار در کانادا می کند.

روزنامه ها

Globe Mail و The National Post دو روزنامه اصلی ملی کشور کانادا هستند. هر استان و قلمرو نیز دارای روزنامه های خاص خود است که شامل لیست های شغلی برای متقاضیان خواهند بود.

آماده سازی مدارک برای ویزای کاری کانادا

در تمامی روش های اخذ ویزای کار ، کسب امتیاز مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. حداقل امتیازاتی برای ورود به برنامه های کاری کشور کانادا در نظر گرفته شده است که داوطلبان در صورت کسب امتیاز بالاتر شانس خود را برای ورود به کانادا افزایش می دهند. سن، تحصیلات، سوابق کاری و مدرک زبان مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار در سیستم های امتیاز بندی کانادا می باشند. تمکن مالی به همراه مدارک ذکر شده از مهم ترین مدارک لازم برای ویزای کار کانادا به حساب می آیند.

شرایط دریافت اقامت از طریق ویزای کاری کانادا چگونه است؟

شرایط دریافت اقامت از طریق ویزای کاری کانادا چگونه است؟

تمامی روش های کار در کانادا به اقامت دائم منجر می شود. این نکته به این معناست که افراد در صورت احراز شرایط مورد نیاز دولت قادر خواهند بود مجوز ورود و اقامت کانادا را با هم دریافت نمایند. در حال حاضر، متقاضیان قادر خواهند بود تحت یکی از شش دسته برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایند:

 • Skilled Worker Class Immigration
 • Business Class Immigration
 • Provincial Nomination
 • Family Class Immigration
 • Quebec-Selected Immigration
 • International Adoption

قوانین و مقررات مربوط به اقامت کانادا بسیار پیچیده بوده و به طور مکرر در حال تغییر است. شرایط و قوانین حقوقی برای افرادی که اقامت کانادا را اخذ نموده اند و شهروند این کشور می باشند، به صورت کلی یکسان است.

در صورت متاهل بودن فرد متقاضی، شخص قادر خواهد بود که همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال خود را به همراه داشته باشد و اقامت دائم شامل همراهان هم می شود.

شرایط دریافت اقامت کانادا چگونه است؟

مشاغل مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۲۱

به دلیل بروز بیماری کرونا در جهان، بیشتر کشورها نیازمند جذب نیروی کار در زمینه پزشکی و بهداشتی بوده اند. کشور کانادا نیز مانند اغلب کشورها در سال ۲۰۲۱ به نیرو کار در زمینه درمانی به شدت اعلام نیاز کرده و در این زمینه شرایط راحت تری برای ورود این دسته از افراد به این کشور در نظر گرفته است.هم چنین به دلیل وجود شرکت های معتبر در زمینه های فنی مهندسی و علوم مربوطه، برای این رشته ها نیز معمولا مناسب می باشد و افراد متخصص در این زمینه به راحتی می توانند شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۲۱

 • پزشکان متخصص، عمومی و خانواده
 • پرستاران، ماما ها، دستیاران پزشکان
 • دارو سازان
 • متخصصین آزمایشگاه های پزشکی
 • مهندس برق
 • مهندس مکانیک
 • مهندس عمران
 • مشاغل اداری
 • مشاغل لجستیک و تدارکات
 • نیروهای خدماتی و…
ویزای کاری کانادا

بازار کار کانادا

بازار کاری کانادا یکی از بهترین انتخاب ها برای جویندگان کار می باشد. تقاضای نیروی کار در این کشور مخصوصا برای رشته های فنی مهندسی، کامپیوتر و علوم پزشکی بسیار مناسب است و افراد زیادی از سراسر جهان برای اشتغال در این کشور اقدام می کنند. این موضوع نشان دهنده نرخ پایین بیکاری در این کشور نیز می باشد. طبق آمار منتشر شده، نرخ بیکاری در ابتدای سال ۲۰۲۰ حدود ۵٫۵ درصد بوده است.

در ژانویه سال ۲۰۱۹، اکثر استان های آتلانتیک از جمله کبک (-۱٪) کاهش در نرخ بیکاری خود را تجربه کردند. از طرف دیگر، آلبرتا و بریتیش کلمبیا شاهد افزایش اندک در نرخ خود بودند (به ترتیب ۴/۰٪ و ۳/۰٪)و همچنین بیکاری در استان های مانند نیوفاندلند و جزیره پرنس ادوارد از تمام مناطق کانادا بیشتر است.

بر اساس اعلام دولت کانادا در سال ۲۰۲۰ بیشترین تقاضا برای مشاغلی مانند پزشکان متخصص و عمومی، پرستاران، فعالان بخش سلامت مانند ماما ها و دستیاران پزشک، متخصصین آزمایشگاه و نیروهای خدماتی بوده است. متقاضیانی که در رشته های مذکور تخصص دارند معمولا شرایط مناسب تری برای ورود به بازار کاری دارا می باشند. کشور کانادا به ۳۴۷ رشته کاری نیازمند است و افراد بسیار زیادی امکان ورود به این کشور جهت اشتغال را دارا می باشند

ویزای کاری کانادا

روش های ورود به بازار کاری کانادا

در حال حاضر متقاضیان کار در کانادا قادر خواهند بود از ۵ روش وارد کشور کانادا شوند. از معمول ترین روش های ورود به کانادا می توان به نیروی متخصص کبک، خود اشتغالی، اکسپرس اینتری، مهاجرت استانی و ویزای استارت آپ اشاره کرد.

نیروی متخصص کبک

دولت کبک به صورت جداگانه ای برنامه مهاجرتی را برای متقاضیان کار در کانادا در نظر گرفته است. از همین رو متقاضیان قادر خواهند بود با کسب حداقل امتیاز ممکن از طریق سیستم ARIMA برای کار در کانادا و این ایالت اقدام نمایند. حداقل امتیاز برای افراد مجرد ۵۰ و برای افراد متاهل ۵۹ تعیین گشته است.

خود اشتغالی کانادا

متخصصان در زمینه هایی همچون نویسندگی، موسیقی، ورزشکاران، طراحان داخلی، بازیگران و مترجمان با ارائه سوابق کاری موفق در کشور مبدا، قادر خواهند بود از طریق خود اشتغالی، اقامت کانادا را دریافت نمایند. در برنامه های خود اشتغالی مجوز حضور در کشور کانادا برای افراد صادر می گردد. متقاضیان برای کار در کانادا ملزم به ادامه روند فعالیت خود در کشور کانادا می باشند.

کار در کانادا

اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری به عنوان شناخته شده ترین برنامه مهاجرتی کانادا تلقی می شود. متخصصان در صورت کسب امتیازات لازم می توانند برای کار در کانادا اقدام نمایند و از شرایط اقامتی این کشور بهره مند شوند. واجدین شرایط در برنامه اکسپرس اینتری در عرض ۱ سال موفق به دریافت اقامت دائم کانادا می شوند.

مهاجرت استانی به کانادا

با توجه به اختیاری که دولت کانادا برای استان ها در نظر گرفته است، ایالت ها با توجه به نیازهای خود قادر خواهند برای جذب نیروی متخصص اقدام نمایند. فلذا در صورت حضور در لیست عنوان شده توسط ایالت های کانادا، می توان برای کار در کانادا اقدام نمود.

استارت آپ کانادا

ایده خلاق، طرح توجیهی و اثبات توانمندی فرد لازمه اقدام برای ویزای استارت آپ کانادا می باشد. در روش استارت آپ، متقاضیان قادر خواهند بود با متقاعد کردن سرمایه گذاران در این کشور برای اقامت و کار در کانادا اقدام نمایند. این نکته بدین معناست که در صورت ارائه طرحی ارزشمند، بدون ارائه تمکن مالی و یا سرمایه گزاف، مجوز حضور در کانادا را دریافت نمایید.

کار در کانادا

شرایط کار در کانادا برای ایرانیان

ایرانیان زیادی در حال حاضر در کشور کانادا مشغول به کار هستند و معمولا از درآمد و وضعیت رفاهی مناسبی هم برخوردار می باشند. در صورتی که متقاضیان دارای تحصیلات بالا و تجربه کاری مناسبی باشند معمولا می توانند وارد بازار کار شوند

دولت کانادا معمولا برای اتباع ایرانی جهت ورود به این کشور مشکلی ایجاد نمی کند و شرایط اتباع ایرانی برای اشتغال مانند اتباع سایر کشورها می باشد و از این نظر تبعیضی برای ایرانی ها در نظر نمی گیرند. به طور کلی کار در کانادا گزینه بسیار مناسبی برای کارجویان علی الخصوص ایرانی ها می باشد زیرا به دلیل تقاضای بالا برای جذب نیروی کار احتمال پیدا کردن کار در این کشور بسیار زیاد است.

چالش ویزای کار کانادا

با توجه به روش های متنوعی که دولت کانادا برای متقاضیان کار در این کشور در نظر گرفته است، همچنان اخذ ویزای کار با چالش هایی همراه است. در ادامه به سه مورد از بزرگترین چالش های کار در کانادا اشاره می شود.

چالش ویزای کار کانادا

رقابت تنگاتنگ

با توجه به مهاجرپذیر بودن کشور کانادا، متخصصان از کشور های مختلف برای ویزای کشور کانادا اقدام می نمایند. از همین رو شانس پیدا کردن کار برای همه یکسان می باشد، ولی با توجه به درخواست های فراوان حداقل امتیازات در سیستم امتیازبندی کانادا افزایش می یابد. رقبای اصلی متقاضیان دانشجویانی که در حال تحصیل در کانادا هستند، می باشند.

تغییر قوانین

یکی از بزرگترین چالش های کار در این کشور که در این چند ساله به چشم می خورد، مبحث تغییر قوانین است. متقاضیان ایالت کبک با این مورد بیشتر روبرو شده اند. به واسطه زمان بندی برنامه های مهاجرت کاری به کشور کانادا، بسیاری از پرونده های متقاضیان با مشکل همراه شد.

ویزای کاری کانادا

مدرک زبان

دانش زبان یکی از فاکتورهای بسیار تاثیر گذار در ویزاهای کار در کانادا است. این نکته به این معناست که تمامی روش های اخذ ویزای کار، منوط به نمره و سطح ایده آل زبان می باشد. از همین رو متقاضیانی که از دانش کافی برخوردار نیستند، با چالش هایی همراه می شوند. به طور مثال، برای دریافت اقامت کاری از طریق نیروی متخصص فدرال، ارائه CLB 9 برای بسیاری از پرونده ها الزامی می باشد

نتیجه گیری

یکی از بهترین روش های ورود به کشور کانادا، مهاجرت کاری می باشد. افراد در صورت احراز شرایطی مانند مدارک معتبر تحصیلی، سابقه کاری مرتبط با تحصیلات، مدرک زبان و… قادر خواهند بود برای ویزای کار کانادا اقدام نمایند. معمولا برای کار در کانادا از دو روش جاب آفر و اکسپرس اینتری می توان اقدام کرد که هر یک دارای پروسه مشخصی می باشند. مشاغل مهندسی و پزشکی دارای بازار کاری مناسبی در این کشور هستند البته سایر مشاغل نیز از این نظر در شرایط مناسبی قرار دارند. به نظر شما کار در کانادا روش مناسبی برای مهاجرت می باشد یا خیر؟

سوال های متداول شما

برنامه های کاری در کشور کانادا به اقامت این کشور منتهی می شود. افراد برای پیدا کردن کار می بایست در سایت های کاریابی بدنبال شغل مورد نظر خود باشند.
کارهای فنی بیشترین میزان حقوق دریافتی را در میان مشاغل دارا می باشند. مدیریت مهندسی، لوله کشی و پزشکی بیشترین میزان دریافتی را از کارفرمایان دریافت می نمایند.
مهمترین مزیت کار در کانادا را می توان کسب اقامت این کشور عنوان کرد.
اجازه کار قانونی به دارندگان ویزای توریستی تعلق نمی گیرد. این دسته از افراد قادر خواهند بود با توجه به مهارت خود نظر یک کارفرما را جلب نمایند و در صورت اخذ پیشنهاد کار برای ویزای کار اقدام نمایند.
فاکتورهای تاثیرگذار برای دریافت ویزای کار کانادا شامل سن، تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کار می باشد که متناسب با روش انتخابی امتیازات متفاوتی خواهند داشت.

  اگه میخواهید بصورت رایگان مشاوره شوید همین حالا فرم زیر را پر کنید.

   

  4.8/5 - (52 امتیاز)
  دیدگاه ها

  19 پاسخ به “کار در کانادا”

  1. مریم گفت:

   سلام.
   بنده ۲۲ سالمه و مسلط به زبان های انگلیسی و فرانسوی(نسبی) هستم.
   چندین پروژه در حوزه web development داشتم که نشون میده به زبان های برنامه نویسی مسلطم و سابقه کاری دارم.
   مدرک بین المللی فنی حرفه ای رو دارا هستم اما لیسانس حقوق دارم که غیر مرتبط هست. لیسانس غیر مرتبط میتونه شانسم رو برای جاب افر یا سایر روش های مهاجرتی کاری کاهش بده؟

  2. کوروش گفت:

   سلام خسته نباشید

   من لیسانس ای تی خوانده ام
   تا کنون دو ساله بیمه کار برایم زده شده
   متولد ۷۴ هستم
   بیش از ۱۲ سال سابقه کار دارم که ۲ سالش بیمه برام رد شده
   برنامه نویسی و خدمات وب هاستینگ،sysadmin و.. جز مهارت های من میباشد
   چگونه میتوانم ویزای کار بگیرم؟

   با سپاس

  3. ایمان گفت:

   سلام من ۲۵ سالمه ودگواهینامه پایه ۳ و پایه ۲ و لیفتراک رو دارم و دیپلم تجربی هستم انگلیسی هم خوبه ولی عالی نیست میتونم در کانادا کار پیدا کنم با این شرایط کار لطفا کمکم کنید

   • علی سعیدی گفت:

    با سلام و احترام
    برای اخذ ویزای کاری کانادا از طرق مختلف میتوان اقدام نمود. با توجه به شرایط ذکر شده شما باید پیشنهاد کاری از کارفرمایی در کشور کانادا داشته باشید.

  4. ahmadi گفت:

   برای کانادا چطور میتونیم Provincial Nomination بگیریم؟

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    در ابتدای کار باید برای نیروهای استانی اقدام نمایید و در صورت به کسب امتیازات لازم می توانید Provincial Nomination را برای اکسپرس اینتری دریافت کنید.

  5. صادق گفت:

   در صورت گرفتن ویزای کار تحصیل فرزند رایگان میشه؟

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    به صورت معمول در صورت ویزای کار به شما اقامت تعلق می گیرد. فرزند شما می تواند در مدارس دولتی با هزینه های بسیار پایین مشغول به تحصیل شوند.

  6. سارا گفت:

   با ۲۵ سال سن و سابقه کار ۳ ساله میشه برای کار وارد کانادا شد؟

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    با توجه به سیستم امتیاز بندی کشور کانادا، مدرک زبان و مدرک تحصیلی حائز اهمیت می باشد.برای محاسبه امتیاز می توانید به صفحه امتیاز بندی کانادا مراجعه فرمایید.

  7. morteza گفت:

   سلام
   از طریق سیستم امتیاز بندی ( اسکیلدورکر) امکان ورود همزمان همراه هم وجود داره؟
   شرایط همراه هم تو کسب امتیاز تاثیر داره؟

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    سلام
    در روش اکسپرس اینتری، همراه به صورت همزمان با نفر اصلی وارد کشور کانادا می شود. شرایط همراه در امتیاز بندی تاثیرگذار می باشد. برای محاسبه امتیاز می توانید به صفحه امتیاز بندی کانادا مراجعه فرمایید.

  8. ali گفت:

   حدود مالیات تو کانادا چقدره؟؟

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    مالیات ها در کشور کانادا با توجه به حقوق افراد از ۱۴ تا ۳۲ درصد تعیین می گردد

  9. فرانک گفت:

   با ۳۰ سال سن و مدرک فوق لیسانس میشه ویزای کاری در کانادا گرفت؟

  10. شبیر گفت:

   فرصت های شغلی در کدام شهر کانادا مناسب تر است ؟

   • مشاور آریاناپارس گفت:

    به صورت کلی متناسب با رشته تحصیلی و شرایط کاری می توان استان برتر را معرفی کرد. در حال حاضر شهرهای تورنتو و ونکوور به عنوان بهترین شهرهای کانادا شناخته می شوند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  کار در کانادا کار در کانادا کار در کانادا کار در کانادا کار در کانادا

  شبکه های اجتماعی

  arrow up