info@arianaabroad.com

مشاوره رایگان: ۰۲۱۹۱۰۹۸۰۰۲

موسسه آریاناپارس

وبلاگ

لاتاری آمریکا

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

پادکست مقاله لاتاری

یکی از کشور های محبوب در دنیا که افراد زیادی از سراسر دنیا علاقه مند به زندگی در آن هستند آمریکا می باشد، این کشور ویزاهای مختلفی را در اختیار افراد قرار میدهد تا با استفاده از آن بتوانند در این کشور اقامت داشته باشند، اما بیشتر این ویزا ها نیازمند دارا بودن مدارک معتبر هستند، یک راه آسان که پیش روی افراد است استفاده از لاتاری آمریکا است.

قرعه کشی لاتاری آمریکا به عنوان ارزان ترین راه برای مهاجرت به آمریکا شناخته می شود که سالانه افراد زیادی از این طریق به این کشور مهاجرت می کنند.

به طور کلی این روش یک برنامه ویزای مهاجرتی است که از سوی دولت آمریکا ارائه می شود، در واقع لاتاری آمریکا یک نوع قرعه کشی است که سالانه برگزار میشود  و افرادی که در این قرعه برنده شوند، گرین کارت آمریکا را دریافت میکنند.

 در این مقاله سعی کردیم موارد زیر را مورد بررسی قرار دهیم:

 • راهنمای جامع و مرحله به مرحله اعلام نتایج
 • چگونگی عملکرد افراد پس از برنده شدن
 • قوانین کلی و چگونگی تکمیل فرمها

لاتاری آمریکا چیست؟

لاتاری از برنامه های قرعه کشی سالانه آمریکاست که افراد زیادی می توانند در صورت برنده شدن، گرین کارت این کشور را دریافت و به آمریکا مهاجرت کنند. دولت آمریکا هر ساله از طریق قرعه کشی به ۵۵,۰۰۰ نفر از سرتاسر جهان گرین کارت اعطا می کند. این برنامه قرعه کشی توسط دولت آمریکا و اداره مهاجرت این کشور برگزار می شود. اداره مهاجرت آمریکا سالانه لیستی از کشورهایی که اتباعشان مجاز به شرکت در لاتاری هستند را اعلام می کند.

عمدتا دلیل و معیار اصلی اداره مهاجرت از انتخاب کشورهای مجاز، تعداد مهاجرانی است که سالانه به این کشور مهاجرت می کنند. برای مثال اتباع کشورهای چین، کانادا، هندوستان، فیلیپین، برزیل و چند کشور دیگر اجازه شرکت در این قرعه کشی را ندارند، چرا که با توجه به اینکه آمریکا یک کشور مهاجر پذیر است، تعداد بسیار زیادی از اتباع این کشورها هر ساله از طرق دیگر به آمریکا مهاجرت می کنند.

کشور ما ایران نیز تا به امسال جز کشورهای مجاز بوده است. سالیانه اتباع زیادی از کشورهای مختلف از روش های متفاوت به آمریکا مهاجرت می کنند. بنابراین دولت آمریکا این فرصت را برای کشورهایی که مهاجران کمتری دارند، به وجود آورده تا با استفاده از این روش، کشور مذکور از نظر نژاد و مهاجران به تعادل و توازن برسد. به همین دلیل این برنامه Diversity Visa Lottery (قرعه کشی ویزای) نام گرفته است.

راهنمای بررسی نتیجه لاتاری ۲۰۲۴  

متقاضیان می توانند برای اطلاع از نتایج لاتاری گرین کارت با همراه داشتن کد رهگیری ۱۶ رقمی نسبت به پیگیری پرونده خود اقدام کنند.مراحلی که افراد می بایست در سایت دنبال کنند به صورت زیر است.

روش ثبت نام لاتاری

 • وارد سایت اصلی لاتاری به آدرس https://dvprogram.state.gov شوید.
 • بر روی دکمه check status  کلیک کنید.
 • در صفحه بعد با زدن دکمه continue به صفحه اصلی وارد شوید.
 • با وارد کردن کد ۱۶ رقمی که در زمان ثبت نام دریافت کردید  و تکمیل فرم بر روی دکمه submit کلیک کنید.
 • اگر پیغام session time out بر روی صفحه شما ظاهر شد مجددا تلاش کنید.
 • در صورت مواجه شدن با پیام Based on provided information the entry has not been selected for further متاسفانه شما برنده این دوره نشدید.
 • در صورتی که در صفحه بعد شماره کیس case no به شما تعلق گرفت، شما برنده لاتاری هستید.
 • گفتنی است در صورتی که اطلاعات را اشتباه وارد کنید با پیغام The information enterd is not valid مواجه شدید، می بایست اطلاعات خود را مجددا به درستی وارد نمایید.

گرین کارت چیست؟

گرین کارت یا همان کارت سبز، مدرکی است که به شما این اجازه را میدهد تا در این کشور به تحصیل ،‌ سفر ، کار ، سرمایه گذاری و … بپردازید. با اینکه امروزه رنگ این کارت تغییر یافته است اما باز هم تحت عنوان گرین کارت شناخته می شود.

توجه کنید که دریافت ویزا با گرین کارت متفاوت است، شما در صورتی که ویزای این کشور را دریافت کنید بسته به نوع ویزا محدودیت هایی را برای زندگی در این کشور دارید.

 به عنوان مثال اگر با ویزای تحصیلی سفر کردید در صورت تمام شدن زمان تحصیل باید ازاین کشور خارج شوید ،‌ اما در صورتی که با استفاده از گرین کارت به این کشور مهاجرت کنید، فقط کافی است که پنج سال به صورت مستمر ( بدون خارج شدن از این کشور ) زندگی کنید تا تبدیل به شهروند امریکایی شوید، در این صورت دیگر محدودیتی برای زندگی ندارید و citizenship یا حق شهروندی نیز دریافت می کنید.

پس اگر که میخواهید به صورت دائم در این کشور زندگی کنید وحق شهروندی نیز داشته باشید باید تلاش کنید که گرین کارت آمریکا را دریافت کنید.

مزایای گرین کارت آمریکا

سالانه حدود ۵۵ هزار گرین کارت از طریق این قرعه کشی صادر می شود و افرادی که در این قرعه کشی برنده می شوند، می توانند از مزایای بسیاری برخوردار شوند. چند مورد از این مزایا عبارتند از:

 • زندگی در آمریکا: شخصی که از این روش گرین کارت خود را دریافت می کند اگرچه شهروند آمریکایی نیست، اما می تواند به صورت دائمی در آمریکا زندگی کرده و تحت حمایت قوانین دولت آمریکا قرار گیرد.
 • کار در آمریکا: پس از دریافت گرین کارت، شخص متقاضی با دریافت مجوزهای مربوطه از سوی دولت آمریکا می تواند مانند شهروند آمریکایی اجازه کار به صورت تمام وقت داشته باشد.
 • اسپانسر: دارنده گرین کارت می تواند اسپانسر افراد دیگر شود.
 • درخواست شهروندی: به طور معمول پس از ۵ سال فرد می تواند برای سیتیزن شیپ یا همان شهروندی اقدام کند.
 • داشتن حق تحصیل: دارندگان گرین کارت هزینه تحصیل کمتری پرداخت می کنند.
 • شماره ملی: دارندگان گرین کارت می توانند شماره ملی دریافت کرده و از مزایای داشتن این شماره ملی بهره مند شوند. اگر شخصی پیش از بازنشستگی، ۱۰ سال سابقه کار داشته باشد می تواند از مزایای بازنشستگی نیز برخوردار شود.

شرایط ثبت نام لاتاری آمریکا

برای اینکه بدانید چگونه در لاتاری ثبت نام کنید باید به صورت آنلاین در پلتفرم های مربوطه فرم های لازم را پر کنید برای این کار نیاز است که به انگلیسی مسلط باشید، در غیر این صورت بهتر است که از یک مشاور در این زمینه کمک بگیرید.

چگونه در لاتاری ثبت نام کنیم

سایت رسمی اعلام نتایج لاتاری آمریکا که باید فرم های لازم را پر کنید www.dvlottery.state.gov است که هم ثبت نام و هم نتیجه نهایی لاتاری از طریق سایت رسمی اعلام نتایج لاتاری آمریکا منتشر می شود، البته توجه کنید که حدود ۶ تا ۱۲ ماه طول می کشد تا پاسخ نهایی لاتاری اعلام شود.

هزینه ثبت نام لاتاری

در خصوص هزینه ثبت نام لاتاری باید بگوییم که برای ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت اصلی لاتاری،هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنید و این ثبت نام کاملاً رایگاناست و دولت آمریکا از هیچ‌یک از شرکت کنندگان، هزینه‌ای دریافت نمی کند.

مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری آمریکا عبارت است از:

 • اطلاعات شناسنامه متقاضی به صورت کامل به همراه اطلاعات افرادی که به عنوان زیر مجموعه ثبت نام می کنند
 • پاسپورت معتبر نیز نیاز است با اینکه در سال های گذشته ضروریت نداشت
 • آدرس دقیق متقاضی
 • مدرک تحصیلی لازم برای ثبت نام
 • وضعیت تاهل و تعداد فرزند به همراه مشخصات کاملتمامی افراد
 • ایمیل به همراه یک شماره همراه معتبر و فعال

عکس یه در چهار از فرد متقاضی که مطابق با استاندارد های لازم و قابل قبول گرفته شده است

متقاضیان شرکت در لاتاری می بایست دارای مدرک دیپلم یا معادل آن باشند. در صورتی که زیر دیپلم هستند، بایستی دو سال سابقه کار تخصصی طی ۵ سال اخیر داشته باشند. عنوان شغلی تخصصی شما بایستی منطبق با شرایط اداره کار ایالات متحده باشد. این شغل ها در شبکه اطلاعات شغلی آمریکا در Zone های مختلف دسته بندی شده اند و تخصص شما بایستی در Zone 4-5 باشد.
در صورتی که دو شرط سن (۱۸ سال) و مدرک تحصیلی حداقل دیپلم را دارید، می توانید براحتی در این برنامه شرکت کنید.

شرایط لاتاری آمریکا

چه افرادی از اعضای خانواده مجاز به شرکت در قرعه کشی لاتاری آمریکا هستند؟

 • افراد مجرد بالای ۱۸ سال می توانند به تنهایی در لاتاری شرکت کنند.
 • افراد متاهل می توانند با همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سالشان در لاتاری شرکت کنند.
 • افراد متاهل، می توانند دو بار در لاتاری شرکت کنند. برای ثبت نام لاتاری آمریکا بهتر است یک بار یک فرم برای آقا پر شود و اطلاعات خانم در آن گنجانده شود. و یک بار خانم فرم را پر کند و اطلاعات آقا را در فرم خود بگنجاند. این کار قانونیست و می تواند شانس افراد متاهل را دو برابر کند.
 • افراد مجرد بین ۱۸ تا ۲۱ سال می توانند هم به صورت انفرادی ثبت نام کنند و هم به همراه والدینشان. بدین ترتیب ۳ بار در لاتاری شرکت کرده اند و این شانس برنده شدنشان را بیشتر می کند. اگر هر یک از والدین برنده شوند، می توانند به همراه آنها مهاجرت کنند.

یک فرد در صورت برنده شدن، فقط می تواند همراهان مجاز خود را که در زمان ثبت نام در لاتاری نامشان را در فرم آورده با خود ببرد. اشخاصی که فرم ها را به درستی تکمیل کرده اند به صورت رندوم از طریق برنامه های کامپیوتری انتخاب و پیغامی حاوی خبر برگزیده شدن دریافت خواهند کرد.

اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت نام لاتاری

 • نام و نام خانوادگی متقاضی اصلی
 • جنسیت
 • تاریخ دقیق تولد مطابق پاسپورت یا شناسنامه
 • شهر و کشور محل تولد
 • آدرس کامل محل سکونت
 • اطلاعات تماس و آدرس ایمیل
 • میزان تحصیلات
 • شرایط تاهل
 • اطلاعات همسر و فرزندان

قابل ذکر است اطلاعات تمامی فرزندان یا فرزند خوانده های زیر ۲۱ سال و مجرد در قید حیات باید ذکر شود.

قوانین کلی و چگونگی تکمیل فرم لاتاری آمریکا

 1. هر متقاضی می بایست تنها یک فرم را ثبت کند.
 2. ثبت نام تنها در تاریخ های اعلام شده قابل انجام است.
 3. فرم ها به صورت آنلاین تکمیل شده و امکان ذخیره وجود ندارد.
 4. برای تکمیل فرم ها ۶۰ دقیقه زمان خواهید داشت.

مهمترین نکته هنگام ثبت نام، مربوط به ویژگی های عکس لاتاری است.

 1. عکس مربعی و ابعاد آن ۵ سانت در ۵ سانت یا ۶۰۰ پیکسل در ۶۰۰ پیکسل با زمینه سفید باشد.
 2. رزولوشن عکس ۳۰۰ dpi باشد.
 3. فرمت فایل jpg باشد.
 4. حجم عکس حداکثر ۲۴۰ کیلو بایت (kb) باشد.
 5. لباس شما نباید با پس زمینه شما هم رنگ باشد.
 6. عکس نباید سلفی باشد.

زمان ثبت نام و اعلام نتایج لاتاری

ثبت نام لاتاری، سالیانه از حدود ۱۱ مهر ماه آغاز و تقریبا یک ماه ادامه خواهد داشت. نتایج لاتاری هر ساله از اول ماه می (May) اواسط اردیبهشت ماه، از طریق سایت اداره مهاجرت اعلام می شود. تا چند سال اخیر روال بر این بود که نتایج لاتاری به آدرس پستی فرد مورد قبول ارسال می شد، اما اکنون اینکار تنها از طریق سایت اداره مهاجرت به صورت آنلاین و با ارائه کد رهگیری (Confirmation Number) منحصر به فرد صورت می گیرد.

بررسی اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۴

برای مشخص شدن «جواب لاتاری ۲۰۲۴ یا اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۴»باید ۶ می،یعنی شش ماه پس از ثبت نام لاتاریآمریکا این نتایج را چک کنید. اگر در سال ۱۴۰۱ ثبت نام لاتاری را انجام داده باشید، در ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ نتیجه لاتاری اعلام می شود و می توانید جواب را ببینید.

یادتان باشد که سایت اصلی برگزار کننده لاتاری،برای شما هیچ نامه یا ایمیلی مبنی بر اینکه در لاتاری برنده شده‌اید نمی زندو در این میان برخی سودجویان ممکن است شما را فریب دهند.

 

برندگان ایرانی ثبت نام لاتاری

افرادی که پس از اعلام نتایج در قرعه کشی گرین کارت آمریکا برنده شدند تا آخر سپتامبر ۲۰۲۱ فرصت دارند برای دریافت ویزای خود اقدام کنند، در غیراینصورت این فرصت استثنایی را از دست خواهند داد. گفتنی است به دلیل محدودیت ها و ممنوعیت های صدور ویزا برای ایرانیان تنها برنده شدن در این قزعه کشی دلیل بر اخذ ویزا نخواهد شد، از این رو بهتر است برندگان تا دریافت ویزا از ایجاد هرگونه تغییر در شرایط خود اجتناب کنند.

برندگان قرعه کشی گرین کارت آمریکا توجه داشته باشند که از سوی مسئولان امور کنسولی هیچ گونه تماسی دریافت نخواهند کرد و تنها نامه ای برایشان ارسال و شرایط و مدارک لازم جهت ادامه فرایند در آن قید می شود. بنابراین مراقب افراد سودجو باشید.

چگونگی فرایند قرعه کشی 

سوالی دیگری که در ذهن بسیاری از شرکت کننده ها ممکن است که پیش بیاید این است که  قرعه کشی به چه صورت برگزار می شود ؟

به طور کلی تمامی روند این لاتاری به صورت سیستمی و هوشمند است به گونه ای که از بین تمامی شرکت کنندها به صورت تصادفی و رندوم یک نفر انتخاب می شود و سپس برای آن کیس نامبر صادر می شود.

هدف برگزاری برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا 

شاید از خود بپرسید که چرا لاتاری تا به این اندازه دارای اهمیت است و افراد زیادی خواهان دریافت آن هستند، در این بخش برخی از مهم ترین مزیت هایی که این لاتاری دارد را به شما بیان خواهیم کرد :

دریافت اقامت آمریکا : در صورتی که شما در لاتاری آمریکا که برگزار می شود شرکت کنید و برنده شوید، به شما گرین کارت آمریکا داده می شود در صورتی که به صورت مستر اقامت داشته باشید در این کشور به شما اقامت دائم داده می شود و به عبارتی شما تبدیل به یک شهروند آمریکایی می شوید .

شرایط زندگی برندگان لاتاری در امریکا 

اجازه کاری و تحصیل : با برنده شدن لاتاری و مهاجرت به کشور آمریکا شما این اجازه را دارید که در این کشور تحصیل کنید و همچنین در کار های مختلفی مشغول شوید توجه کنید که در صورت برنده شدن لاتاری به شما خانه و یا هزینه زندگی تعلق نمیگیرد و شما باید که در ابتدا با هزینه های شخصی خود به این کشور بروید .

هزینه کم : شرکت در لاتاری آمریکا هزینه کمی را به همراه دارد به همین دلیل استقبال زیادی از آن می شود زیرا که هزینه های شرکت در آن به نسبت دریافت انواع ویزا های دیگر خیلی کم تر است .

دریافت گرین کارت : یکی دیگر از مزیت هایی که بارها هم به آن اشاره کردیم شما می توانید که کارت سبز و یا همان گزین کارت آمریکا را دریافت کنید .

اسپاینر شدن از دیگر مزیت های این لاتاری است به گونه ای که افراد برنده شده در این قرعه کشی می توانند که اسپاینر افراد دیگر شوند .

برخی دیگر از شرایط زندگی برندگان لاتاری در امریکا

شرایط زندگی برندگان لاتاری۲۰۲۳ آمریکا برایکسانی که در این قرعه کشی شرکت کرده اند بسیار مهم است.افراد زیادی هستند که دوست دارند در آمریکا زندگی کنند اما اضطراب شرایط زندگی آن ها در آمریکا هم می تواند این خوشحالی را برای آن ها کمی پر استرس کند. باید بگوییم خدماتی که دولت آمریکا برای برندگان لاتاری در نظر می گیرد مانند دیگر کسانی است که شهروند آمریکا هستند و هیچ تفاوتی ندارد؛ خدماتی مانند تهیه مسکن، دریافت گواهینامه رانندگی، دریافت کارت سوشیال و … برای مهاجران دارای شرایط یکسان است.

بهترین راهی که برندگان لاتاری می توانند در آمریکا برای خود ایجاد کنند تا شرایط ثبات خود را زودتر مهیا نمایند، آشنایی با قوانین زندگی در این کشور است. زیرا آن ها با دریافت گرین کارت آمریکا مزیت‌ هاییرا که دولت آمریکا برایدیگر شهروندان خود فراهم کرده، به دست می آورند. در عین حال دانستن تفاوت قوانین زندگی در ایران و آمریکا می تواند به شما کمک کند این شرایط را راحت‌تر بپذیرید.

شرایط زندگی برای برندگان لاتاری۲۰۲۳​ در ایالات متحده آمریکانسبت به آن هایی که از طریق دیگر اقدام به دریافت ویزای آمریکا کرده اند کمی بهتر است. مثلا مهاجرینی که از طریق ویزای کار به آمریکا می روند، فقط در برخی مشاغل می توانند شغلی به دست آورند و فعالیت کنند. اما کسانی که با لاتاری وارد خاک آمریکا می شوند می توانند در مشاغل دولتی نیز استخدام شوند و در بخش های بیشتری کار پیدا کنند.

شرایط زندگی برندگان لاتاری در امریکا برای ادامه تحصیل

کسانی که در لاتاری آمریکا برنده شوند می توانند در مدارس و دانشگاه های دولتی ثبت نام کنند. با توجه به همه این موارد شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا خیلی بهتر از کسانی است که با روش های دیگر برای زندگی و اقامت به آمریکا می روند. برخی افراد باید سال ها در آمریکا زندگی کنند تا بتوانند از خدمات دولتی بهره‌مند شوند و این برای کسانی که در لاتاری برنده شده اند بسیار زودتر اتفاق می افتد.

به طور کلی هدف اصلی ای که باعث شده است آمریکا این گرین کارت را ارائه کند ، افزایش نژاد های مختلف در این کشور است ، به عبارت دیگر کشور آمریکا سالانه به بیش از ۵۵  هزار نفر از این طریق  گرین کارت می دهد تا با این کار افراد بیشتری را جذب کند تا که به این کشور مهاجرت کنند.

کشور هایی که مجاز به ثبت نام در لاتاری آمریکا نیستند

سوال مهمی که در این زمان ایجاد می شود این است که افراد چه کشور هایی مجاز به این نیستند که درلاتاری آمریکا شرکت کنند ؟

به طور کلی شرکت در لاتاری برای برخی از کشور های مجاز نیست و شما برای اینکه بتوانید در این لاتاری شرکت کنید باید هویتی به جز این کشور های ممنوع شده داشته باشید در غیر این صورت مجاز به شرکت نیستید.

ایران در این کشور ها قرار ندارد و افراد می توانند در صورت اینکه شرایط دیگر را نیز دارا باشند در این لاتاری شرکت کنند.

کشور های ممنوعه برای ثبت نام عبارت هستند از : بنگلادش ، برزیل ، کانادا ، چین ، کلمبیا ، دومینیکن ، هائیتی ، هندوراس ، هندوستان ، جامائیکا ، مکزیک ، نیجریه ، پاکستان ، فیلیپین ، کره جنوبی ، انگلستان ، ونزوئیلا ، ویتنام.

احتمال برنده شدن در قاره های مختلف 

با اینکه مدارک تحصیلی و … تاثیری روی روند پیروزی شما ندارد اما با این حال قاره ای که در آن زندگی میکنید روی شانس شما برای پیروزی در این لاتاری تاثیر گذار است ، به طور کلی تعداد نفراتی که از ۱۰۰۰ نفر احتمال می رود از هر قاره برنده شوند عبارت است از :

 • اقیانوسیه : ۵۰ نفر
 • آفریقا : ۲۰ نفر
 • اروپا : ۱۷ نفر
 • آمریکای جنوبی : ۹ نفر
 • آسیا : ۷ نفر
 • آمریکای شمالی : ۵ نفر

اما با این حال باز هم ممکن است افراد حتی بعد از برنده شدن در لاتاری نیز نتوانند ویزای آمریکا را دریافت کنند ، به طور کلی از بین هر ۱۰۰۰ نفر تعداد افرادی که می توانند ویزا را بعد از برنده شدن در لاتاری دریافت کنند عبارت است از :

 • آسیا : ۵۷ نفر
 • اروپا : ۵۴ نفر
 • آمریکای جنوبی : ۴۷ نفر
 • آفریقا : ۴۴ نفر
 • اقیانوسیه : ۳۷ نفر
 • آمریکای شمالی : ۳۰ نفر

ثبت نام دو شانسه در لاتاری آمریکا چیست ؟

اگر کمی در رابطه با لاتاری آمریکا تحقیق کرده باشید حتما نام این اصطلاح دو شانسه به گوش شما خورده است. همان طور که می دانید در صورتی که که شما چندبار اقدام کنید که در لاتاری شرکت کنید شانس شما به صورت کامل سوخت خواهد شد به همین دلیل از انجام این کار بپرهیزید .

برای اینکه شانس خود را در برنده شدن بیشتر کنید می توانید که علاوه بر ثبت نام خودتان ، به عنوان زیر مجموعه افراد دیگر نیز ثبت نام کنید به عنوان مثال اگر مجرد و بالای ۱۸ سال سن دارید یک بار برای خودتان یک بار زیر مجموعه پدر و بار دیگر به عنوان زیر مجموعه مادر می توانید ثبت نام کنید و شانس خود را بالا ببرید .

و در صورتی که متاهل هستید می توانید که به عنوان زیر مجموعه همسر خود نیز بار دیگر نام خود را در این لاتاری ثبت کنید.

هزینه های برندگان ایرانی

هزینه هایی که افراد پس از قبولی ملزم به پرداخت آن ها هستند به صورت کلی شامل: هزینه ترجمه مدارک، هزینه واکسیناسیون، هزینه سفر به کشور محل سفارت، هزینه پزشکی سفارت، هزینه سفارت، هزینه گرین کارت و نهایتا هزینه سفر به  امریکا خواهد بود.

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

۸ دیدگاه در “لاتاری آمریکا

 1. zulfia گفت:

  من میخواهم که در این قره کشی برنده شوم .و واجد شرایط ا هم هستم . سن ۲۳ . فارغ التحصیل حقوق . با نمرات عالی . و درضمن دختر بسیار زحمت کش و کاریگر . اگر جوابی دریافت کنم خوش حال میشم

  1. آریانا پارس گفت:
 2. حدیث گفت:

  چطور میتوانم لاتاری ثبت نام کنم

  1. آریانا پارس گفت:
 3. Nazari گفت:

  سلام.برای ثبت نام لاتاری باید به چه سایتی بریم؟

  1. آریانا پارس گفت:
 4. شکیبا اسدی گفت:

  بسیار عالی . ممنون از صفحه ی مفیدتون و ممنون از اطلاع رسانی بموقع تون . میخواستم سوال کنم برای فرستادن عکس و پاسپورت . آیا کپی صفحه اول پاسپورت رو باید براتون بفرستیم یا به چه صورت ؟
  آیا امکان داره اسکن و ایمیل کنیم ؟

  1. آریانا پارس گفت:

   بله اسکن صفحه ی اول پاسپورت کافی می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مقالات اخیر